SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1241 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10177
barrani
Dla mnie lgd fajny sarm. Często stosuje jak mam zastój z ciężarami i zawsze jeszcze te kilka tyg jestem w stanie progres zrobić. Prób wątrobowych mi nie wywala, nie zatyka mnie, brak zgaga itd. Jedyny minus to łapie sporo wody. A do tury jak nie dam żadnej profilaktyki na żołądek i wątrobę to już w pierwszym tygodniu problemy ale znowu efekty są lepsze.

Za nadmiar wody nie odpowiada lgd, tylko zbyt duża nadwyżka kaloryczna, zbyt duża podaż sodu w diecie, nadmiar cukrów, przetworzone jedzenie, mała ilość płynów i podaż potasu, który wypiera sód. Czyli w głównej mierze dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1241 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10177
piorun65
@skejcik co masz na mysli? Jakis przyklad? Coś co realnie dziala czy cos co po prostu pobudzi?

Pobudzić nie pobudzi bo GW to nie stymulant, ale przez zwiększoną beta oksydację tłuszczów da więcej energii w ciągu dnia i zwiększy wytrzymałość co przy odpowiedniej diecie usprawni redukcje tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 3689 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39126
BSR
barrani
Dla mnie lgd fajny sarm. Często stosuje jak mam zastój z ciężarami i zawsze jeszcze te kilka tyg jestem w stanie progres zrobić. Prób wątrobowych mi nie wywala, nie zatyka mnie, brak zgaga itd. Jedyny minus to łapie sporo wody. A do tury jak nie dam żadnej profilaktyki na żołądek i wątrobę to już w pierwszym tygodniu problemy ale znowu efekty są lepsze.

Za nadmiar wody nie odpowiada lgd, tylko zbyt duża nadwyżka kaloryczna, zbyt duża podaż sodu w diecie, nadmiar cukrów, przetworzone jedzenie, mała ilość płynów i podaż potasu, który wypiera sód. Czyli w głównej mierze dieta.


Tyle teoria. W praktyce przy niezmienionej diecie nawodnienie jest rozne w zaleznosci od srodka. Porownaj LGD/MK z S23...niebo a ziemia. Tak - srodki moga potegowac retencje lub odwrotnie. Nawet kreatyna zatrzymuje wode.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 91 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24982
F1.08
BSR
barrani
Dla mnie lgd fajny sarm. Często stosuje jak mam zastój z ciężarami i zawsze jeszcze te kilka tyg jestem w stanie progres zrobić. Prób wątrobowych mi nie wywala, nie zatyka mnie, brak zgaga itd. Jedyny minus to łapie sporo wody. A do tury jak nie dam żadnej profilaktyki na żołądek i wątrobę to już w pierwszym tygodniu problemy ale znowu efekty są lepsze.

Za nadmiar wody nie odpowiada lgd, tylko zbyt duża nadwyżka kaloryczna, zbyt duża podaż sodu w diecie, nadmiar cukrów, przetworzone jedzenie, mała ilość płynów i podaż potasu, który wypiera sód. Czyli w głównej mierze dieta.


Tyle teoria. W praktyce przy niezmienionej diecie nawodnienie jest rozne w zaleznosci od srodka. Porownaj LGD/MK z S23...niebo a ziemia. Tak - srodki moga potegowac re
tencje lub odwrotnie. Nawet kreatyna zatrzymuje wode.

Nie chciało mi się nawet odp na takie głupoty bo od razu widać że to teoretyk, bez doswiadczenia. Chociaż by zapytał jaka dieta inne środki ect.


Zmieniony przez - barrani w dniu 2021-05-05 00:50:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1241 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10177
F1.08
BSR
barrani
Dla mnie lgd fajny sarm. Często stosuje jak mam zastój z ciężarami i zawsze jeszcze te kilka tyg jestem w stanie progres zrobić. Prób wątrobowych mi nie wywala, nie zatyka mnie, brak zgaga itd. Jedyny minus to łapie sporo wody. A do tury jak nie dam żadnej profilaktyki na żołądek i wątrobę to już w pierwszym tygodniu problemy ale znowu efekty są lepsze.

Za nadmiar wody nie odpowiada lgd, tylko zbyt duża nadwyżka kaloryczna, zbyt duża podaż sodu w diecie, nadmiar cukrów, przetworzone jedzenie, mała ilość płynów i podaż potasu, który wypiera sód. Czyli w głównej mierze dieta.


Tyle teoria. W praktyce przy niezmienionej diecie nawodnienie jest rozne w zaleznosci od srodka. Porownaj LGD/MK z S23...niebo a ziemia. Tak - srodki moga potegowac retencje lub odwrotnie. Nawet kreatyna zatrzymuje wode.

Tak ale kreatyna zatrzymuje wodę w komórkach mięśniowych nie podskórną. Co do tego terotyka kończę 3 miesiące lgd plus ostaryna 4 cykl zawsze żyły na brzuchu na koniec masy więc tylko Was zalewa. Mnie zalewa jak świnie urlop all inclusive jedzenie tony ciast przez 7 dni nie lgd i dopięta dieta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dokładnie szama dopięta to nie podleje a nawet to mega delikatnie ale to już zależy od środka.
Jak jest sucho i starujesz z niezłym BF% i dobrą miską to Antek też nie zaleje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Pany 20mg YK robi czy więcej trzeba tego dać? Ja stary koksiarz a nie amator zamiennikow strzykawki czy tam nawrócony sterydziarz jak by ktoś miał wątpliwości ;)


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2021-05-05 18:40:51

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
Arkus P
Pany 20mg YK robi czy więcej trzeba tego dać? Ja stary koksiarz a nie amator zamiennikow strzykawki czy tam nawrócony sterydziarz jak by ktoś miał wątpliwości ;)



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2021-05-05 18:40:51


Robi 20mg jak masz dobre YK :)

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10212
Arkus P
Pany 20mg YK robi czy więcej trzeba tego dać? Ja stary koksiarz a nie amator zamiennikow strzykawki czy tam nawrócony sterydziarz jak by ktoś miał wątpliwości ;)



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2021-05-05 18:40:51


Nie żałuj sobie i 30 mg zapodaj , nawrócony powinien się nie perdolić
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Nie nawrócony, stały fan saa ;D jutro dam jeszcze rekreacyjnie 20, no i dalej, zobaczymy co to warte, u mnie tylko test i npp leci to będę zaraz wiedział co to yk ma do zaoferowania
2

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Wiecej