SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Panowie ile stosowaliście najdłużej GW? Chce polecieć pół roku korygując dawkami 10mg-15mg-20mg-15mg-10mg-20mg takie różne schodki żeby nie przyzwyczajać organizmu do jednej dawki. Mam znajomego co leci GW 20mg od dwóch lat - jest bardzo zadowolony,cieszy się zdrowiem i robi bardzo mocne treningi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
A jak z syfami/'wrzodami' u kolegi? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Zero. U mnie przy tym podejściu też jest looz. Za pierwszym razem wyskoczyło pare dziwnych rok temu i przerwałem. Za drugim dopiero później pare takich guzków. Teraz jest spokój,brak problemów z spaniem - fakt biorę CBD przed snem i problemy z snem u mnie nie istnieją całkowicie. Jest pare tez na temat tych syfów. Jedna mówi,że w trakcie normowania lipidów one wyskakują potem znikają. Druga ,że GW początkowo działa zapalnie na nasz organizm i też wychodzą. Sam nie wiem. Mnie bardziej męczyła bezsenność szczególnie jak dawki szły od 15mg i wyżej. Teraz jest spokój całkowity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
2,5 miesiaca ale skonczylem bo nie mialem dostepu do zaufanergo towaru,tak to bym pewnie lecial dluzej,zero syfow zero problemow ze snem,wydolnosc swietna ,bralem zawsze przed treningiem jakas godzine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61948
wyniki watroby jak ja po dawce 30mg i 8 tygodniach
testosteron- nie ma do czego odniesc tego wyniku, jak ktos napisal, mogles miec 800, mogles 300. Nie wiadomo jak twoj organizm reaguje na takie srodki, jednym szybko spada testosteron innym wolniej. Po 7 dniach to nie ma co sie odblokowywac, samo wroci za 7 dni do normy. Za bardzo sie spiales, trzeba bylo brac dalej, zbadac sie na koncu, jak trzeba odblokować. Niestety te srodki blokują i jada po watrobie, ale tego bys sie dowiedzial przegladajac ten temat, bo badania byly wrzucane nie raz. Wkoncu temat w dziale saa nie suplementy(chociaz i po tych widzialem badania jak test w dole, t3 wyj**ane, tsh prawie zerowe) Zostań przy kreatynie.

bobek1234
no i mam badania i własnym oczom nie wierze, przypomne rad 140 z firmy pro nutrition brany przez 7 dni po 10mg dziennie rozdzielony tabs na rano i wieczór do tego osłonowo liv52 badania wykonałem po 48 godzinach po odtawieniu radu. wczoraj wziąłem rad znów myslac ze sobie wkrecam to pulsowanie jajec bo tak jakby mi mineło i po wzieciu całego tabsa jajca znowu zaczeły pulsować k***a se mysle wieczorem dostałem badania z luxmedu i juz wiem że radu nie wezme. ale co teraz robić czy ten testosteron sam wróci do normy. przypomne ze nigdy wczesniej nie brałem saa ani sarmów ani ph zadnych. niewiem jak wstawic obraz moze wstawie wieczorem bo teraz szybko pisze doradzcie cos moze jakis dobry boster testosteronu , nie mam dostepu do clomidu. a rad kupiony w sklepie wxn wiec chyba nie podróbha nie mam pojecia. wieczorem postaram sie dodac cale wyniki badan.

testosteron 144 norma 240-870
AST 55 norma 5-34
ALT 129 norma 0-55





Zmieniony przez - bobek1234 w dniu 2019-05-24 09:17:04

Zmieniony przez - bobek1234 w dniu 2019-05-24 09:17:14

Zmieniony przez - bobek1234 w dniu 2019-05-24 09:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No z tym snem to już nie pierwszy raz ktoś się skarży. Parę mądrych osób słuchałem i twierdzili, że nie ma chooja na Mariole. Nie może zaburzac snu bo nie jest stymulantem. Jak są problemy tzn, że producent chciał wspomuc efekt i dodał gratis
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Krzychu79
No z tym snem to już nie pierwszy raz ktoś się skarży. Parę mądrych osób słuchałem i twierdzili, że nie ma chooja na Mariole. Nie może zaburzac snu bo nie jest stymulantem. Jak są problemy tzn, że producent chciał wspomuc efekt i dodał gratis


To był problem z uśnięciem. Inny niż jak byś brał stymulanty. Stawiam bardziej ,że lepiej są wykorzystywane węglowodany. Dostajemy z nich więcej energii i może to wpływa na sen. Nie wiem ale coś z snem GW psuje. Chociaż mówię teraz spokój tylko pewnie CBD robi robotę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No z tymi wunglami i energia to może mieć sens ta twoja koncepcja

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 738
Brał ktoś Epi od Browna?


Zmieniony przez - dami0211 w dniu 2019-05-24 11:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
dami0211
Brał ktoś Epi od Browna?



Zmieniony przez - dami0211 w dniu 2019-05-24 11:32:58


Ciężko o dobre EPI. W Brawnie na pewno będziesz miał coś co na Ciebie zadziała i będziesz zadowolony nawet ale to nie będzie Epistane. :D Squibb ma epi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium