SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10397
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 821
Jadl ktos sarmy od Twp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10397
Amigo515
Jadl ktos sarmy od Twp ?


Tak masa ludzi z tego forum. Ja również. Klasa sama w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 821
Zamowilem lgd z pro i po 4 tygodniach mam wrazenie ze jakies slabe,niby sila idzie i pare kg nabicie lepsze ciutke ,ale bylem dwa miesiace bez siłowni prawie i diety a wraz ze startem cyklu ruszyly treningi i dieta i obstawiam ze raczej wraca to co bylo niz to efekt ich LGD ktore dodatkowo łaczylem z Mk z Andro .Jutro bede miał z Twp licze na lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Nie wrzucamy linków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10397
Zależy jak wyglądają Twoje treningi dieta i regeneracja. W tej dyscyplinie nie jesteś sportowcem
Tylko godzinę na treningu ale i pozostałe 23h jak się prowadzisz jesz i spisz ma kolosalne znaczenie. Nie zmienia to
Faktu że już trochę osób na pro narzekało jednak to i tak dodatek do dopięte miski. Sarmy same czarów nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 821
Wiem jak działaja Sarmy rok temu robilem 1 cykl na Sarmach w liquidzie bylem w Uk Rad 140 i Mk677 efekty zadowalaly mnie bardzo dieta pod mase chodz byly dni ze w do pewnej godziny lecialem na deficycie w pracy mimo to masa poszla kosmicznie. Teraz po roku 1 cykl na polskich i szczerze jest 20 procent tego co miałem na tamtych i mysle ze to zasluga mk z Andro bo je akurat czuć.Micha jest taka sama.Wiec nie widze innej opcji jak slaby surowiec.Albo walek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10397
Podejrzewam że surowiec jest tylko mocno zaniżony kwestia jakości/czystości. Skoro wiesz Jak działo wcześniej to masz odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Amigo515
Wiem jak działaja Sarmy rok temu robilem 1 cykl na Sarmach w liquidzie bylem w Uk Rad 140 i Mk677 efekty zadowalaly mnie bardzo dieta pod mase chodz byly dni ze w do pewnej godziny lecialem na deficycie w pracy mimo to masa poszla kosmicznie. Teraz po roku 1 cykl na polskich i szczerze jest 20 procent tego co miałem na tamtych i mysle ze to zasluga mk z Andro bo je akurat czuć.Micha jest taka sama.Wiec nie widze innej opcji jak slaby surowiec.Albo walek

Na rad140 idzie szybciej niż na niejednej bombie jeśli tego nie czujesz to na bank masz wałek. MK andro pierwsza klasa i pewnie z twojej mieszanki tylko to bryka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70532
Potwierdzam pierwszy cykl był Mk 677 plus rad z pro i efekty jak na dobrej bombie. Parę miesięcy później to samo combo i radu wogole nie czułem a też było z pro. Przed sezonem wezmę z TWP albo z gow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium