SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
ziki2000
Sr9009
GW
Fragment
Rad140 teraz biore
Wszystkie środki Ok

Czesc, po rad140 z biolab zauwazyles bol w dolnej czesci plecow?

Zakladam, ze to przypadek ale wole sie upewnic. Dorzuce tauryny pare gram i zobaczymy.


Zmieniony przez - barlug w dniu 03/11/2022 18:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
barlug
ziki2000
Sr9009
GW
Fragment
Rad140 teraz biore
Wszystkie środki Ok

Czesc, po rad140 z biolab zauwazyles bol w dolnej czesci plecow?

Zakladam, ze to przypadek ale wole sie upewnic. Dorzuce tauryny pare gram i zobaczymy.



Zmieniony przez - barlug w dniu 03/11/2022 18:55:04


Biore tylko 1 kap ed ale zero objawow o jakich piszesz
Wcześniej miałem inny rad140 i tez było ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
marcinnnnp
Psycho Dad
@marcinnnnp a co ci szkodziło się przetestować na covid? Z doświadczenia wiem, że covidziarzy badają dokładniej niż tych z konkretnym wskazaniem. Znajomą wzięli na covid, a wykryli u niej szpiczaka i już kończy chemię, i może nawet pożyje





Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-11-03 15:43:36


Mam krzywe przegrody nosowe i nie chce żeby mi ktoś nich grzebał patyczkami, bo przyjemne to nie bedzie powiedziałem że się nie zgadzam na test (miałem skierowanie) i dobra spadam (w danym momencie było już całkiem spoko jeżeli chodzi o samopoczucie, więc poszedł bym do mojego lekarza w wawie a nie wiejskiego któremu szkoda było na badania wysłać obcego) więc powiedziala że to wezmie na sor (bez testu) przebada da leki i puści do domu. Przebadała co o miała przebadać, coś wyszło (nerki) więc i tak "wygrałem" i oto u nich jestem w gościach

Tak w ogóle jak się dowiedziała że nie chce testu to zapytała czemu odpowiedziałem a ona odwróciła się pod nosem do siebie "co to za dziwoląg!!"
Na jej niesczescie mam słuch jak daredevil i pytam: czy Pani nazwała mnie właśnie dziwolągiem????????
A ta: nie nie przesłyszał się pan
A ja ze napewno nie bo słuch mam napewno dobry

I od tej pory była jakaś milsza



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-03 17:36:06


Pussie :D
Mi przez nos gastroskopię robili i dałem radę a wiec bez przesady a jedna tez mam krzywa przegrodę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
ziki2000
marcinnnnp
Psycho Dad
@marcinnnnp a co ci szkodziło się przetestować na covid? Z doświadczenia wiem, że covidziarzy badają dokładniej niż tych z konkretnym wskazaniem. Znajomą wzięli na covid, a wykryli u niej szpiczaka i już kończy chemię, i może nawet pożyje







Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-11-03 15:43:36


Mam krzywe przegrody nosowe i nie chce żeby mi ktoś nich grzebał patyczkami, bo przyjemne to nie bedzie powiedziałem że się nie zgadzam na test (miałem skierowanie) i dobra spadam (w danym momencie było już całkiem spoko jeżeli chodzi o samopoczucie, więc poszedł bym do mojego lekarza w wawie a nie wiejskiego któremu szkoda było na badania wysłać obcego) więc powiedziala że to wezmie na sor (bez testu) przebada da leki i puści do domu. Przebadała co o miała przebadać, coś wyszło (nerki) więc i tak "wygrałem" i oto u nich jestem w gościach

Tak w ogóle jak się dowiedziała że nie chce testu to zapytała czemu odpowiedziałem a ona odwróciła się pod nosem do siebie "co to za dziwoląg!!"
Na jej niesczescie mam słuch jak daredevil i pytam: czy Pani nazwała mnie właśnie dziwolągiem????????
A ta: nie nie przesłyszał się pan
A ja ze napewno nie bo słuch mam napewno dobry

I od tej pory była jakaś milsza



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-03 17:36:06


Pussie :D
Mi przez nos gastroskopię robili i dałem radę a wiec bez przesady a jedna tez mam krzywa przegrodę
Są to wredne piguły. I miej taka babe w domu... chciala tylko grzebać po dziurkach - takie zboczenie zawodowe

Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2022-11-04 08:57:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
ziki2000
marcinnnnp
Psycho Dad
@marcinnnnp a co ci szkodziło się przetestować na covid? Z doświadczenia wiem, że covidziarzy badają dokładniej niż tych z konkretnym wskazaniem. Znajomą wzięli na covid, a wykryli u niej szpiczaka i już kończy chemię, i może nawet pożyje








Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-11-03 15:43:36


Mam krzywe przegrody nosowe i nie chce żeby mi ktoś nich grzebał patyczkami, bo przyjemne to nie bedzie powiedziałem że się nie zgadzam na test (miałem skierowanie) i dobra spadam (w danym momencie było już całkiem spoko jeżeli chodzi o samopoczucie, więc poszedł bym do mojego lekarza w wawie a nie wiejskiego któremu szkoda było na badania wysłać obcego) więc powiedziala że to wezmie na sor (bez testu) przebada da leki i puści do domu. Przebadała co o miała przebadać, coś wyszło (nerki) więc i tak "wygrałem" i oto u nich jestem w gościach

Tak w ogóle jak się dowiedziała że nie chce testu to zapytała czemu odpowiedziałem a ona odwróciła się pod nosem do siebie "co to za dziwoląg!!"
Na jej niesczescie mam słuch jak daredevil i pytam: czy Pani nazwała mnie właśnie dziwolągiem????????
A ta: nie nie przesłyszał się pan
A ja ze napewno nie bo słuch mam napewno dobry

I od tej pory była jakaś milsza



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-03 17:36:06


Pussie :D
Mi przez nos gastroskopię robili i dałem radę a wiec bez przesady a jedna tez mam krzywa przegrodę



Przez 3 lata (lub 2, już nie wiem ile to trwa ) udało mi się uniknąć i nie miałem ani razu robionego wymazu, głupio by było akurat jak się okazuje że już covida w zasadzie oficjalnie nie ma tak czy siak przyszedłem do uja na coś innego niż covid i wiem że go nie miałem, a oni ZAWSZE mi chcieli wcisnąć covid i magicznie się potem okazywało że "o, ma pan to i to"



Żeby było na temat: po LGD potrzebny statystycznie odblok czy nie? :)
Pytam, bo jak już tak od soboty nie biorę lgd i sobie leżę wygodnie w szpitalu to żeby mi cyce nie zaczęły rosnac

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-04 09:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
Z ciekawosci bo nie napisales. Co bylo nie tak z nerkami? Jakie badania (i poziomy) wyszly zle, ze az Cie zatrzymali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Wstępnie obstawiają ostre zapalenie nerek, wiem tylko że kreatynina ok i babka mówiła to że dziwne, reszty parametrów nie wiem. Dziś szczalem do kubka i ide na USG więc pewnie dopiero wtedy będzie wiadomo bardziej konkretnie. Ja osobiście tego nie odczuwam, pije normalnie, sikam normalnie, nic nie boli, nawet bym nie wiedział że coś jest nie tak :D


Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-04 10:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
marcinnnnp
Wstępnie obstawiają ostre zapalenie nerek, wiem tylko że kreatynina ok i babka mówiła to że dziwne, reszty parametrów nie wiem. Dziś szczalem do kubka i ide na USG więc pewnie dopiero wtedy będzie wiadomo bardziej konkretnie. Ja osobiście tego nie odczuwam, pije normalnie, sikam normalnie, nic nie boli, nawet bym nie wiedział że coś jest nie tak :D



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-11-04 10:34:37

To nie widziales wynikow, na podstawie ktorych zatrzymali Cie w szpitalu? Sorki ze tak dopytuje - ale bronisz sie przed wymazem a w szpitalu zostales „na slowo” ? Cos tu nie gra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
Lgd blokuje- jak bardzo Ciebie zablokowalo to musialbys sprawdzic. Mi zbija z 700 do 250, 10mg dziennie. Nerek nie rusza :)(nie powinno).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
USG pewnie nic nie wykaże jak morfo Ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium