SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
rarytas1
heelhelmsley
lodzianin1
Jak z libido u ciebie ?
Na ten moment jest git, ale czasem zdarzają mi się spadki libido.

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ale na ostarynie solo u mnie libido bardzo na +


Bo zarówno jak na lgd przez obniżenie shbg zanim organizm obniży produkcje swojego testosteronu następuje wzrost wolnego testosteronu i trochę to trwa zanim jądra się zorientują dlatego supresja występuje po paru tyg czasami niektórzy w ogóle tego nie odczuwają. Stąd początkowy wzrost libido


Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-06-02 14:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Stosował ktoś POWER MASS STACK od Hammer Labz ? Jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
Ktoś tutaj próbował sarm + mała dawka clomidu ? Widzę że za granicą bardzo popularne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Niby w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Tomszaczek93
Ktoś tutaj próbował sarm + mała dawka clomidu ? Widzę że za granicą bardzo popularne.


Widzialem „cykle” na ph+hcg (ph mocno lajtowe) i faktycznie ludzi nie poblokowalo jesli oto pytasz,oczywiscie robili badania i bylo wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Psycho Dad
Niby w jakim celu?


Htz tez czasami lekarze rozpisują na clomidzie a nie teściu
Może chodzi o mniejszy blok
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
SARMy nie blokują całkowicie. Następuje tylko chwilowa supresja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Mt2 z andro też tak muliło was? Usnalem jak kotek wczoraj po 700mcg .
Rok temu jakiejś firmy krzak nie pamiętam żeby mulilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669217
Mnie mt2 muli ale na żołądku strasznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
Czesc, sluchajcie czy lgd ions zdarzaly sie „slabe” partie lub fejki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium