SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Biorę 4 ty miesiąc tzn kończę 4 ty miesiąc mk677 od kilku dni szczególnie w nocy drętwienie rąk hmm czy to już spotkanie ze św Piotrem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To normalne na mk
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2007
misza1982
Biorę 4 ty miesiąc tzn kończę 4 ty miesiąc mk677 od kilku dni szczególnie w nocy drętwienie rąk hmm czy to już spotkanie ze św Piotrem?

Ostatnie namaszczenie nie zaszkodzi wziąć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2473
vitaminaC
A jak sie czules na tym s23,ile tego lecialo i jak dlugo ?Inne srodki tez szly?
Ogólnie 2 opakowania w ciągu 8 tygodni, samopoczucie bardzo dobre, żadnych dolegliwości. Od wczoraj zacząłem S23, prop i Npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
LGD sprawdzi sie podczas redukcji? Czytalem ze nieduze dawki rzedu 7 mg mozna stosowac na rzezbe. Robil ktos tak?

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54
Cześć
Zamówiłem mk w androchem, ale dostałem od nich meila, że nie akceptują przelewów bankowych zza granicy i proponują płatność bitcoinem. Czy ktoś tak już płacił? Czy to bezpieczne, w sensie, że się z tym nie zawiną. Czy lepiej przez Westernunion, jeśli się da oczywiście, bo na razie stanęło na bitcoinie. A może zamawiam przez dziwny sklep ale z nazwy domeny wynikałoby, że legitny. Znacie jakieś inne źródełko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na własna odpowiedzialności .....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
RobertSzachta1981
vitaminaC
A jak sie czules na tym s23,ile tego lecialo i jak dlugo ?Inne srodki tez szly?
Ogólnie 2 opakowania w ciągu 8 tygodni, samopoczucie bardzo dobre, żadnych dolegliwości. Od wczoraj zacząłem S23, prop i Npp

A jak dawak tego s23?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2473
Miałem s23 od SA a więc po 10mg miała kapsułka Brałem 2 razy dziennie po 1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium