SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2460
R-ALA + berberyna z tauryną i wykorzystaj rebound.. Bynajmniej sam bym tak robił..

AD.. HardcoreDivision

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
Tomszaczek93
Panowie mk można wrzucić od razu po redu czy lepiej najpierw wykorzystać potencjał wrażliwosci insulinowej i dać później ?



Możesz dać od razu ;)
1

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
Ponawiam pytanie, szamał ktoś, coś z GRIZZLY lub META BLACK albo z AAS?


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-06-03 21:18:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
fitnwk
Tomszaczek93
Panowie mk można wrzucić od razu po redu czy lepiej najpierw wykorzystać potencjał wrażliwosci insulinowej i dać później ?



Możesz dać od razu ;)


A ja bym dał jak bedzie juz cięzko przejadać kalorie w miare podbijania .
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28711
Ja tak samo lepiej później według mnie, ponieważ przez dwa-trzy tyg i tak będziesz dużo rotować kcal na + woec waga pójdzie up. A musisz znaleźć najpierw pułap kcal na którym będziesz robić stały, powolny progres. Jak wrzucisz mk to znów ci kg poleca i jak wtedy ocenisz to ile kcal potrzebujesz jak znów ci waga będzie świrować?
Inna sprawa po redu moim zdaniem organizm z samego surplusu magię Ci zrobie jak byłeś w deficycie. A tak później mk zaczniesz, dłużej będziesz mógł na niej masę robic.


Zmieniony przez - Helionus w dniu 2021-06-04 08:47:52
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
Helionus
Ja tak samo lepiej później według mnie, ponieważ przez dwa-trzy tyg i tak będziesz dużo rotować kcal na + woec waga pójdzie up. A musisz znaleźć najpierw pułap kcal na którym będziesz robić stały, powolny progres. Jak wrzucisz mk to znów ci kg poleca i jak wtedy ocenisz to ile kcal potrzebujesz jak znów ci waga będzie świrować?
Inna sprawa po redu moim zdaniem organizm z samego surplusu magię Ci zrobie jak byłeś w deficycie. A tak później mk zaczniesz, dłużej będziesz mógł na niej masę robic.



Zmieniony przez - Helionus w dniu 2021-06-04 08:47:52


łotototo
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
Psycho Dad
Ponawiam pytanie, szamał ktoś, coś z GRIZZLY lub META BLACK albo z AAS?



Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-06-03 21:18:35


Meta Black ok, grizzly nie miałem styczności ;)
1

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
Psycho Dad
Ponawiam pytanie, szamał ktoś, coś z GRIZZLY lub META BLACK albo z AAS?



Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-06-03 21:18:35


Meta Black ok, grizzly nie miałem styczności ;)

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37029
Cześć

Śledzę w miarę na bieżąco, ale nie pamiętam czy było...

Mk677 z firm Hammer Labz lub Core Labs warte kupna?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Hammer git - moje pierwsze MK i mogę śmiało polecić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium