SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Androchem chyba dobrze cenowo nadal wychodzi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Tylko sensowna dawka mk to właśnie 30 mg , zawsze możesz przełamać tabletkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
J4kub93
Redwinee
Wszystko to, o co pytasz masz z Androchem na Alledrogo.


Tylko czy warto androchem? Czy może inny lab? Z tego co widzę to Androchem ma np. MK-677 w tabsach po 30mg, wolał bym coś co ma 10mg.




10 czy 15 mg nie działa w ogóle, testowałem, sprawdziłem jak ze wszystkim, od najniższej dawki. Dopiero 30mg hula jak należy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
ziki2000
Androchem chyba dobrze cenowo nadal wychodzi


Dokładnie, Andro i IONS są najtańsze, a klepią aż miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
J4kub93
Redwinee
Wszystko to, o co pytasz masz z Androchem na Alledrogo.


Tylko czy warto androchem? Czy może inny lab? Z tego co widzę to Androchem ma np. MK-677 w tabsach po 30mg, wolał bym coś co ma 10mg.



Z Andro wszystko pewne póki co, więc po co kombinować? Szkoda czasu i pieniędzy na eksperymenty z dawką 10mg.
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 91
MK z andro brać z jakiejś konkretnej strony czy raczej tego nie podrabiają i można brać nawet z allegro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tamaczek
MK z andro brać z jakiejś konkretnej strony czy raczej tego nie podrabiają i można brać nawet z allegro?


Można z alledrogo i olx. Na tą chwilę nie ma podróbek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
Zastanawiam się - czy na diecie ketogenicznej dobrze zbilansowanej + peptydy takie jak cjc 1295dac ghrp2 da rade coś zbudować lub też zredukować bez więkrzych strat? Ciekawi mnie też czy ketoza nie rozwiązała by skoków cukru tak samo np na mk677. Przez nerwy i stres nie wychodzi mi okres masowy chce zrobić przerwe. Na keto zawsze lepiej spie i czuje sie mniej ociężały. Może coś dodać do tego zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2216
aplikuje ktos 40-50 mg ostaryny badz aplikowal i powie mi czy jest jakas roznica do 30 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4230
Arielka77
Zastanawiam się - czy na diecie ketogenicznej dobrze zbilansowanej + peptydy takie jak cjc 1295dac ghrp2 da rade coś zbudować lub też zredukować bez więkrzych strat? Ciekawi mnie też czy ketoza nie rozwiązała by skoków cukru tak samo np na mk677. Przez nerwy i stres nie wychodzi mi okres masowy chce zrobić przerwe. Na keto zawsze lepiej spie i czuje sie mniej ociężały. Może coś dodać do tego zestawu?


Siema, ja po miesięcznej adaptacji w ketozę zacząłem stosować ghrp-2 + cjc/1295 No DAC i mk677,po tygodniu wywaliło mnie z ketozy ( według glukometru i pomiaru ketonów z krwi) schodzę teraz na 20g wegli w ciągu dnia i bede obserwował czy się w nią wbije ponownie.

Daj znać jak masz jakieś info albo właśnie doświadczenie na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium