SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
YelouBanana
Pytanie do tych co biorą lub brali kardarynę faktycznie ten wynalazek działa na wydolność czuć po tym siłę jakąś regeneracje i jak działa na sen ?


U mnie zwieksza wydolność zauważalnie i żadne zmiany skórne mi się nie pojawiają.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Zielu1
Sarmy z rana popijane samą kawą na czczo, zły pomysł?

Czy ja wiem czy zły, 20 lat temu mówili żeby po przyjęciu kreatyny zrobić przerwe od kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
rarytas1
Zielu1
Jak się tego pozbyć? Wyszło po GW prawdopodobnie. Na żywo wygląda gorzej, jak syf którego nie da się wycisnąć.

Odstawić GW, odczekać ze 2 tygodnie jak nie zniknie pofatygować się do dermatologa. Pytanie czy GW nie wytworzy w podobnym procesie guzów nowotworowych wszyscy o tym specyfiku że taki dobry ja się GW boję. Tworzenie tych dziwnych guzów jest bardzo niepokojące kit ze zmianami na zewnątrz ciekawi mnie czy coś podobnego nie wywali wewnątrz organizmu.



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-04-22 13:39:40

Do dzisiaj po GW mam blizny, fajny środek ale 4 miechy miałem kulki, nawet igła od insulinowki próbowałem się ratować tj wbijałem w. Kulkę i cisłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
modlic
rarytas1
Zielu1
Jak się tego pozbyć? Wyszło po GW prawdopodobnie. Na żywo wygląda gorzej, jak syf którego nie da się wycisnąć.

Odstawić GW, odczekać ze 2 tygodnie jak nie zniknie pofatygować się do dermatologa. Pytanie czy GW nie wytworzy w podobnym procesie guzów nowotworowych wszyscy o tym specyfiku że taki dobry ja się GW boję. Tworzenie tych dziwnych guzów jest bardzo niepokojące kit ze zmianami na zewnątrz ciekawi mnie czy coś podobnego nie wywali wewnątrz organizmu.




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-04-22 13:39:40

Do dzisiaj po GW mam blizny, fajny środek ale 4 miechy miałem kulki, nawet igła od insulinowki próbowałem się ratować tj wbijałem w. Kulkę i cisłem.

Ja wbijalem igle 2 razy Ale nie wylatywalo nic. To trzeba do skutku I jakos wypłynie czy trzeba ta igła wydrapac? XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
YelouBanana
Pytanie do tych co biorą lub brali kardarynę faktycznie ten wynalazek działa na wydolność czuć po tym siłę jakąś regeneracje i jak działa na sen ?


Wydolność na duży plus (zależne od dawki) Ale zwiększonej siły,regeneracji po tym nie uświadczysz,na sen tez nie ma żadnego wpływu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 442
Witam, chciałbym zacząć przygodę z SARMs. Na początek chciałbym się dowiedzieć jakie badania muszę zrobić przed pierwszym cyklem. W planach jest branie WXN LABS GW-501516 10mg połączone z WXN LABS LGD-4033 7mg. Na odblok przygotowany Clomid 24 tabletek 50mg. Niektórzy biorą coś osłonowego tu też proszę o sugestię.
PS. proszę bez slangów i skrótów bo jeszcze nie ogarniam wszystkich :P


Zmieniony przez - Arivesk w dniu 2023-04-28 10:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
daj se spokoj z tym clomidem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Arivesk
Witam, chciałbym zacząć przygodę z SARMs. Na początek chciałbym się dowiedzieć jakie badania muszę zrobić przed pierwszym cyklem. W planach jest branie WXN LABS GW-501516 10mg połączone z WXN LABS LGD-4033 7mg. Na odblok przygotowany Clomid 24 tabletek 50mg. Niektórzy biorą coś osłonowego tu też proszę o sugestię.
PS. proszę bez slangów i skrótów bo jeszcze nie ogarniam wszystkich :P



Zmieniony przez - Arivesk w dniu 2023-04-28 10:18:41


Jeśli chodzi o wxn i clomid to zależy czy trafisz ma mąkę czy na dosypkę
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Arivesk
Witam, chciałbym zacząć przygodę z SARMs. Na początek chciałbym się dowiedzieć jakie badania muszę zrobić przed pierwszym cyklem. W planach jest branie WXN LABS GW-501516 10mg połączone z WXN LABS LGD-4033 7mg. Na odblok przygotowany Clomid 24 tabletek 50mg. Niektórzy biorą coś osłonowego tu też proszę o sugestię.
PS. proszę bez slangów i skrótów bo jeszcze nie ogarniam wszystkich :P



Zmieniony przez - Arivesk w dniu 2023-04-28 10:18:41


To czemu tu nie zawitałeś przed zakupem w/w specyfików? Przecież nikt by ci nie polecił wxn, tylko jakiś pewny lab. Clomid niepotrzebny w ogóle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 442
Psycho Dad
Arivesk
Witam, chciałbym zacząć przygodę z SARMs. Na początek chciałbym się dowiedzieć jakie badania muszę zrobić przed pierwszym cyklem. W planach jest branie WXN LABS GW-501516 10mg połączone z WXN LABS LGD-4033 7mg. Na odblok przygotowany Clomid 24 tabletek 50mg. Niektórzy biorą coś osłonowego tu też proszę o sugestię.
PS. proszę bez slangów i skrótów bo jeszcze nie ogarniam wszystkich :P




Zmieniony przez - Arivesk w dniu 2023-04-28 10:18:41


To czemu tu nie zawitałeś przed zakupem w/w specyfików? Przecież nikt by ci nie polecił wxn, tylko jakiś pewny lab. Clomid niepotrzebny w ogóle.


WXN LABS GW-501516 i WXN LABS LGD-4033 jest w planach tak jak pisałem, nie mam jeszcze. Myślałem nad tym bo czytałem na początku tego wpisu, że działa. W taki razie jakie laby skoro nie WXN?
Z tego co wiem po tych dwóch środkach przydaje się odblok więc co radzicie po skończonym cyklu zamiast Clomidu?
Pozostaje jeszcze kwestia badań i osłonowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium