SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
FranKG
Panowie jak to jest z tym łaknieniem na mk677? Niby przejadam swoje posiłki z łatwością i nie jestem taki pełny jak wcześniej ale nie wiem czy to bardziej głowa zagrała i efekt placebo czy faktyczne działanie mk. Naczytałem się tutaj na forum o tych wałkach i już nie jestem pewny czy faktycznie działa czy zmieniać firmę. Aktualnie mam z PRO NUTRITION 30mg


PRO to aktualnie losowanie, nie wiadomo co siedzi w środku. Kiedyś bdb firma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
To chyba jednak zdecyduje się na tą ostaryne.20mg poczas redukcji to odpowiednia dawka? 30mg się boje ze wyłapie mocnego bloka a nie mam skąd ogarnąć clomidu to wrzucę poprostu jakies rzeczy asekuracyjnie poczas cyklu typu cynk pyłek sosnowy u jakieś maca.8tyg to będzie odpowiednia długość cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
I tak bedzie supresja testosteronu wiec możesz dać 30mg. Ja lecę po 3 miesiace i żadnego "bloka" nie ma. Osta przestanie działać na receptory androgenowe to test się podniesie. To nie metanabol żeby trzeba było po clomid sięgać.
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
A ta supresja jest mocno odczuwalna przez ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Nie czuję żadnych zmian, ale to kwestia osobnicza i trzeba samemu na sobie sprawdzić. Jedynie co to na sarmach jak na regularnym towarze myśli krecą się głównie wokół kopulacji jeśli akurat nic poważniejszego nie zajmuje mi głowy.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 683
Taka sytuacja:

Uwaga na popularny suplement. Zawiera niedozwolone substancje | WP abcZdrowie
https://portal.abczdrowie.pl/uwaga-na-popularny-suplement-zawiera-niedozwolone-substancje 
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
grzechocn
Taka sytuacja:

Uwaga na popularny suplement. Zawiera niedozwolone substancje | WP abcZdrowie
https://portal.abczdrowie.pl/uwaga-na-popularny-suplement-zawiera-niedozwolone-substancje

Tyle są warte te wszystkie badania składu zlecone przez producenta w labach typu analiza białek itp. Się biolab nie popisał.
W Radzie nie stwierdzono radu


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2022-11-17 22:15:10
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
...


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-11-17 22:48:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
W art.napisane jest, że chodzi o firmę

"Ostrzeżenie dotyczy produktu „TESTOLONE”, data minimalnej trwałości: EXP 12/2025, producent: HyperHub LTD 25 Scotforth Road PR1 4XX Preston, United Kingdom."

To będzie to samo co Biolab ?
Bo faktycznie pisza ze chodzi o produkt Rad 140

EDIT:
znalazłem, to jest Biolab..

Ten artykuł powinien raczej mieć tytuł "Jak producenci ludzi w ch.. robi" bo nikt nie sprzedaje tego jako suplementy więc tu piszącą art.sie nie popisała.


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-11-17 23:07:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium