SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3352
teoretyzowanie i kwestionwoanie, że mk ciągnie wodę - )))

ja przy dokładnie takiej samej misce, po wejściu na mk, nie minął nawet tydzień a na wadze +3/4 kg i uczucie naciągnięcia wody. Masa znajomych dokładnie tak samo. No, ale wiadomo, pewnie jadłem "za dużo" i bez mk też bym tyle przytył ;), wiec pamiętaj chłopaku, broń Cie panie boże żeby napisać, że "mk ciągnie wode" bo to bzdura i nie ma czegoś takiego ;)


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-01-04 22:55:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
Cześć,
Od stycznia zeszłego roku jestem na redukcji na Keto. Masa spadła ze 130 na 103 kg,ze spadkiem siły na minimalnym poziomie. W trakcie byłem raz na 8 tyg cyklu na ostarynie solo. Planuje wejść teraz na 6 tyg na LGD od Nordic Labs. Możecie coś więcej powiedzieć o firmie,czy warto i czy LGD nada się na redukcje zakładając ze dalej będę na Keto przez co nie powinienem aż tak ciągnąć wody.
Dodam ze redukuje bez cardio,tylko na FBW na dużych ciężarach i małym zakresie powtórzeń.
Obawiam się tez trochę za dużej supresji. Co by było najlepsze na ewentualne PCT ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Czytaj więcej na https://zapytaj.sfd.pl/zadaj-pytanie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
kulmasBAN
wincol
Nie napisałem nigdzie ze to reguła ale też nic dziwnego bo zdarza się dość często i jest opisywane jako jeden z początkowych skutków działania Mk


Masz rację
Czy to gh czy mk
Tydzień i +2-3kg
Tak samo jak odstawiasz to schodzi

I żeby było jasne nie ma na to wpływ żadna dieta, żadne zmiany w odżywianiu. To są skutki uboczne występujące bardzo często. Akurat w przypadku gh jest to wyszczególnione na ulotce. Badania na ibutamorenie też o tym piszą.



Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2023-01-04 14:31:10


Jak piszesz, że dieta nie ma wpływu na zatrzymywanie wody to nie można Cię już brać na serio. W sportach sylwetkowych dieta każdego celu redukcja czy masa to podstawa. I dieta będzie miała wpływ na zatrzymywanie wody. Oczywiście niektóre środki też temu sprzyjają ale zaciągniesz więcej wody spożywając bardzo dużo żywności bogatej w sód bez mk677 niż jedząc czysto nieprzetworzoną żywność z mk677 i to jest fakt. Ps spróbuj także mk677 na deficycie -500 dobrze policzonym w stosunku do zapotrzebowania nawet 0,5kg nie zrobisz a waga będzie schodzić tylko wolniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
Kokobann
teoretyzowanie i kwestionwoanie, że mk ciągnie wodę - )))

ja przy dokładnie takiej samej misce, po wejściu na mk, nie minął nawet tydzień a na wadze +3/4 kg i uczucie naciągnięcia wody. Masa znajomych dokładnie tak samo. No, ale wiadomo, pewnie jadłem "za dużo" i bez mk też bym tyle przytył ;), wiec pamiętaj chłopaku, broń Cie panie boże żeby napisać, że "mk ciągnie wode" bo to bzdura i nie ma czegoś takiego ;)



Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-01-04 22:55:30


Jeśli przytyłeś 4kg w tydzień to tylko potwierdza fakt, że miałeś bardzo dużą nadwyżkę węglem zapotrzebowania. I nie bez mk677 byś tyle nie przytył bo już zgodziliśmy się że w początkowych tygodniach może być zwiekszona retencja wody jednak jest ona tym mniejsza im mniejsza jest nadwyżka. Mi przy idealnie wyliczonej nadwyżce 200kcal ponad zapotrzebowanie na wadze skoczyło 0,2-0,3kg. A gdy jadłem 700kcal ponad zapotrzebowanie kilka kg i tu się zgodzę ale potwierdza to tylko fakt zbyt dużego surplusu lub spożycia sodu lub obydwu tych czynników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
kapek69
Cześć,
Od stycznia zeszłego roku jestem na redukcji na Keto. Masa spadła ze 130 na 103 kg,ze spadkiem siły na minimalnym poziomie. W trakcie byłem raz na 8 tyg cyklu na ostarynie solo. Planuje wejść teraz na 6 tyg na LGD od Nordic Labs. Możecie coś więcej powiedzieć o firmie,czy warto i czy LGD nada się na redukcje zakładając ze dalej będę na Keto przez co nie powinienem aż tak ciągnąć wody.
Dodam ze redukuje bez cardio,tylko na FBW na dużych ciężarach i małym zakresie powtórzeń.
Obawiam się tez trochę za dużej supresji. Co by było najlepsze na ewentualne PCT ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Czytaj więcej na https://zapytaj.sfd.pl/zadaj-pytanie


Lgd nie zaciągnie Ci wody podskórnej na czystej misce. Firma nordic labs jest firmą bardzo dobrą i produkuje sarmy nawet dla innych firm jednak lgd jest typowym bulkerem i na Twoją wagę i bf się ten środek nie nadaje. Bardziej rad 140 pod redukcje lub ostaryna ponownie. Jak już próbowałeś to możesz spróbować radu jest silniejszy od osty. Lgd zostaw na okres masowy jak już skończysz porządnie redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
BF mam w tej chwili na poziomie 17 procent, może ciut mniej. Jakie dawki RAD najlepiej brać i przez jaki okres ? Nie chce żeby za bardzo mnie poblokowalo, a z tego co czytałem to RAD jest mocniejszy od LGD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62010
.



Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2023-01-05 18:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62010
BSR
kulmasBAN
wincol
Nie napisałem nigdzie ze to reguła ale też nic dziwnego bo zdarza się dość często i jest opisywane jako jeden z początkowych skutków działania Mk


Masz rację
Czy to gh czy mk
Tydzień i +2-3kg
Tak samo jak odstawiasz to schodzi

I żeby było jasne nie ma na to wpływ żadna dieta, żadne zmiany w odżywianiu. To są skutki uboczne występujące bardzo często. Akurat w przypadku gh jest to wyszczególnione na ulotce. Badania na ibutamorenie też o tym piszą.




Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2023-01-04 14:31:10


Jak piszesz, że dieta nie ma wpływu na zatrzymywanie wody to nie można Cię już brać na serio. W sportach sylwetkowych dieta każdego celu redukcja czy masa to podstawa. I dieta będzie miała wpływ na zatrzymywanie wody. Oczywiście niektóre środki też temu sprzyjają ale zaciągniesz więcej wody spożywając bardzo dużo żywności bogatej w sód bez mk677 niż jedząc czysto nieprzetworzoną żywność z mk677 i to jest fakt. Ps spróbuj także mk677 na deficycie -500 dobrze policzonym w stosunku do zapotrzebowania nawet 0,5kg nie zrobisz a waga będzie schodzić tylko wolniej.


Może, źle to napisałem. Nie po polsku. Odniosłem się niepotrzebnie to Twojej wypowiedzi.

*I żeby było jasne nie ma na to wpływ żadna dieta, żadne zmiany w odżywianiu* Tego tam nie powinno być.

Naskoczyłeś na niego, bo przecież u Ciebie waga na mk nie idzie. A waga na MK idzie. I to jest poprawne: Nie zmieniająć sposobu żywienia, diety a dodając mk, wskakują kilogramy.
To są skutki uboczne występujące bardzo często.
Kropka.

Starasz się z całych sił być guru tego tematu. I jesteś nudny. Wiedzę jakąś masz, ale często na siłe negujesz wypowiedzi innych. Badań na ludziach nie robiłeś. Badań czystości sarmów nie robiłeś. Polecasz to z czego masz kasę, bo już Cię ktoś na tym złapał. Nie jesteś wiarygodny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
Bsr co chcesz na siłę udowodnić? Piszesz do kolegi że nie można go brac na serio bo coś tam napisał, co reszta wyciągnąłeś z kontekst i zupełnie nie o to koledze chodziło, bo odniósł to do działania Mk a Ty nadinterpretujesz jedno słowa a dwa że za chwilę piszesz, że miałeś idealnie wyliczona nadwyżka- serio ? I Ty w to wierzysz, innych próbujesz pouczać a takie rzeczy piszesz ? Przecież tego nie można brać na poważnie.. na to ma wpływ tyle zmiennych że nie ma szans na takie obliczenia , jest to zawsze w dużym przybliżeniu jak już ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
kapek69
BF mam w tej chwili na poziomie 17 procent, może ciut mniej. Jakie dawki RAD najlepiej brać i przez jaki okres ? Nie chce żeby za bardzo mnie poblokowalo, a z tego co czytałem to RAD jest mocniejszy od LGD


20mg 8-10tyg na początek sprawdź. Kwestia przyblokowania jest indywidualna i tego nikt Ci nie powie. Rad nie jest mocniejszy od lgd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium