SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
lodzianin1
Pikaczumba
koledzymi żółci sa żółtymi.przy dużych ilościach(a nawet i małych zależy od tego czy bierze sie towar od pośrednika czy prosto z danej firmy która jest producentem i labem) to sarmy sa bardzo tanie.wiec raczej skośnookim nie zalezy na tym żeby kogoś wałować bo lipne opinie niszcza im sprzedaż.Jak ktos kupuje towar z jakiejś firmy i nie działa to własnie ten który składał zamówienie walił na wałaa nie zółty.




Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2020-06-28 21:16:07


Tak bo tam każdy jest uczciwy i w ciemno piszesz meile i masz na sto procent mega proch o mega czystosci wraz z kartka z życzeniami na święta



Kartki z życzeniami na świeta dostawałem z Kanady jak efke kaizena zamawiałemNa wyj**ke wszędzie można trafić i tutaj pole do polemiki jest ogromne.pierwsze wypusty super potem mieszanki a na końcu hoooy i firma sie zawija oraz inne akcje typu ph super pimp wręcz uzdrawiaja wątrobe wszystko zeby tylko gimbusy kupowałyale wracając do meritum.prochy sa z chin?są.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
MartinWWA
wincol
prolke jak najbardziej moze wywalac , nie raz bylo tu pisane , info w necie tez jest..
ja osobiscie nie badałem ale po pierwszym tyg. spora zamuła i syfy wylazły , u mnie to objawy wysokiej prolki, poszlo 1/4 tabl. caba i od razu sie poprawilo , musze w koncu cukier zbadac czy jakis wplyw bedzie mialo tyle ze u mnie leci jeszcze Gw wiec troche inaczej moze to wygladac


Jakie masz jeszcze objawy wysokiej prolaktyny? Jadę drugi tydzień na MK i w sumie nie miałem nigdy z nią problemów więc nie wiem czy mi ruszyła czy nie, z libido zero problemów, a wręcz przeciwnie.

I jakie macie sposoby na jej zbicie?


Z tych odczuwalnych słabsze libido jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1981
wincol
MartinWWA
wincol
prolke jak najbardziej moze wywalac , nie raz bylo tu pisane , info w necie tez jest..
ja osobiscie nie badałem ale po pierwszym tyg. spora zamuła i syfy wylazły , u mnie to objawy wysokiej prolki, poszlo 1/4 tabl. caba i od razu sie poprawilo , musze w koncu cukier zbadac czy jakis wplyw bedzie mialo tyle ze u mnie leci jeszcze Gw wiec troche inaczej moze to wygladac


Jakie masz jeszcze objawy wysokiej prolaktyny? Jadę drugi tydzień na MK i w sumie nie miałem nigdy z nią problemów więc nie wiem czy mi ruszyła czy nie, z libido zero problemów, a wręcz przeciwnie.

I jakie macie sposoby na jej zbicie?


Z tych odczuwalnych słabsze libido jeszcze


Ok, a jak ją zbijasz? Co to za tabsy masz?


Zmieniony przez - MartinWWA w dniu 2020-06-30 13:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Na PRL najlepszy cabaser jeszcze masz bromergon(może być literówka) ale jak dla mnie za mocne sidy

Ps.jak niemasz dostępu do saa to na SA kupisz prolactin blok czy jakoś tak na mk powinno dać rade bez problemu no i cena bardzo dobra


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2020-06-30 13:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
J/w cabaser najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4655
WXN lab warto zamawiać z ich stronki? Śmiga to jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Co za pytanie poczytaj trochę forum to bd widział nawet stronę wcześniej była opinia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Pępki z Andro dobre? Chodzi o mt2 i pt-141(jeśli mają w ogóle). Czy szukać excelsior, bio lub noveaux?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
PlebsonTar
WXN lab warto zamawiać z ich stronki? Śmiga to jak należy?


Jak najbardziej tak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Panowie jak gw działa na wątrobe? może podnieść alaty? Mk wiem, że nie rusza

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium