SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
karo15828
Siema, coś tam sobie trenuje, coś startuje i chciałem trochę z wagi zejść i myślę nad gw. Problem taki, że niby wykrywalność to 40 dni po jednorazowym zażyciu. Prawda to, bo jak tak to chyba odpuszczam??




Do 21-30 dni wykrywalne są metabolity GW. Sprawdź czy organizacja/dyscyplina w której startujesz ma GW na liście zakazanej. W dużej ilości nie jest badany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
BSR
karo15828
Siema, coś tam sobie trenuje, coś startuje i chciałem trochę z wagi zejść i myślę nad gw. Problem taki, że niby wykrywalność to 40 dni po jednorazowym zażyciu. Prawda to, bo jak tak to chyba odpuszczam??




Do 21-30 dni wykrywalne są metabolity GW. Sprawdź czy organizacja/dyscyplina w której startujesz ma GW na liście zakazanej. W dużej ilości nie jest badany.


Sprawdziłem listę i jest tam wpisane gw501516, nie ma natomiast gw0742, ale wydaje mi się, że to działa na tej samej zasadzie i też jest łatwo wykrywalne. Trenuje kolarstwo jeśli to miałoby znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
karo15828
BSR
karo15828
Siema, coś tam sobie trenuje, coś startuje i chciałem trochę z wagi zejść i myślę nad gw. Problem taki, że niby wykrywalność to 40 dni po jednorazowym zażyciu. Prawda to, bo jak tak to chyba odpuszczam??




Do 21-30 dni wykrywalne są metabolity GW. Sprawdź czy organizacja/dyscyplina w której startujesz ma GW na liście zakazanej. W dużej ilości nie jest badany.


Sprawdziłem listę i jest tam wpisane gw501516, nie ma natomiast gw0742, ale wydaje mi się, że to działa na tej samej zasadzie i też jest łatwo wykrywalne. Trenuje kolarstwo jeśli to miałoby znaczenie.


0742 wpływa na funkcje kognitywne mózgu i aparat ruchu jednak wyjściowe metabolity będą te same i będą wspólnym
Mianownikiem dla 501516. Więc jeśli to kolarstwo odpuść sobie. Na przyszłość zacznij dużo wcześniej gdyż po odstawieniu GW dużo ze zdobytej wydolności utrzymuje się gdy trening jest dalej kontynuowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 548
Hej, mam jedno pytanie odnośnie androchemu, tylko jakby ktoś był w stanie odpowiedzieć na priv to byłbym wdzięczny.(ktoś kto testował)


Zmieniony przez - Rudolf24 w dniu 2021-07-01 22:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Z andro jadłem mk działa elegancko
A gw jem cały czas z małymi przerwami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5665
Witam, mk z andro które obecnie jest na portalu aukcyjnym jest godne polecenia? Proszę o porade bo się waham czy nie jakiś fake bedzie w srodku:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Andro nie ma wałków , a sprzęt się bierze ze sprawdzonego źródła
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
17kamil175
Psycho Dad
Nie.

Tak z ciekawości,brałeś coś od nich czy po prostu tak palnąłeś?
Z tego co widziałem to raczej ma dobre opinie anabolix.



Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2021-06-28 16:18:00


Palnąć to można sobie w łeb jak się zachwala mąkę w kapsach. Jak czegoś nie testowałem, to się nie wypowiadam, tylko zasięgam zdania.
Z tego labu może ci fajne ciasteczka wyszły, ale zaufaj mi, w biedrze taniej pszenną kupisz i to na kilogramy
No chyba, że właśnie odnalazł się sprzedawca sarmów z OLX...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114018
Napisałem gdzieś,że polecam ten lab albo,że coś z niego brałem? Byłem ciekaw skąd taka opinia więc zluzuj troszeczkę.Mogłeś napisać,że tak brałem to i to i okazało się,że lipa.
Btw.teraz wiem,że syf tam pchają bo zamówiło kilka osób od nich johimbine i 0 działania.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2021-07-06 19:48:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium