SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 11 dni Przeczytanych tematów 71
Witam panowie chwilę mnie tu nie było a do starego konta zapomniałem mail/hasło. Mam pytanko do tej pory brałem soki/sarmy od z andro teraz kontakt się urwał a na nie jednej grupce fb widziałem że podobno zamykają działalność przegalądałem chwilkę forum i nie trafiłem na żadna konkretną odpowiedź a jedynie spostrzeżenia że spadła jakość jak z tym w końcu jest kupować dalej andro z innego źródła czy może szukać innego labu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-22 11:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14336
To, że jeden dil zakończył swoją działalność to jeszcze nie znaczy, że zamykają lab. Towar jest taki sam co zawsze, znajdziesz innego dobrego dila to będzie miał to samo. Jak chcesz inne laby to parę stron wstecz znajdziesz listy polecanych labów, bo co chwilę ktoś pyta o to samo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
A co ci to da, że ktoś poleci tobie konkretny lab? Żeby pimperzy mogli się wykazać? XD jak kupujesz pierwszy lepszy legalny suplement nawet w aptece, to nie masz pewności co jest w środku. Więc tym bardziej loterią jest kupowanie underów od anonimowych sprzedawców w internecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 551 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5917
No fakt, jak ktoś poleca 5-10 labów, to pimper i lepiej mu nie ufać xd
Wszędzie fejki, w aptekach, w dyskontach, w hurtowniach, lepiej samemu sobie zasadzić, prosiaka uchować, a SARMy w prochu zamówić i klepać swoje tabsy dla siebie, wtedy wiesz co łykasz




Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2024-04-22 11:40:23
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 551 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5917
Govtes2
Witam panowie chwilę mnie tu nie było a do starego konta zapomniałem mail/hasło. Mam pytanko do tej pory brałem soki/sarmy od z andro teraz kontakt się urwał a na nie jednej grupce fb widziałem że podobno zamykają działalność przegalądałem chwilkę forum i nie trafiłem na żadna konkretną odpowiedź a jedynie spostrzeżenia że spadła jakość jak z tym w końcu jest kupować dalej andro z innego źródła czy może szukać innego labu


Nic mi nie wiadomo o spadku jakości Andro, a łykam ich SARMy od kilku lat naprzemiennie z innymi labami, IONS, Panax, Smart Brothers, momo, ostatnio nawet PRO i Brawn. No i wszystko klepie jak należy, Andro też, więc kieruj się ceną, bo jakość na pewno niezmienna, więc wtedy za wyznacznik najlepiej przyjąć walory ekonomiczne.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-22 11:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 863
Mam cukier 174 po posiłku przy Mk 677 które biorę od 2 w tyg
cały czas biorę berberyne hcl 2 Tabs 500mg dziennie ale jak widać nie pomaga . Odstawić Mk ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 551 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5917
Szelest
Mam cukier 174 po posiłku przy Mk 677 które biorę od 2 w tyg
cały czas biorę berberyne hcl 2 Tabs 500mg dziennie ale jak widać nie pomaga . Odstawić Mk ??


Ale zaraz po posiłku czy po 2h? Mierzymy z rana na czczo, wtedy nie powinien przekraczać 99-100mg/dl lub 2h po posiłku, wtedy wynik powinien wskazywać poniżej 140mg/dl. Ogólnie poziom cukru u zdrowej osoby nie powinien nigdy przekraczać 200mg/dl. Nie odstawiaj jeszcze, zrób pomiary według tych wskazań, z rana na czczo i 2h po posiłku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 28 dni Przeczytanych tematów 220
Mind f***er
Govtes2
Witam panowie chwilę mnie tu nie było a do starego konta zapomniałem mail/hasło. Mam pytanko do tej pory brałem soki/sarmy od z andro teraz kontakt się urwał a na nie jednej grupce fb widziałem że podobno zamykają działalność przegalądałem chwilkę forum i nie trafiłem na żadna konkretną odpowiedź a jedynie spostrzeżenia że spadła jakość jak z tym w końcu jest kupować dalej andro z innego źródła czy może szukać innego labu


Nic mi nie wiadomo o spadku jakości Andro, a łykam ich SARMy od kilku lat naprzemiennie z innymi labami, IONS, Panax, Smart Brothers, momo, ostatnio nawet PRO i Brawn. No i wszystko klepie jak należy, Andro też, więc kieruj się ceną, bo jakość na pewno niezmienna, więc wtedy za wyznacznik najlepiej przyjąć walory ekonomiczne.

Potwierdzam, Androchem nadal "czesze". Przetestowane ostaryna, MK677 i Kardaryna. Wszystko git. Teraz, skuszony poleceniami na forum i aspektem ekonomicznym, będę testował IONS-a.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-22 11:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 863
Mind f***er
Szelest
Mam cukier 174 po posiłku przy Mk 677 które biorę od 2 w tyg
cały czas biorę berberyne hcl 2 Tabs 500mg dziennie ale jak widać nie pomaga . Odstawić Mk ??


Ale zaraz po posiłku czy po 2h? Mierzymy z rana na czczo, wtedy nie powinien przekraczać 99-100mg/dl lub 2h po posiłku, wtedy wynik powinien wskazywać poniżej 140mg/dl. Ogólnie poziom cukru u zdrowej osoby nie powinien nigdy przekraczać 200mg/dl. Nie odstawiaj jeszcze, zrób pomiary według tych wskazań, z rana na czczo i 2h po posiłku.


40 min po posiłku którym była paczka delicji haha
Zrobiłem teraz 2h po posiłku i 91 mam także mój błąd że zrobiłem po posiłku , wszystko jest ok . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 551 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5917
Szelest
Mind f***er
Szelest
Mam cukier 174 po posiłku przy Mk 677 które biorę od 2 w tyg
cały czas biorę berberyne hcl 2 Tabs 500mg dziennie ale jak widać nie pomaga . Odstawić Mk ??


Ale zaraz po posiłku czy po 2h? Mierzymy z rana na czczo, wtedy nie powinien przekraczać 99-100mg/dl lub 2h po posiłku, wtedy wynik powinien wskazywać poniżej 140mg/dl. Ogólnie poziom cukru u zdrowej osoby nie powinien nigdy przekraczać 200mg/dl. Nie odstawiaj jeszcze, zrób pomiary według tych wskazań, z rana na czczo i 2h po posiłku.


40 min po posiłku którym była paczka delicji haha
Zrobiłem teraz 2h po posiłku i 91 mam także mój błąd że zrobiłem po posiłku , wszystko jest ok . Pozdro


pozdro!
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium