SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Hm lgd zwykle na stężenie na całą 6-7 mg więc 1 całą wystarczy? Do tego po 4 tyg dorzucę 10 mg rad i tak pociągnę do końca czyli 12 tyg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 740 Wiek 33 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 5790
pituu
Mam aktualnie do wyboru RAD 140 z WXN lub pro nutrition, ktoś coś podpowie?


Unikaj pro neutriton cokolwiek tam dają to działa na poziomie placebo i tylko podnosi próby wątrobowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
lodzianin1
Androchem ma rad ??
w cennikach juz z dwa tygodnie jest ale kiedy będzie to nikt nie wie ale ma być ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 991
Ćwiczę Bo Lubię
pituu
Mam aktualnie do wyboru RAD 140 z WXN lub pro nutrition, ktoś coś podpowie?


Unikaj pro neutriton cokolwiek tam dają to działa na poziomie placebo i tylko podnosi próby wątrobowe


Dzięki, hmm to jeszcze widzę TWP- próbował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
Endogenic ma RAD 140 w dobrej cenie , tylko nie wiem jak z ich jakością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 475
Ćwiczę Bo Lubię
pituu
Mam aktualnie do wyboru RAD 140 z WXN lub pro nutrition, ktoś coś podpowie?


Unikaj pro neutriton cokolwiek tam dają to działa na poziomie placebo i tylko podnosi próby wątrobowe


Niedawno właśnie przyszła osta z pro. Lepiej rzucić to w kąt i brać z androchem?
Czy ma ktoś z pro nutrition pozytywne doświadczenia?


Zmieniony przez - Til3k w dniu 2023-05-16 13:03:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Til3k
Ćwiczę Bo Lubię
pituu
Mam aktualnie do wyboru RAD 140 z WXN lub pro nutrition, ktoś coś podpowie?


Unikaj pro neutriton cokolwiek tam dają to działa na poziomie placebo i tylko podnosi próby wątrobowe


Niedawno właśnie przyszła osta z pro. Lepiej rzucić to w kąt i brać z androchem?
Czy ma ktoś z pro nutrition pozytywne doświadczenia?



Zmieniony przez - Til3k w dniu 2023-05-16 13:03:59


Kiedyś pro było dobre jak wchodziło. Potem kupiłem rada ponownie i gowno. Tak samo jak wxn.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 991
MANIEK 80
Til3k
Ćwiczę Bo Lubię
pituu
Mam aktualnie do wyboru RAD 140 z WXN lub pro nutrition, ktoś coś podpowie?


Unikaj pro neutriton cokolwiek tam dają to działa na poziomie placebo i tylko podnosi próby wątrobowe


Niedawno właśnie przyszła osta z pro. Lepiej rzucić to w kąt i brać z androchem?
Czy ma ktoś z pro nutrition pozytywne doświadczenia?




Zmieniony przez - Til3k w dniu 2023-05-16 13:03:59


Kiedyś pro było dobre jak wchodziło. Potem kupiłem rada ponownie i gowno. Tak samo jak wxn.


To odpuszczam te dwa laby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1114
BSR
kamilzaw111
dreamek15
siema, przymierzam sie do zakupu ostaryny z lunapharmu i widze ze sa dwa rodzaje zwykla ostaryna i ostaryna 2.0, w zwyklej siedzi 5mg w 1 tabsie a w tej 2.0 10mg w 1 tabsie, roznia sie cena i tutaj moje pytanie czy ta 2.0 to jakas ulepszona wersja tej zwyklej, warto doplacic za nia czy po prosu wziac zwykla?

Luna ponoć miała mocno zaniżone stężenia wielu produktów , jakaś afera była


Jak z biolabem że wrzucili na stronie czy gdzie to słyszałeś/czytałeś ?

Słyszałem z dobrego źródła ale wpiszz afera lunapharm i powinno coś znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1114
A ktoś coś próbował z tego endogenic ? Ja mam ich HCG ale to przetestuje dopiero za długi czas bo najpierw imperial pójdzie na odblok ;) Ciekaw jestem ich Sarmow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium