SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
QRP nutrition myostine yk 11 , firma godna zaufania ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Pierwsze słyszę o tej firmie ,wez sobie andro yk
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Brak dojścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
meirii
Brak dojścia.

Bierz TWP, Meta Black, dostęp na pewno znajdziesz a firmy chwalone tutaj wielokrotnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
meirii
QRP nutrition myostine yk 11 , firma godna zaufania ?


Miałem QRP, dupy nie urywa, a cena z kosmosu. kupisz taniej i też z pewnych labów, np. ALPHAFORM.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
meirii
Brak dojścia.


Bardzo łatwo dostępne

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39282
S - 23 Recenzja

Dobra. Skończyłem tydzień temu brać S23, więc mała recenzja ode mnie.
Naczytałem się o nim, że to "najsilniejszy SARM" i "taki tren w pigułkach"... z takim nastawieniem to brałem i oczywiście lekko się zawiodłem.

Okres: 5 tygodni
Dawka: 20,20,30,30,30 (dziennie, tygodnie)

Tydzień 1-2: Zjazd z wody. Zupełnie puściła wszelka woda, mięśnie "zmalały". Zrobiłem się mały i płaski. Wyobrażam sobie, że ten efekt początkujący błędnie odczytują jako "palenie fatu". Można się oszukać. Spadek libido, wyłączenie emocji (już pisałem o tym "bańka")

Tydzień 3-5: Dobra pompa na treningu, ale tylko na treningu. Być może lekkie wspomaganie redukcji, ale głowy sobie nie dam uciąć, bo ograniczyłem też węgle. Za to siła mocno do góry... na górnej klacie o jakieś 20%. Nie czuć tego powera na treningu i na co dzień...ale przychodziłem, robiłem ćwiczenia i ku zdziwieniu miałem więcej siły niż poprzednio. Nie rozwala energia jak po np. trenie - ale mimo to siła UP.

PODSUMOWANIE:

Nie brałem trenu nigdy, ale wątpię aby S23 było do trenu blisko. Raczej winko w tabsach, średniej mocy. Do tego szedł test oczywiście. Aha - dałbym sobie głowę uciąć, choć nie badałem, że S23 obniża estro. Ogólnie? Środek zupełnie inny niż pozostałe sarmy.. nie nabija, raczej wysusza i wypłaszcza. Nie wiem czy to jest wystarczająco mocne, aby polecać komuś przed zawodami... myślę, że są lepsze środki. Jako ciekawostkę można sobie zapodać - raczej na redukcji niż na masie(po odstawieniu zauważyłem wzrost apetytu). Cudów po tym nie ma. Ot, taki ciekawy "średniak" wśród Sarmów. Wracam do RAD 140.

Edit. Wypadaja po s23 wlosy nieco bardziej


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2021-07-19 02:41:10
8

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Kupiłem na Suppleme.eu lgd 4033 i gw od ALPHAFORM LABS. Dobry sklep? :p Bo że ALPHAFORM LABS jest w porządku to już wiem. Przewertowałem ze 50 stron tego wątku :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
1 kupujesz a później pytasz czy dobry ??

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium