SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2901510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22479 Napisanych postów 32938 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403572
Podskórnie co to za kłopot. Można ładować 3x dziennie w pracy, w domu i w kolejce do kasy w Biedrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
blase83
Podskórnie co to za kłopot. Można ładować 3x dziennie w pracy, w domu i w kolejce do kasy w Biedrze.

Kłopotliwe może być to że ghrp dobrze jest trzymać w lodówce a wręcz trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Konopielka1984
blase83
Podskórnie co to za kłopot. Można ładować 3x dziennie w pracy, w domu i w kolejce do kasy w Biedrze.

Kłopotliwe może być to że ghrp dobrze jest trzymać w lodówce a wręcz trzeba.


No ok ale zakładając że bijesz rano południe wieczór to jeśli np jedna dawka wypada w pracy bierzesz naciagasz taka dawkę w osobna insulinowke i zabierasz ze sobą w kilka h się nie zepsuje zakładając że nie pracujesz na dachu na 20 piętrze i tej pompki nie polozysz w pełnym słońcu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
lodzianin1
Konopielka1984
blase83
Podskórnie co to za kłopot. Można ładować 3x dziennie w pracy, w domu i w kolejce do kasy w Biedrze.

Kłopotliwe może być to że ghrp dobrze jest trzymać w lodówce a wręcz trzeba.



No ok ale zakładając że bijesz rano południe wieczór to jeśli np jedna dawka wypada w pracy bierzesz naciagasz taka dawkę w osobna insulinowke i zabierasz ze sobą w kilka h się nie zepsuje zakładając że nie pracujesz na dachu na 20 piętrze i tej pompki nie polozysz w pełnym słońcu

Ja nie twierdzę, że się nie da. Jeżeli ktoś chce to i w kościele przybije :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Panowie jestem w trakcie brania mk z andro, co mógłbym do tego dorzucić (bez skutków ubocznych) w celu zwiększenia masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamper
Panowie jestem w trakcie brania mk z andro, co mógłbym do tego dorzucić (bez skutków ubocznych) w celu zwiększenia masy?


Z 4k kcal
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Ja dołożyłem Rad-140. 18 mg na dobę. Po 3 tyg pompa mega potężna ! Kcal poszły w górę i powoli kg też idą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamper
Panowie jestem w trakcie brania mk z andro, co mógłbym do tego dorzucić (bez skutków ubocznych) w celu zwiększenia masy?


Na mk nie odczuwasz skutków ubocznych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Prócz apetytu i nabierania wody to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć testa i już nic ci więcej nie trzeba .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium