SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10456
Gordon napisałem Ci jakiej firmy brał. Mk od nich chwalą i i nawet inne ale na gw dużo osób narzekało aż nawet na Allegro sam producent napisał tłumacząc się że
zmienili dostawce surowca i chyba jednak muszą wrócić do starego. Pro nutrition androchem nikt nie narzekał jednak też się zastanawiam po co robić fake gw jak tani surowiec. Amerykanski trener kulturysta mówił też że dużo się podrabia gw a mk677 jest bardzo rzadko podrabiany surowiec jest mega tani. I mk677 jest najdroższe w porównaniu do lgd którego surowiec jest droższy. Ludzi zawsze kombinowali Dlatego tak ważne jest żeby kupować od rzetelnej firmy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Nie kupowałem nigdy od wxnow, pro nutriszinow i tym podobne, bo te firmy to Januszerka, ceny zawsze mieli kosmiczne. Najtaniej to właśnie wychodzi Androchem chyba, panax jak brałem też miał jakąś promke, że nawet wiele drożej niż ja z dostawą za proch zapłaciłem, a i boom też jakieś kody miał czy coś takiego. bardzo bym się zdziwił jakby coś nie działało. Tym bardziej, że takie małe firemki co żyją głównie na fejsie, raczej sprawdza co im Chińczyk przysłał, bo jak będzie wtopa to konkurencja i ludzie zjedzą w komentarzach i tyle z biznesu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Cześć,znalazłem tylko stare artykuły... jakie sarmy polecacie po pierwszym cyklu na masie (12 tyg prop) aby nie stracić tak dużo mięsa ? Dieta dopięta trening tez. Kreatyna bcca tez wejdzie po cyklu. Będę albo trzymał wagę albo dalej masował bez propa. Co polecacie ? Oraz czy dodać to w odbloku czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 50
Cześć,panowie wyczytałem ,ze MK677 do brze leciec cyklicznie z przerwami- jak długo mozna leciec aby go efektownie wykorzystac,
i ile zrobic pozniej przerwy,aby wejśc na nie ponownie??
Tak oczywiscie + - .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
puzon1980
Cześć,panowie wyczytałem ,ze MK677 do brze leciec cyklicznie z przerwami- jak długo mozna leciec aby go efektownie wykorzystac,
i ile zrobic pozniej przerwy,aby wejśc na nie ponownie??
Tak oczywiscie + - .


Ciężko odpowiedzieć znam gościa co ciśnie już z rok i sobie chwali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39975
Ja leciałem 4 miechy i się czułem zaj**iscie nabicie mega i ogólnie jedyny minus że mi wyskakiwały jakieś dziwne krosty w sumie od 3 miesięcy je mam, powoli zaczęły znikać ogólnie chce zrobić miesiąc przerwy i wchodzę dalej.Wyniki po 4 miesiącach :cukier ok. Prolaktyna lekko podwyższona (zapomniałem o WitB) wątroba nie wiem nie badałem.


Zmieniony przez - WdzJlb w dniu 2021-04-09 16:00:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
W maju będzie rok jak lecę MK z GW z tym, że od pół roku GW0742 czyli 2.0 pytajcie.

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3308
Pół roku aż cisniesz GW ? Wow a ja się zastanawiałem czy 3 msc nie będzie za długo. Jak odczucia i efekty ? Syfy jakieś wyskoczyły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Gw to ja biorę od yy odkąd się pojawiło na sport academy. Nie miałem chyba przerwy, cały czas od 5 do 30mg, zazwyczaj 10/20. Do koksu to podstawa, za dużo benefitow, żeby przerwy robic. Oczywiście jeśli ktoś ma obawy, że długa ekspozycja może mieć jakieś negatywne konsekwencje, to nie powinien mnie naśladować.


Zmieniony przez - Gordon29 w dniu 2021-04-10 15:08:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ja z tym gw bym nie szalal. srodek bardzo malo przebadany i kto to wie co bedzie za 5 lat takiego ciaglego brania nawet z mniejszych dawkach. ale to tylko moje watpliwosci i dywagacje;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium