SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
Amigo515
To raczej nie wirus mdłości zaczęły się wraz ze skokiem siły i efektów wizualnych , pewnego razu po prostu zwymiotowalem po posiłku i od tamtej pory tylko redukcja a nie o to chodziło rzygam,ciągle mdłości i zjedzenie czegoś to katroga jedzenie puchnie w buzi a z paroma kg już się pożegnałem panowie hehe,a jak jadłem na siłę to zaj**ałem pawia także coś jest nie tak i zastanawiam się czy zwykły booster wystarczy po 2 tyg


Powinien wystarczyć, ale pewności nigdy nie masz, bo każdy organizm reaguje inaczej, dlatego się robi badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1282 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10449
Arturo97
W takim razie co jest złego w firmie Brawn? Kupiłem już lgs i oste teraz mam obawy przed tym aby to wziąć


W środku nie ma tego co powinno być lub są dosypki innych rzeczy jak ph. W większości nie działa jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2002
Ostatnie sensownie działające z Browna były dobre kilka lat temu teraz to w większości mąka. Szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1282 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10449
Amigo515
Jestem na 2 tygodniu rad 20mg i lgd 10 i bylo wszystko pięknie ,wszystko na plus ale od 3 dni rzygam jak kot i zero apetytu także chyba zejde z cyklu i zarzuce coś na odblok ,co polecacie żeby oszczędzić bolące kiszki


Jakich firm masz tego rada i lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1282 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10449
Firma brawn była jedną z pierwszych, najlepszych i największych firm produkujących sarmy. Nie jest do końca tak, że nie działające produkty to wina producenta który opuścił jakość. Przez swoją popularność wielu zwietrzyło dobry biznes i zaczęło robić podróby z gorszym surowcem lub kit wie czym i klepać to po piwnicach a nawet na większych produkcjach oferując właścicielom sklepów hurtowni konkurencyjne ceny na sarmy brawn. Tak do obrotu skuszony zarobkiem właściciel sklepu kupował identycznie wyglądające produkty o kilkadziesiąt złoty taniej na buteleczce przeliczając już w głowie hajs który zarobi. Ludzie kupowali i albo bez efektu to jeszcze pół biedy albo z negatywnymi efektami jak po saa ph a nie sarmach. I firma brawn strasznie dostała po tyłku na renomie. Ale ilość podróż doprowadziła, że już nikt nie chce kupować bo nie wie czy sprzedawca nawet na znanej stronie www ma prawdziwego brawna, to istna loteria. Na szczęście mamy laby jak TWP, alphaform labz, meta-black i inne


Zmieniony przez - BSR w dniu 2021-10-12 08:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2002
Podobnie jak z wxn. Dużo jest negatywnych opinii ale mi się udało dostać legit towar i efekty bardzo fajne. Ale to też loteria chociaż pewniejsze juz niż Brown
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 821
Mam z pitbull US Neogenica ,kolega bral się i badał było git ,dzisiaj ja się zbadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4471
Mk677 i ostaryna firmy God of War? warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
Warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2872
Z obecnych Mk na allegro który brać ?
Grizzly
Pro nutrition (jedna ocena była że lipa)
Brawn
Biochem
Dark Labs
Pewnie jeden czort czy trzy tabsy po 10mg czy jeden 30mg- ale pytam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium