SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tentyp1992
Ja zacząłem 3dni temu od mk 15mg i lgd 7mg, ale wkurzalo mnie łamanie tych tabletek mk i od wczoraj dałem już 30 :D
Lgd polecę 2 tygodnie i wrzucę 14mg


Widze wiec ze bedziemy lecieć podobnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
relacja odnosnie stosowania s4. 10 dzien bez zadnej przerwy po 75 mg (3kapsy) odnosnie tego widzenia na zolto to jakas sciema , ale ..... generalnie jest wieksza ekspozycja na swiatlo oczy sa bardziej wrazliwe i jak wchodzisz z dworu gdzie swieci slonce do pomieszczenia zaciemnionego to dluzej trwa okres gdzie oczy przyzwyczajaja sie do widzenia w ciemniejszym pomieszczeniu i tyle
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
rescuediver
relacja odnosnie stosowania s4. 10 dzien bez zadnej przerwy po 75 mg (3kapsy) odnosnie tego widzenia na zolto to jakas sciema , ale ..... generalnie jest wieksza ekspozycja na swiatlo oczy sa bardziej wrazliwe i jak wchodzisz z dworu gdzie swieci slonce do pomieszczenia zaciemnionego to dluzej trwa okres gdzie oczy przyzwyczajaja sie do widzenia w ciemniejszym pomieszczeniu i tyle


Mi się żółte widzenie zalaczylo dopiero gdzieś od 14-go dnia więc może jeszcze cię dopadnie. Jakiej firmy masz S4?
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
no to laduje dalej i poczekam na zolta fale ....
pro nutrition
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie jakbyscie nie wiedzieli ze cos takiego moze wystapic to nikt ni nic nie zauwazyl :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ja też na początku jak brałem S4 i wcześniej czytałem o tym żółtym widzeniu to myślałem że ludzie przesadzają ale jak tak konkretnie mnie dopadło to wcale fajnie nie było


Zmieniony przez - tey w dniu 2019-06-12 10:46:12

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Panowie, czytałem cały temat, ale już nie pamiętam wszystkiego. Mam parę pytań co do S4:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
1. jak samopoczucie, zamulenie? jakieś side'y poza objawami re. wzrok? 2. dawka 50mg jest ok, czy jednak 75? 3. rozumiem, ze bloku nie ma? 4. przede wszystkim siła idzie, czy jakieś inne działanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
majkel47
Pewnie jakbyscie nie wiedzieli ze cos takiego moze wystapic to nikt ni nic nie zauwazyl :)


ja z regoly nie ulegam sugestia ale jesli za 4 dni wywali mi zolte widzenie to ide zbadac watrobe czy nie mam zoltaczki
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ja jadę na S4 na razie miesiąc i siła poszła w ch** po za tym definicja mięśnia się lepsza zrobiła i odwodnilo mnie wydaje mi się. Każdy mówi że schudłem. Swoją drogą jestem na redukcji. Co do sidow to miałem żółte widzenie jak nie robiłem dwóch dniowych przerw co jakiś czas od brania,lekkie zawroty głowy ale już minęły i syfy na twarzy..
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium