SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
To jesteś w błędzie
Wxn obecnie literka tak samo brawn
Czasy się zmieniły
Hamer Labs polecam
Mam ich noopept phenibut i parę innych środków i zawsze ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
A co Panowie powiecie o PRO Nutrition Gw 501516 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
malina6
A co Panowie powiecie o PRO Nutrition Gw 501516 ?


Sa pewniejsze laby
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Co jest teraz pewne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Androchem, Panax, IONS.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Dokładnie Androchem , Panax , Ions

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
magu112
Pany na dzień dzisiejszy jaki lab polecacie i co sądzicie o Hammer Labz ? ktoś badał lub brał suplementy od nich ? lub biorąc robił badania wątroby i hormonów?
Ponieważ taka firma nie istnieje pod tym adresem w stanach zjednoczonych, z kodu kreskowego w gis nie ma i nic nie wynika (jest fake lub regionalny niedostępny w globalnej bazie gis), do tego sprzedają to tylko 4 partnerskie sklepy w internecie (jeden dostawca/właściciel) - czyli daje fake...

inne laby jakie mi wpadły w oko i wyglądają na Okay to WNX Labs, Dark Labs i Pro Nutrition

jakieś 6/8 lat temu kupowałem w Polsce sarmy legalnie od Brawn Nutrition i to było to (opakowania zabezpieczone/zaklejone, numery serii, daty produkcji, daty ważności) i działanie cacy

W dniu dzisiejszym ciężko się rozpoznać - mam wrażenie że wszystko to co jest teraz dostępne jest sypane w piwnicach a etykiety drukowane u kumpla w drukarni...





Zmieniony przez - magu112 w dniu 2024-01-10 18:30:55


Hammer jest Polski i dlatego jest tylko na kilku stronach które należą do tej samej osoby jednak ludzie bardzo chwalą. Co do wxn i dark labs to jest to samo tylko dark labs jest na Europe i poza i jakość pozostawia wiele do życzenia ale nawet w ich johimbinie nie było johy. Pro nutrition było pewne kiedyś dziś loteria. Z tych wszystkich wymienionych labów wybrał bym właśnie Hammer. Mam od nich teraz przedtreningowke i bardzo fajnie działa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Wiem ze testujecie tu różne laby, znacie slaviclabs peptydy/sumple ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 265
Okay, dzięki za odpowiedź chłopaki!
Czyli według waszej opinii sprawdzone laby na dzień dzisiejszy to Hammer, Androchem, Panax i Ions


Lecz zastanawia mnie czemu nie Brawn Nutrition, pamiętam że 6/8lat temu to był jeden z pierwszych producentów sarm, który normalnie miał dostępny adres swojej siedziby laboratoria w UK i który nawet udostępniał publicznie swoje badania nad sarmami. - skoro kiedyś byli jednymi z pierwszych i przez tyle lat nadal produkują do dnia dzisiejszego to co jest z nimi nie tak na dzień dzisiejszy?


Zmieniony przez - magu112 w dniu 2024-01-11 18:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Generacja_
Wiem ze testujecie tu różne laby, znacie slaviclabs peptydy/sumple ?


Pierwsze słyszę, ale jakbyś coś od nich testował, to daj potem znać czy klepie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium