SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
a co byscie powiedzieli o mecha z brawna lub z innej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7864
rescuediver
19 dzien na S4 po 75mg (3 kapsy) i powiem tak. Jezeli chodzi o to dziwne widzenie to jak wspominalem sczesniej brak widzenia na zolto , ale duza ekspozycja na swiatlo dosc mocno zauwazany efekt w chwili przejscia z jasnego do ciemnego. Waga -5 kg wiec bardzo zadowalajacy wynik , ostatnimi czasy bardzo doskwieraja stawy glownie kolana i nadgarstki

W tamto lato jadłem samo S4, dawka jak u Ciebie. Pod koniec cyklu stawy tak trzeszczały ze osoby mnie asekurujace to slyszały hah teraz jem S4 z ostaryna i jest lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
corva nie strasz bo zaraz to odstawie w pyzdo

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Ostaryna Olympus, brawn, wxn? Jakieś porównanie?
Może coś innego w czasie mostku?
Nie znam się na tym w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Empowered
a co byscie powiedzieli o mecha z brawna lub z innej firmy?


Że to malo znane ph slabej firmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ale jestem glupi przeciez mam ostaryne zaraz wrzucam ... 20 mg wystarczy ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7864
Tak. Tyle własnie łykam. Ja kończyłem S4 na 100mg. Siła nie spadła mimo duzego deficytu, krata dobrze widoczna i źyly konkret.Wrzuce zaraz foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
12Bartek88
Ostaryna Olympus, brawn, wxn? Jakieś porównanie?
Może coś innego w czasie mostku?
Nie znam się na tym w ogóle.

W czasie mostku dałbym raczej mk z gw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7864
Fota przed treningiem. Waga 97kg. Samo S4 lykane

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
na grubasie mi jeszcze w ch0j do takiej formy

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium