SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
zagur32
I dokładnie jak dawki bierzesz i jak dlugo tzn Ile cykli i jak długie. Odblokowanie nie robisz? Jak badania?


Biorę mk non stop, co kilka miesięcy robię badania krwii, (wątroba, glukoza) raz w roku wszystkiego innego i jest tip top. Podstawą na mk jest badanie cukru, bo podobno niektórym psuje glikemię, ale u mnieto nie występuje Na wątrobę, nerki, morfologię, trojglicerydy, i wszystko inne napewno nie wpływa bo już bym miał jakieś odchylenia. Biore non stop 30 mg mk androchemu.raz dziennie po wstaniu. Zauważyłem że biorąc przed snem z czasem pojawiają się problemy trawienne, przy braniu rano nie dzieje się nic więc bardzo odradzam mk przed snem a robiłem kilka podejść do brania przed snem i w koło to samo.
Warto robić przerwy, ale u mnie po zejściu wody schodzi, tracę siła a to dla mnie bez sensu skoro nie boję się tego specyfiku nie widzę konieczności odstawiznia


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-03 20:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
zagur32
Witam. Czytam czytam i czytam i jak to jest powiedzcie. Są jakieś sarmy które działają na pewniaka i nie trzeba po nich się odblokowywać itp? Poprostu najlepsze sarmy które nie blokują i najmniej szkodzą? Chodzi mi o budowanie masy ale bez wody. Nigdy nie brałem nic mocniejszego niż kreatyna. I za każdym razem po redukcji widzę że mięśnia mam bardzo mało.

A jesteś gotowy na upusty krwi i profilaktykę morfologii stosując MK 677?To że podniesie hematokryt i hemoglobinę masz jak w banku.Czas pokaże jak bardzo. Wiele info o tym aspekcie stosowania ibutamorenu znajdziesz tu w dziale,w temacie "zapobieganie nadkrwistości wtórnej - jak z tą krwią na bombie " Jak napisano wcześniej nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. U mie morfologia była mocno naruszona przez nutrobal, glikemię kontrolowałem glukometrem i ogólnie nie wychodziło ponad 120 na czczo.


Zmieniony przez - OloNaplet w dniu 2022-07-03 20:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
OloNaplet
zagur32
Witam. Czytam czytam i czytam i jak to jest powiedzcie. Są jakieś sarmy które działają na pewniaka i nie trzeba po nich się odblokowywać itp? Poprostu najlepsze sarmy które nie blokują i najmniej szkodzą? Chodzi mi o budowanie masy ale bez wody. Nigdy nie brałem nic mocniejszego niż kreatyna. I za każdym razem po redukcji widzę że mięśnia mam bardzo mało.

A jesteś gotowy na upusty krwi i profilaktykę morfologii stosując MK 677?To że podniesie hematokryt i hemoglobinę masz jak w banku.Czas pokaże jak bardzo. Wiele info o tym aspekcie stosowania ibutamorenu znajdziesz tu w dziale,w temacie "zapobieganie nadkrwistości wtórnej - jak z tą krwią na bombie " Jak napisano wcześniej nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. U mie morfologia była mocno naruszona przez nutrobal, glikemię kontrolowałem glukometrem i ogólnie nie wychodziło ponad 120 na czczo.





Zmieniony przez - OloNaplet w dniu 2022-07-03 20:29:03


O czym ty piszesz. hematokryt hemoglobina na mk ? Chyba coś Ci się pomyliło, mk to nie steryd
Gdyby miało mi cokolwiek wywalić już bym miał to rozjechane w wynikach.
MK było badane na dziadach w okresie dwuletnim non stop I jakoś dziady przeżyły

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-03 20:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Nie pomyliło mi się nic. Dokładnie dlatego zrezygnowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
A brałeś samo Mk czy do tego test że hematokryt wywaliło? Bo u mnie nic nie ruszyło krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
OloNaplet
Nie pomyliło mi się nic. Dokładnie dlatego zrezygnowałem.

A w jaki niby sposób mk może podbić hematokryt? Przecież to mimetyk greliny a grelinia nie wpływa na hematokryt.
Gdyby był wpływ na hematokryt to już bym miał rozjechane wyniki


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-03 20:55:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114018
rarytas1
OloNaplet
zagur32
Witam. Czytam czytam i czytam i jak to jest powiedzcie. Są jakieś sarmy które działają na pewniaka i nie trzeba po nich się odblokowywać itp? Poprostu najlepsze sarmy które nie blokują i najmniej szkodzą? Chodzi mi o budowanie masy ale bez wody. Nigdy nie brałem nic mocniejszego niż kreatyna. I za każdym razem po redukcji widzę że mięśnia mam bardzo mało.

A jesteś gotowy na upusty krwi i profilaktykę morfologii stosując MK 677?To że podniesie hematokryt i hemoglobinę masz jak w banku.Czas pokaże jak bardzo. Wiele info o tym aspekcie stosowania ibutamorenu znajdziesz tu w dziale,w temacie "zapobieganie nadkrwistości wtórnej - jak z tą krwią na bombie " Jak napisano wcześniej nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. U mie morfologia była mocno naruszona przez nutrobal, glikemię kontrolowałem glukometrem i ogólnie nie wychodziło ponad 120 na czczo.






Zmieniony przez - OloNaplet w dniu 2022-07-03 20:29:03


O czym ty piszesz. hematokryt hemoglobina na mk ? Chyba coś Ci się pomyliło, mk to nie steryd
Gdyby miało mi cokolwiek wywalić już bym miał to rozjechane w wynikach.
MK było badane na dziadach w okresie dwuletnim non stop I jakoś dziady przeżyły

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-03 20:40:16

Sam jestem przykładem bralem mk solo 20-30mg ed i wyniki morfo poszybowały w górę z resztą nie tylko u mnie mk psuje morfologie,wiadome jest że nie wszystkim ale nie opowiadaj bzdur,że mk nie ma na to wpływu bo ma poprzez zwiększenie igf1.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Brałem tylko nutrobal że środków tego typu.Żadnych saa. Taki jest fakt.Zróbiłem sobie 2 upusty po ~ 400 ml i wyniki spadły na środek normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
niesamowite te Wasze opowieści. Jak wam mk morfo psuje to na warcaby się przerzućcie:)
Dopóki ktoś mi jakiś badań nie wrzuci o możliwości wplywu na hematokryt nie uwierzę a pisanie że na igf wpływa to ryje krew jest jakieś takie mało przekonujące


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-03 21:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114018
rarytas1
niesamowite te Wasze opowieści. Jak wam mk morfo psuje to na warcaby się przerzućcie:)

W dupe sobie wsadź swoje prymitywne uszczypliwości i kto na co powinien się przerzucać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium