SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2913919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 872 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 195 dni Przeczytanych tematów 6338
raven.d777
Jak tam aktualnie produkty od MOMO nutrition? W zeszłym roku pamiętam, że kilka osób polecało.
Muszę zamówić S4 a niestety androchem ma tylko w płynie.


Momo jest ok. Kilka miesięcy temu miałem S4 z PRO i też klepało jak trzeba.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 370
Simple Burner V2 czy Yohimbina hcl? Zostało mi 8 tygodnii do redukcji i chce jeszcze zbić w pasie od 76 do 70. Co się lepiej sprawdzi? Planuje jeszcze RAD do tego dorzucić. Chcialem brac z wxn labs, bo kiedys yoha niezle działała.


Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2024-04-30 11:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 504
Champek1
Simple Burner V2 czy Yohimbina hcl? Zostało mi 8 tygodnii do redukcji i chce jeszcze zbić w pasie od 76 do 70. Co się lepiej sprawdzi? Planuje jeszcze RAD do tego dorzucić. Chcialem brac z wxn labs, bo kiedys yoha niezle działała.



Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2024-04-30 11:12:07


Brałem yohe z wxn w zeszłym roku. Dostałem mąkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1477
Kończę Mk i dokupie jeszcze i chce dołożyć lgd z andro to tak wieczorem 1tabs Mk 30 mg a lgd jak stosować najlepiej przy Mk ? I jak długo można brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 370
Til3k
Champek1
Simple Burner V2 czy Yohimbina hcl? Zostało mi 8 tygodnii do redukcji i chce jeszcze zbić w pasie od 76 do 70. Co się lepiej sprawdzi? Planuje jeszcze RAD do tego dorzucić. Chcialem brac z wxn labs, bo kiedys yoha niezle działała.




Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2024-04-30 11:12:07


Brałem yohe z wxn w zeszłym roku. Dostałem mąkę

A skad teraz bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10465
Champek1
Simple Burner V2 czy Yohimbina hcl? Zostało mi 8 tygodnii do redukcji i chce jeszcze zbić w pasie od 76 do 70. Co się lepiej sprawdzi? Planuje jeszcze RAD do tego dorzucić. Chcialem brac z wxn labs, bo kiedys yoha niezle działała.



Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2024-04-30 11:12:07


Zmień lab. Ja również miałem dwa rodzaje johy z wxn i mąka. Na końcówkę redukcji kup sprawdzoną joszke solo i kofeinę solo wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 370
BSR
Champek1
Simple Burner V2 czy Yohimbina hcl? Zostało mi 8 tygodnii do redukcji i chce jeszcze zbić w pasie od 76 do 70. Co się lepiej sprawdzi? Planuje jeszcze RAD do tego dorzucić. Chcialem brac z wxn labs, bo kiedys yoha niezle działała.




Zmieniony przez - Champek1 w dniu 2024-04-30 11:12:07


Zmień lab. Ja również miałem dwa rodzaje johy z wxn i mąka. Na końcówkę redukcji kup sprawdzoną joszke solo i kofeinę solo wystarczy.


Skad dobra yoha teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1112
BSR, Rad jest 5 razy silniejszy a Lgd 11 razy od Osty ? Czyli co Lgd jest silniejsze od Rad? Myslalem, że na odwrót...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 312
Czy po połaczeniu kardaryny gw, ostaryny i LGD polecacie i tak zrobić odblock pomimo lekkiego spadku czy jednak zostawić zeby samo wszystko sie ułożyło ? i czy w ogole takie połaczenie ma sens ?


Zmieniony przez - helatra w dniu 2024-05-01 21:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3769 Napisanych postów 3208 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17006
helatra
Czy po połaczeniu kardaryny gw, ostaryny i LGD polecacie i tak zrobić odblock pomimo lekkiego spadku czy jednak zostawić zeby samo wszystko sie ułożyło ? i czy w ogole takie połaczenie ma sens ?



Zmieniony przez - helatra w dniu 2024-05-01 21:48:19


Dodałbym jeszcze RAD i SR

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato