SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2678
Witam
Panowie testował ktoś z Was rad z nutrition momo? Pytam, bo zastanawia mnie dziwnie niska cena na tle innych konkurencyjnych firm jeśli chodzi o rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Miałem trzy puszki osty z momo i klepałą jak trzeba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21509 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2678
prz1993
Zjadłem 2 puszki, działa bdb.
Dzięki za info. Zamówię opakowanie i potestuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
barlug
Do ustapienia objawow czy jakos dluzej?
Max 2 miesiące i przerwa 2-3tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
12 tygodni 10mg radu. Pod koniec cyklu i po cyklu Arimestane. Dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam Panowie jak wasze doswiadczenia z GW ? brałem pare lat temu ale efekty slabe z tego co pamietam poza tym to byla nowosc,jestem ciekawy jak teraz i jak u was efekty na redukcji pomaga to cos dopalic fat czy szkoda kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
Generacja_
Witam Panowie jak wasze doswiadczenia z GW ? brałem pare lat temu ale efekty slabe z tego co pamietam poza tym to byla nowosc,jestem ciekawy jak teraz i jak u was efekty na redukcji pomaga to cos dopalic fat czy szkoda kasy?


Do spalania strikle lepiej kofeina, johimbina, dmaa. GW pod wydolność i prozdrowotnie lipidy, krążenie i układ sercowo naczyniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
BSR
Generacja_
Witam Panowie jak wasze doswiadczenia z GW ? brałem pare lat temu ale efekty slabe z tego co pamietam poza tym to byla nowosc,jestem ciekawy jak teraz i jak u was efekty na redukcji pomaga to cos dopalic fat czy szkoda kasy?


Do spalania strikle lepiej kofeina, johimbina, dmaa. GW pod wydolność i prozdrowotnie lipidy, krążenie i układ sercowo naczyniowy.


Tak wlasnie myslalem bo lece sally/yoszka na zmiane i chcialem dolaczyc gw,tak wydolnosc i pro zdrowotnie to wiem myslalem ze na palenie fatu tez sie sprawdzi,dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Jak dla mnie to ma właśnie dobre przełożenie, większą wytrzymałość dłużej można krecic/biegać czy kto co tam robi z aero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium