SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2045
Jak ktoś się zastanawia skąd wziąć rad i czeka aż andro wypuści, to od siebie bardzo polecam Meta Black. Cenowo wcale drogo nie wychodzi, a klepie tak, że aż wstyd :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 408
Po „cyklu” na ostarynie można ja odrazu odstawić z dnia na dzień czy łagodnie schodzić np z 10mg do 5mg itd..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Redwinee
Jak ktoś się zastanawia skąd wziąć rad i czeka aż andro wypuści, to od siebie bardzo polecam Meta Black. Cenowo wcale drogo nie wychodzi, a klepie tak, że aż wstyd :D


momo nutrition wychodzi jakieś 20-30zł taniej i też klepie aż miło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Hiruu
Po „cyklu” na ostarynie można ja odrazu odstawić z dnia na dzień czy łagodnie schodzić np z 10mg do 5mg itd..?


Nie trzeba schodzić piramidką.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
MK-677 lepiej na noc czy na czczo rano i czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364202 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668401
Jak masz problemy z apetytem daj rano jak nie daj na noc bo ssanie się wlacza po mk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Redwinee
Jak ktoś się zastanawia skąd wziąć rad i czeka aż andro wypuści, to od siebie bardzo polecam Meta Black. Cenowo wcale drogo nie wychodzi, a klepie tak, że aż wstyd :D

Przeczytałem twój wpis i zamówiłem z meta black. Wakacje się zbliżają a Androchem się nie kwapi do wypuszczenia rad :) obyś nie kitował ;)
Dostałeś soga jak będzie lipa to go stracisz :)


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-05-07 14:23:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Większość z was ma ciśnienie wywalone po Rad?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2212 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13946
Większość
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39210
ziki2000
Większość z was ma ciśnienie wywalone po Rad?


Tak. Jak po wszystkim co zatrzymuje wodę. Dodatkowo w tym roku po RAD coś mnie we łbie się miesza :/ Fatalne samopoczucie, lęki, zamuła, słabe sny... Może przez to, że od początku roku na jakiś sarmach jadę i mózg nie wytrzymuje. Odstawiłem i jest lepiej.
1

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium