SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Max tydzień mniejszej dawki żebym widział jak reaguje, potem pełna rekomendowana przez większość, tak robiłem z S4, radem czy mk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
Nie ma opcji takiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bawiliście się yohimbiną? Zarzucam 20 mg przed treningiem, w sumie nie czuję nic. Słyszałem, że musi być duży odstęp od węglowodanów, u mnie faktycznie jest może jakaś godzina, więc być może trochę za mało, opłaca się bawić w wydłużanie tego czasu? Jak nie op******e czegoś z węglami przed treningiem to nie mogę dobrze potrenować ;D Powinna działać od razu czy wkręca się jakiś czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
zborek95
Bawiliście się yohimbiną? Zarzucam 20 mg przed treningiem, w sumie nie czuję nic. Słyszałem, że musi być duży odstęp od węglowodanów, u mnie faktycznie jest może jakaś godzina, więc być może trochę za mało, opłaca się bawić w wydłużanie tego czasu? Jak nie op******e czegoś z węglami przed treningiem to nie mogę dobrze potrenować ;D Powinna działać od razu czy wkręca się jakiś czas?


Ja np w ogóle nie czułem działania, yohy, ale brałem ja przez 4 ostatnie tygodnie redukcji i dół brzucha caly zszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Daj 30 mg na czczo to zobaczysz jak działa joszka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21360
Nierozumiem niektórzy biorą się za środki a nieznają ich działania...yoszka min 2h po węglach tak w teori a u mnie w praktyce to min 3h a najlepiej 4h po posiłku lub naczczo i wtedy czuje dopiero yoszke a wiec jak ktoś daje 1h po posiłku to szkoda kasy tylko... no i jw na czczo to dopiero jest j**niecie ręce latają i zimny pot
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
zborek95
Też nie widzę sensu brania poniżej 30mg, dlatego najlepsze firmy typu pro nutrition czy androchem sugerują od razu takie dawki w swoich tabsach. Nawet jak macie jakieś sajdy to z czasem wzrośnie tolerancja i dacie rade


Bralem 10 mg MK I bylem zadowolony bardzo, wszytko zalezy od celu brania,na jesien tez planuje dluzej po 10mg,zbicie kortyzolu,sen, skora, paznokcie ,wlosy w zadnym wypadku masa,wiec jak dla mnie dawaka zalezna od celu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Jak długo lecieliscie na mk? Czy ktos z was doświadczył po tym gino bądź jakies bóle lub pieczenia sutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wookie12
Jak długo lecieliscie na mk? Czy ktos z was doświadczył po tym gino bądź jakies bóle lub pieczenia sutkow

Generalnie to wyjdź. Jeśli zadajesz takie pytania to zajmij sie rozkmila 5 czy 10gr kreatyny. Niestety (akurat na Ciebie trafiło) powtórzę kolejny raz, ze ten temat otworzył okno dla osób, które nie powinny sie łapać za doping, a pisząc tutaj omijają obowiązkową ankietę działu.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium