SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Ja mam ostarynę i gw z Androchemu, a lgd God of War i wszystko działa jak należy.

Ktoś pytał dlaczego ostaryna? U mnie jest tak, że jak test spadnie to szybko odczuwam suchość i sztywność stawów(niski estradiol). Natomiast samego w sobie obniżonego testosteronu nigdy nie odczuwam. Teraz biorę 30mg osty do 10mg lgd i czyję się bardzo dobrze. Nie jestem ospały jak niektórzy mają po ostarynie.
2

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
Damian88889
I lepszy rad czy lgd na redukcji ? I jakiej firmy? Dzięki


LGD chociazby z Ions Pharma masz pewniaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Osta jaki ma okres półtrwania panowie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
lodzianin1
Osta jaki ma okres półtrwania panowie ??

24h
1

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Dzięki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
DarXidE
Ja mam ostarynę i gw z Androchemu, a lgd God of War i wszystko działa jak należy.

Ktoś pytał dlaczego ostaryna? U mnie jest tak, że jak test spadnie to szybko odczuwam suchość i sztywność stawów(niski estradiol). Natomiast samego w sobie obniżonego testosteronu nigdy nie odczuwam. Teraz biorę 30mg osty do 10mg lgd i czyję się bardzo dobrze. Nie jestem ospały jak niektórzy mają po ostarynie.


Czyli dobrze oceniasz oste ? Ja właśnie podjadam po 30 mg że względu na łokieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Ja mam rozwalone nadgrzebieniowe i zawsze na ostarynie przestają mnie pobolewac barki, po odstawieniu po jakims czasie ból wraca.
1

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
lodzianin1
DarXidE
Ja mam ostarynę i gw z Androchemu, a lgd God of War i wszystko działa jak należy.

Ktoś pytał dlaczego ostaryna? U mnie jest tak, że jak test spadnie to szybko odczuwam suchość i sztywność stawów(niski estradiol). Natomiast samego w sobie obniżonego testosteronu nigdy nie odczuwam. Teraz biorę 30mg osty do 10mg lgd i czyję się bardzo dobrze. Nie jestem ospały jak niektórzy mają po ostarynie.


Czyli dobrze oceniasz oste ? Ja właśnie podjadam po 30 mg że względu na łokieć


Jak chcesz wspomóc łokieć to ostaryna smarowanie ale stricle naprawa więzadła ścięgna itp polecam bpc157 do tego fizjoterapeuta tecar a jeśli to ścięgno to epte podskórna elektroliza nic lepiej i szybciej Cię nie naprawi. 2-3 wizyty i po sprawie. A osta w tle wspomagająco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Proszę cię u fizjo byłem z 40 razy z 10 razy na iglowaniach bpc leciało tabsy plus inj kilka miesięcy
Najpierw miałem de quewerna chorobę czy jakoś tak pisana czyli zapalenie pochewek sciegna w kciuku teraz od 3 miesięcy lewy łokieć daje o sobie znać odstawiłem pbc na razie i dałem oste plus ćwiczenia i jest poprawa (miałem 2 tyg przerwy od trg) to moze i też to wpłynęło dodatnio ale cwicze od kilku dni i jest zdecydowanie lepiej osta leci ok 4-5 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3671 Napisanych postów 3121 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16475
Ja teraz zacząłem brać yk-11 jestem ciekaw efektów czy to masy czy siły. Yk-11 od lunapharm brał ktoś z luny ?

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium