SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22085
navvrot
Jestem po 12 tygodniach na ostarynie solo. Pierwszy kontakt z sarmami. Szło na początku 15mg, potem 20mg, żeby ostatni miesiąc pociągnąć na 30mg. Dwa miesiące redukcji, potem wejście na zero kaloryczne.
Efekty to -6kg na wadze, podczas redukcji utrzymana siła/nawet lekki progres. Wyniki siłowe takie same/lekko przebite od wyników przy wadze 12kg większej. Przyszło też trochę mięśnia, ale bez jakichś rewelacji. Do tego brak bólu w barku i łokciu, z k†órymi mam problem, po odstawieniu jeszcze się nie odezwały.

Po wynikach badań widzę supresję teścia, spadek o 50%, estro też niżej (naturalnie mam estro przy górnej granicy normy), lh i fsh porównywalnie do badań przed.

Jeśli chodzi o side'y, to jedynie mniejsze libido zauważyłem w ostatnim miesiącu.
Wnioski na przyszłość - bez podkładu będę celować w krótsze cykle, 8 - max 10 tygodni. Na następny cykl pójdzie znowu ostaryna albo coś z pozostałej dwójki (rad/lgd). Za miesiąc powtórka badań poziomu teścia.
Osta z andro i momo.

Lecenie na Ostarynie bez podkładu jest ok rad i lgd może już być problematyczny bo teść zamiast spaść o 50 % może polecieć do zera. Dla mnie ostaryna nr 1 z powodu całkowitego eliminowania problemów ze stawami. U mnie po krótkim okresie stosowania dochodzi do ogromnej odczuwalnej poprawy smarowania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
rarytas1
navvrot
Jestem po 12 tygodniach na ostarynie solo. Pierwszy kontakt z sarmami. Szło na początku 15mg, potem 20mg, żeby ostatni miesiąc pociągnąć na 30mg. Dwa miesiące redukcji, potem wejście na zero kaloryczne.
Efekty to -6kg na wadze, podczas redukcji utrzymana siła/nawet lekki progres. Wyniki siłowe takie same/lekko przebite od wyników przy wadze 12kg większej. Przyszło też trochę mięśnia, ale bez jakichś rewelacji. Do tego brak bólu w barku i łokciu, z k†órymi mam problem, po odstawieniu jeszcze się nie odezwały.

Po wynikach badań widzę supresję teścia, spadek o 50%, estro też niżej (naturalnie mam estro przy górnej granicy normy), lh i fsh porównywalnie do badań przed.

Jeśli chodzi o side'y, to jedynie mniejsze libido zauważyłem w ostatnim miesiącu.
Wnioski na przyszłość - bez podkładu będę celować w krótsze cykle, 8 - max 10 tygodni. Na następny cykl pójdzie znowu ostaryna albo coś z pozostałej dwójki (rad/lgd). Za miesiąc powtórka badań poziomu teścia.
Osta z andro i momo.

Lecenie na Ostarynie bez podkładu jest ok rad i lgd może już być problematyczny bo teść zamiast spaść o 50 % może polecieć do zera. Dla mnie ostaryna nr 1 z powodu całkowitego eliminowania problemów ze stawami. U mnie po krótkim okresie stosowania dochodzi do ogromnej odczuwalnej poprawy smarowania


Test nie poleci do zera, tylko o tyle ile zostało zajętych receptorów przez SARMy, a należy pamiętać że nie zajmują ich wszystkich tylko selektywnie(pamiętać należy że im więksi jesteśmy, tym więcej towaru jestesmy w stanie zaabsorbować. Dlatego jak ktoś ledwo co zaczął ćwiczyć, to nie ma co porywać się na nic mocniejszego niż kreatyna). To że jedni reagują na taką sytuację gorzej a inni lepiej to już inna sprawa. Ja np. przez całe 3 miesiąc stosowania mam wyższe libido niż na offie i nie odczuwam żadnych skutków obniżonego testosteronu. Po zejściu też jest wszystko ok. Gdyby był letarg i fajka w dół to gra nie była by dla mnie warta świeczk, a bawię się w SARMy jedynie dlatego, że są one dla mnie bezproblemowe w użyciu.
2

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
Ja oste podjadam teraz chyba 3 raz i bardzo sobie chwalę barki/łokcie mój psiak też dostaje ma dysplazję stawów biodrowych i na oscie jak pobiega raczej nie kuleje,bez osty jak opłata trochę prawie zawsze.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3315
Na cyklu ostaryny wrzucacie coś profilaktycznie na wątrobę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Kilak osób tu stwierdziło, że markery coś ruszyły wątrobowe po ostarynie, więc można sobie NAC podjadać te 2x500mg/ed. U mnie leci ciągle NAC, obojętnie co jest brane, ale jak idzie coś metylowanego, to dorzucam też inne suple na wątrobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
Nie robisz wcale przerwy od NAC ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Jeśli nawet robię, to np., bo zapomniałem zamówić i za kilka dni znowu jadę jak dostanę paczkę. Kiedyś czytałem, że źle wpływa na hematokryt, ale u mnie wszystko w normie cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 413
Siema, może głupie pytanie ale czy ostaryna może się przeterminować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 760 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5957
Hiruu
Siema, może głupie pytanie ale czy ostaryna może się przeterminować?


Wszystko może jak było dobrze przechowywane to nawet po terminie będzie działać druga sprawa że to robione w garażowych warunkach więc terminy bierz jako sugestie bo oni sobie je wyciągają z palca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
Nac nie zalecaja stosować w stałej suplementacji dietetycy . Źle wpływa w dłuższej perspektywie na śluzówkę żołądka bodajże .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato