SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
Burtulans
Szykuja sie u mnie randomowe drug testy w pracy, wiem ze ze robia to z moczu na kubek ktory ma kilka zabarwien i dotyczy substancji typu cannabis, benzodiazepiny, fete, koke i inne. Czy gw lub lgd cokolwiek by moglo wskazac? Czy to juz raczej drogi biznes zeby wykryc sarmy i temu podobne?


Nic nie pokaże

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 21
Porterski
Brałem ostarynę od wxn w tej dawce przez miesiąc, czyli dokładnie według wskazań producenta... i wielkie nic.


Ok, a odpowiadając na pytania? Pucha jest, do kosza przecież nie trafi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
Wrąbel
Siema wszystkim! Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych sportowców, tak więc wychodzę z redukcji i zastanawiam się czy jest sens wchodzenia teraz na ostarynę? Mam puchę od wxn, planowałem dawkę 20mg przez 45 dni. Czy może lepiej wstrzymać się aż wyjdę totalnie, zwiększę kalorie i wejdę dopiero na normalnej masie? Co myślicie? Chcę odzyskać siłę, zregenerować stawy i oczywiście nabić trochę mięcha.

Po skoczeniu ostaryna planuję po około 2-3 miesiącach wskoczyć na lgd.


Nie wiele na tym ugrasz a pewnie wyłapiesz bloka ,takie środki solo jak dla mnie to pomyłka
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 21
lodzianin1
Wrąbel
Siema wszystkim! Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych sportowców, tak więc wychodzę z redukcji i zastanawiam się czy jest sens wchodzenia teraz na ostarynę? Mam puchę od wxn, planowałem dawkę 20mg przez 45 dni. Czy może lepiej wstrzymać się aż wyjdę totalnie, zwiększę kalorie i wejdę dopiero na normalnej masie? Co myślicie? Chcę odzyskać siłę, zregenerować stawy i oczywiście nabić trochę mięcha.

Po skoczeniu ostaryna planuję po około 2-3 miesiącach wskoczyć na lgd.


Nie wiele na tym ugrasz a pewnie wyłapiesz bloka ,takie środki solo jak dla mnie to pomyłka


Pod koniec roku 2 miechy na lgd jechałem i bez bloka się obyło, dlaczego teraz miałby być? Chodzi o zbyt dużą dawkę? Ziomek jedzie po 10mg po 3-4 miechy, ale czysto pod regenerację stawów i go nie blokuje, a ja chciałem dobić trochę mięsa jeszcze.


Zmieniony przez - Wrąbel w dniu 2021-05-01 21:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
lodzianin1
Burtulans
Szykuja sie u mnie randomowe drug testy w pracy, wiem ze ze robia to z moczu na kubek ktory ma kilka zabarwien i dotyczy substancji typu cannabis, benzodiazepiny, fete, koke i inne. Czy gw lub lgd cokolwiek by moglo wskazac? Czy to juz raczej drogi biznes zeby wykryc sarmy i temu podobne?


Nic nie pokaże
tez tak mysle, musieli by sprawdza typowo pod tym kątem, ale zapytalem dla wiekszej pewnosci bo nazwa chemiczna LGD ma w sobie benzonitryl czyli rozpuszczalnik i czy to mogloby w jakikolwiek sposob pokazac false positive
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 134 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1875
Czesc,czy po odstawieniu gw została wam wytrzymałość ? Osobiście skończyłem kuracje 3 miesięczna na 20mg - wytrzymałość mega wzrosła. Minęły 2 tygodnie off- a wytrzymałość nadal świetna. Może mniej mi się „chce” zaczynać ale jak już zacznę to praktycznie brak spadku.
Wkręcam sobie czy tez ktoś tak miał ?:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2879
Pany, zastanawiam się nad dorzucenie do mk677 hupercyny i alpha gpc. Stosował ktoś takie kombo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
michalaniolek0220
Czesc,czy po odstawieniu gw została wam wytrzymałość ? Osobiście skończyłem kuracje 3 miesięczna na 20mg - wytrzymałość mega wzrosła. Minęły 2 tygodnie off- a wytrzymałość nadal świetna. Może mniej mi się „chce” zaczynać ale jak już zacznę to praktycznie brak spadku.
Wkręcam sobie czy tez ktoś tak miał ?:)


Spadek jaiis tam będzie ale srodek pomógł przełamać jakieś tam bariery i organizm się zaadoptował
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
mrblack10
Pany, zastanawiam się nad dorzucenie do mk677 hupercyny i alpha gpc. Stosował ktoś takie kombo ?


Kulturystycznie nie ale hupercyna i alpha to juz mocne komboo nootropowe. Moze leb bolec po tym bo acetocholiny w pyte bedzie. Wybralbym delikatnie hupr tylko do mk
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2213
siema, lgd-4033 id dark labs dobrze porobi? Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium