SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
ziki2000
Qjubik
Cześć! Zakupiłem sobie Fragment ze sklepu A, lecz odkryłem również drugi sklep, w którym jest znacznie więcej z A (ich oryginalny) i teraz pytanie Frag przyszedł bez opakowania tekturowego zawinięty w folie bombelkową oczywiście z plombą itp, lecz wacham się, czy to jest legit … Kiedyś stosowałem Frag, lecz z innego labu i było wszystko ok, a z tego sklepu gdzie można zapłacić przelewem coś mi tu nie gra .. Nie wiem… bić to pomimo tych wszystkich mankamentów?


nie kazda firma robi frag w pudełkach...endogenic tak ale np androchem chyba luzem daje


Dokładnie. Andro soki daje w pudłach, a pepki luzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 130 dni Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 199
Mind f***er
ziki2000
Qjubik
Cześć! Zakupiłem sobie Fragment ze sklepu A, lecz odkryłem również drugi sklep, w którym jest znacznie więcej z A (ich oryginalny) i teraz pytanie Frag przyszedł bez opakowania tekturowego zawinięty w folie bombelkową oczywiście z plombą itp, lecz wacham się, czy to jest legit … Kiedyś stosowałem Frag, lecz z innego labu i było wszystko ok, a z tego sklepu gdzie można zapłacić przelewem coś mi tu nie gra .. Nie wiem… bić to pomimo tych wszystkich mankamentów?


nie kazda firma robi frag w pudełkach...endogenic tak ale np androchem chyba luzem daje


Dokładnie. Andro soki daje w pudłach, a pepki luzem.


A widzisz! Czyli wszystko jest ok. Z tego sklepu zjadłem już i GW i LGD na przestrzeni czasu i wszystko było jak najbardziej ok. To startuję ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 126 dni Przeczytanych tematów 67
Witam chcę się podzielić doświadczeniami z cyklu na LGD-4033 i RAD-140, firma z jakiej miałem te środki to Momo nutrition. LGD oraz RAD brałem naraz, przez okres 8 tygodni, w dawkach 20,20. Chcę żeby osoby które mają zamiar zażywać te środki wiedziały z czym mają do czynienia. Podczas cyklu brałem osłonki na wątrobę. Przez pierwsze 2 tygodnie stosowania, zauważyłem, że siła zdecydowanie na plus, czuć było takie nabicie mięśniowe przez cały dzień, wątroba ok, ogólnie wszystko zdrowotnie było okej. 3-6 tydzień, siła jeszcze bardziej poszła do góry, waga z 90kg poszła na 93kg, na moje oko to 3kg masy mięsniowej ponieważ tłuszczu jakoś tak wizualnie wydawało się że mam mniej. W ciągu dnia cały czas miałem dużo siły, lekko może wieczorami bolała mnie głowa, wątroba wszystko w porządku, żadnych zmian zdrowotnych nie zauważyłem. 6-8 tydzień, już nie było tego samego co podczas np 3 tygodnia, ale też w porządku. Siła taka sama. Teraz jestem już 3 tygodnie po odstawieniu. Moje odczucia co do tych środków jak najbardziej na plus. Czuć teraz że już nie ma tej pompy i siły co podczas cyklu. Więc znaczy że działało. Odblok robie na pałe, zapobiegawczo, nie wykonywałem żadnych badań. Mam nadzieję że moje doświadczenia przydadzą się w przyszłości osobą które będą chciały na taki cykl wejść. Pozdrawiam


Zmieniony przez - adariel w dniu 2023-12-23 00:07:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
3kg masy mięśniowej w 6 tyg.
Mają nieziemska moc te środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ja to nawet rozumiem że między 3-6 tyg.te 3kg mięśni wpadło więc już w ogóle jakiś kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Nie ma tak łatwo niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
A czemu się dziwicie wzrostem masy mięśniowej o 3 kg. Przecież mięsień ciągnie wodę, glikogen, aminokwasy i w ten sposób zwieksza swoją masę. Teorie, że to nie jest mięsień kupy się nie trzymają jeśli dochodzi do wzrostu wagi mięśnia na skutek powyższego to jest wzrost mięśni.
Za chwilę ktoś odpisze że liczy się suchy mięsień a ja na to że suchy mięsień jest bezużyteczny, czym więcej wody i glikogenu tym lepsza praca muskulatury a do pracy nie wyglądu człowiekowi służą miesnie.
Jeśli przestanę trenować przez najbliższe trzy miesiące stracę wodę, glikogen, aminokwasy i waga spadnie o koło 10 kg. Wracając do treningu w tym samym tempie wrócę do wagi i tak miałem wiele razy.
Czy wznawiając treningi po okresie beztreningowym i robiąc 10 kg w 3 miesiące robię te 10 kg mięśni czy nie robię:)




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-12-23 12:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
No, 10kg w 3 miesiące czyli jakby liczyc w skali roku to jesteś wstanie zrobić 40kg masy mięśniowej tylko pogratulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
No bo tak potocznie ludzie przyjmują, że przytyłem powiedzmy 5kg a w pasie tyle samo lub mniej to znaczy że 5kg czystego mięśnia. Jednak w praktycznym ujęciu dzielimy masę ciała na beztłuszczową oraz tłuszczową.
Fat mass - tłuszcz (jeden komponent)
LBM - lean body mass (glikogen, woda z nim związana i nowe włókna mięśniowe razem 3 komponenty) wówczas większość tej masy stanowi glikogen i woda a najmniej nowe włókna mięśniowe jednak że mięśnie same w sobie w 75% składają się z wody można w ogólnym ujęciu tak powiedzieć nie wchodząc w szczegóły.


Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-12-23 13:51:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
BSR
No bo tak potocznie ludzie przyjmują, że przytyłem powiedzmy 5kg a w pasie tyle samo lub mniej to znaczy że 5kg czystego mięśnia. Jednak w praktycznym ujęciu dzielimy masę ciała na beztłuszczową oraz tłuszczową.
Fat mass - tłuszcz (jeden komponent)
LBM - lean body mass (glikogen, woda z nim związana i nowe włókna mięśniowe razem 3 komponenty) wówczas większość tej masy stanowi glikogen i woda a najmniej nowe włókna mięśniowe jednak że mięśnie same w sobie w 75% składają się z wody można w ogólnym ujęciu tak powiedzieć nie wchodząc w szczegóły.



Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-12-23 13:51:18


Dokładnie to ze ktoś przytył 5kg nke znaczy ze to 5kg masy mięśniowej " suchego mięsa " bo pas troche mniejszy i sylwetka sie odsłoniła to właśnie tak nie jest może chodzi mu o rekompozycje ciala poprostu .

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium