SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 809
robertjudi
Nic nie trzeba stosować, zbadaj o podstawy suplementacji, trzymaj dietę, ciężko trenuj i będziesz progresowal


Czyli odpuścić wspomaganie się czymś na wątrobę, nie ma jakiś poważnych problemów bez tego?

Planuję 8 tygodni ostaryny po 10mg dziennie, brzmi to rozsądnie? PCT raczej nie będzie potrzebne po cyklu?



Zmieniony przez - najtryczes w dniu 2022-02-04 15:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 855
Jest ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego jedno pudełko jest większe od drugiego?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kilka srodków z andro co było w małych słoiczkach wyszło w dużych na pewno jeszcze clomid jest w dużych co innego nie wiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2558
Panowie kolega kupił Rad140 10mg z alphaform i LGD 10mg z meta black. Jak to przyjmować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39293
Chłopy... macie jakieś patenty jak radzić sobie z BRAIN FOG na Sarmach?
Teraz akurat na MK677 jestem.. niskie dawki - a mimo wszystko czuję lekką zamułę.
Mam Berberynę bo myślałem że to kwestia tylko cukru - ale chyba nie.

Senność jak senność... ale czuję, że mózg nie pracuje na 100%. Mam lagi, zawieszki - problemy z koncentracją. Przekłada się to na pracę moją i spada mi produktywność. Czasami gapię się na coś jak d**** - albo ktoś do mnie mówi i nie dociera do mnie. Muszę sobie z liścia przywalić i się "obudzić".

Przerabiałem to wiele razy - na 100% jest to związane z suplementami. Mam to na MK, na RAD miałen, na LGD też. Nie chciałbym odstawiać MK... coś można zrobić, aby zaradzić temu zamuleniu?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Zbadaj cukier rano na czczo, a najlepiej zrób krzywą
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10456
najtryczes
robertjudi
Nic nie trzeba stosować, zbadaj o podstawy suplementacji, trzymaj dietę, ciężko trenuj i będziesz progresowal


Czyli odpuścić wspomaganie się czymś na wątrobę, nie ma jakiś poważnych problemów bez tego?

Planuję 8 tygodni ostaryny po 10mg dziennie, brzmi to rozsądnie? PCT raczej nie będzie potrzebne po cyklu?




Zmieniony przez - najtryczes w dniu 2022-02-04 15:38:39


10mg nie brzmi rozsądnie chyba że na smarowanie stawów na efekty anaboliczne 20-30mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10456
LordAmator98
Jest ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego jedno pudełko jest większe od drugiego?





Tak anaboliczne mk że wywaliło igf1 do tego stopnia że nawet opakowanie się rozrosło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10456
F1.08
Chłopy... macie jakieś patenty jak radzić sobie z BRAIN FOG na Sarmach?
Teraz akurat na MK677 jestem.. niskie dawki - a mimo wszystko czuję lekką zamułę.
Mam Berberynę bo myślałem że to kwestia tylko cukru - ale chyba nie.

Senność jak senność... ale czuję, że mózg nie pracuje na 100%. Mam lagi, zawieszki - problemy z koncentracją. Przekłada się to na pracę moją i spada mi produktywność. Czasami gapię się na coś jak d**** - albo ktoś do mnie mówi i nie dociera do mnie. Muszę sobie z liścia przywalić i się "obudzić".

Przerabiałem to wiele razy - na 100% jest to związane z suplementami. Mam to na MK, na RAD miałen, na LGD też. Nie chciałbym odstawiać MK... coś można zrobić, aby zaradzić temu zamuleniu?


Żeby nie czuć letargu po mk przyjmuj na noc nie rano. Na radzie proponuje kofeinę i alpha gpc z hupercyną A
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 809
Ostaryna God of War, działa? Testował ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium