SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
W ciągu 10-12 dni ruszam z LGD. Kupione w UK i leży od miesiąca, czeka. Dam znać jak działa tylko czekam niech organizm odpocznie od metki którą skończyłem tydzień temu bo inaczej tak od razu nic bym pewnie nie poczuł po metce. W tle oczywiście Test250e4d

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Panowie, w styczniu kończę cykl 12 tyg. propionatem. Czy na odblokowaniu clomidem mogę równocześnie zapodać MK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94438 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Nie ryzykowal bym
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Ok także poczekam. Po wynikach jak będzie już układ hormonalny wyrównany to wtedy wrzucę na spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2550
A czym ryzykuje lodzianin1? Ja do 3 ostatnich odblokow dorzuciłem MK i jestem bardzo zadowolony. Przecież to podbija igf i gh, nie miesza nic z hormonami steroidowymi wiec nie powinno przeszkadzać w odbloku. Może troszkę podnieść poziom PRL na początku ale da się temu przeciwdziałać, po za tym nigdy nie słyszałem żeby komuś podbiło tak żeby wyszło po za widełki. Sam się badam i u mnie wyniki są ok.

Peptydy ludzie biorę do odbloku i myśle ze MK677 który działa podobnie tez jest warty uwagi.

Tylko proszę nie odbierz tego jako madrowanie się. Doskonale zdaje sobie sprawę ze moja wiedza na temat dopingu to ułamek tego co wiesz Ty;) pozdrawiam



Zmieniony przez - bakus15 w dniu 2017-12-26 10:47:35

Zmieniony przez - bakus15 w dniu 2017-12-26 10:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Ja po zawodach na offie wrzuciłem RAD, LGD, GW i MK. Ciężko ocenić obiektywnie, bo założeniem było odpocząć od diety i treningów. Żarcie b. luźno, trening 3x week i to w większości maszyny hamer lub suwnice, bo założeniem był również odpoczynek dla stawów od wolnych ciężarów. Sylwetkowo ciężko ocenic ze względu na diete, ale siłowo doszedłem do 6x200 we wszystkich bojach na suwnicy. Wątpie, aby bez tego zestawu się to udało. Swoją drogą co tam bylo nigdy się pewnie nie dowiemy :D

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Ja od nowego roku startuje z sarmami i chyba wszystkie na raz zapodam bo sie zdecydowac nie moge
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To moze w przyplywie dzisiejszej weny podziele sie swoimi subiektywnymi odczuciami. W 2016 roku stestowlem pare srodkow bez tradycyjnego soku. Nie popadajac w sematyke, przyjmijmy je wszystkie jako SARMY. Byly to Rad 140, LGD, Ostaryna (MK-2866), GW-501516 (CARDARINE), MK-677 (ibutamoren), niektore z laxo (5a-Hydroxy Laxogenin).
Moze od dupy strony i bedzie ze pimpuje
Firmy od najlepszej (to co jadlem ofc), trzeci raz zmieniam bo nie wiem jak ujac... Ale chyba
1. pro nutrition (Osta, Rad, GW, MK) - ok, bez nienormalnych sajdow
2. Cyberowe produkty pod marka Revenge (Osta z laxo), jw
3. THAI LABZ (SARMAGEDDON -RAD140 + LGD-4033 + OSTARYNA + EPICAT + TRIBULUS, BERSERKER - Lgd+laxo), jakies pop******enstwo co ktorys tabs wywolywal inne sajdy. Dzialanie anaboliczne bylo. Ale zdazalo sie ze obudzilem sie z zapuchnietym czolem. Nie mowie o mordzie jak ksiazyc od e2. Po prostu plaster z gabki 2cm na czole... Potworne przykurcze w przedramionach, dloniach. Robilem wtedy 5*w 2*ed hiit na kolarce po 20 minut ale dopiero po 25min moglem palcece od kierownicy odkleic :P
4. BRAWN (osta, wziolem do tego epi z nadzija, ze zadziala jak za pierwszym razem w 2006 roku,ale chyba prawda, ze prawdziwego epi to nie ma i tak wstydze sie nie metylowany niby tren) tu totalna porazka, sprzedawca niby legit (imo na pewno) ale zadnych efektow z tej osty nie bylo, no i tak OT epi zero i tak samo ten tren.

Benefity (darlem lacha a coraz bardziej lubie to slowo) z tych dzialajacych firm OFC, pewnie zostane pojechany przez starych koksiarzy

- Ostaryna. IMO jest genialna. Osobiscie uwazam, ze w duzej mierze przyczynia sie do tego ze po 6 latach od ciezkiego wypadku samochodowego (16 zlaman na "gorze", porwane stawy) i zakazu (by doktor) jakiegokolwiek treningu znow prawie normalnie cwicze. *** Nadmieniam, ze byly tasmy, gumy ch**e muje dzikie weze, w tym tai-chi i chi-qung, nie tylko osta ofc. Ale oste zajadalem pare razy i stawy funkcjonuja lepiej niz na DD czy wysokim e2 (To tylko porownaniw subiktywne) Pozytywny efekt mija po 5-6 tygodniach. Efekt anboliczny... Sila podskakuje troche, jest nawodnienie stawow, jest to uczucie, ze caly lancuch kinetyczny jest mocniejsza tarcza, ze tak to ujme Miecho jest nabite (nawet na drugi dzien), widac to lepsze nabicie i teraz trudno mi odp no czesto nurtujace was pytanie. Meta czy osta. No k***a nie wiem, na pewno oste biore od styczna znow, ale mete injekcyjna tez przywale w tam roku ze dwa razy. Sajdy to moze tylko to ze bardziej ospaly bylem...
- LGD. Na pwewno bardziej anaboliczny niz Osta. Wieksza pompa na treningu. Super wyjatek to ten z Thai Labz bo bic plus 3cm potrafil sie trzymac 24h jakby calisa tam dodali, ale opuchniete czolo tez...
- Rad 140 IMO numero uno jesli chodzi o sile. Moze kiedys sprobuje zestakowac z osta, dd i normalnie testem, zeby jakis rekord pobic Jak bralem 8 tyg to przeszedlem z 12 podciagniac na 18. Jak dla mnie kosa.
- GW-501516 (CARDARINE) - blednie okreslany jako SARM, bo nie wplywa na receptory androgenne. Przy okazji tez wspomne, ze jest okreslany jako rakotworczy. Tylko przez to, wywolal raka u szczurow. Tylko ze dawka byla taka jakbys ty wp******il wiadro aspiryny (upraszczam oczywiscie). Niby przez to zaniechano badania dalsze na czlowiekach. Dla mie jest to mega kozak. Jest stosowany w kolarstwie jak EPO i byly juz dyskwalifikacje jakis Kawkav, a juz nie chce mi sprawdzac teraz bo z Amstrongiam tez chyba cos (!) bylo. Jest w koncu na liscie wada. No i kosa jast na maksa. Jak bralem to bylem wlasnie w trakcie HIIT 2*d czyli zeby nie bylo po prostu dymalem z i do roboty na kolarce. Czasami mialem zmiane z kuple kolarzem (52kg ja wtedy akurat tzlko 86). 9 minuta to byl czas do kiedy go widzialem. W trzecim tygodniu GW bylo p****** sie ch**u i nie wyrbial tempa... Wiem, ze brzmi to niemozliwie ale mi sie normalnie nitro odpalalo. Nie masz kwasu jakbys sie sody najadl. Na dzien dzisiejszy moga powidziec, ze nazywajac to wszystko sarmami to bylby moj ulubiony srodek (jak mi ktos dobre da to oczywyscie sr 9009 zjem). Ale... p******one, j**ane ogrome wrzody... To co wychodzi po GW to nie tradzik, to nie estro bomby. Dostalem Kilkunastu wrzodow. Te w okolicy hahaha bikini zlazly. Tez widac moja wina, zlazly bo tam malo grzebalem. Ale szesc na ramionach musialem koniec koncow wyciac. .... przerwa.... Chyba mysli nie zgubilem... 10 rozprulem, osiem zszylem. Doly wieksze niz draska od zapalki. Z tych 10. wyciagnolem cos jak korzen z ziemniaka. Temat SR i GW interesuje mnie teraz bardzo ale za takie gowno dziekuje bo po to biore koks zeby dobrze wygladac i na tym zarabiam.
- no i slawne MK-677 (ibutamoren). Tez nie sarm dziala jak środki z grupy GHRP. Ma dzialac jako mimetyk greliny. Hymmm WG wielu badan podnosi poziom IGF-1 do 40% i tu odsylam do calego arta utorstwa Knifa'a (??) http://doping.pl/mk-677-ibutamoren-l-163191/ po trzy miesiecznym stosowaniu mk (na sucho/bez soku/etc) nie stwierdzam zadnego pozytwnego wplywu. Mialem sajdy w postaci dretwiajacych rak i tyle.U mnie badanie GH czy IGFow to wycieczka ponad 150 km do Berlina lub Szczecina wiec tego nie robilem.

Epilog: sam nie wiem... Oste daje moim rodzicom. IMO skoro dobijaja 70tki to nawet jak im trzecia reka wyrsnie to spoko. A tak serio to uwaza, ze te minusy (?) osty sa warte plusow. Nawet to zdanie jest bez sensu bo nie wierze, ze moi rodzice bede sie martwic sajdami osty.

spoko loko przez 2016 rok testowania nie wystpily u mnie jakies znaczace wahania lh ifsh.

Epilog2: od stycznia jade oste i na pewno w 2018 wyprobuje mk z testem



Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 27.12.2017 00:10:33
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie do osob ktore braly rad i moga sie wypowiedziec na temat bloka i czy watrobe bardzo obciaza? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3185
Zamierzam kupić ostaryne, ktoś może jeszcze się wypowiedzieć e tym temacie czy warto ? Chce aby wspomogła stawy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium