SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114142
Nie nic nie zacznie kopać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Co do yohy to czym popijacie? Jak np czymś z sukraloza to nie będzie czuć jej działania (przynajmniej ja tak miałem, oczywiście jak nie podj**ka).
Popijałem energetkami johe (w prochu, więc nie było możliwości że akurat inna porcja nie działała). I jeżeli energetyk (zero) był z sukraloza (np Tiger biały) to zero czucia joszki. Jak popijam białym Blackiem (aspartam) to nie ma problemu i czuć joszke. Wniosek? Sukraloza podnosić cukier. Btw wziąłem kiedyś joszke niedługo po tym jak wcześniej wziąłem berberyne (obniża cukier) to było zdecydowanieee mocniej ja czuc i chyba nie polecam :P




Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2021-08-13 20:53:50

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2021-08-13 20:54:33

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2021-08-13 21:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
koks127
BSR
To już powinno klepnąć a solo czy z kofeiną? Ja biorę SR luny pod język to słodkie GW tak samo przez dodatek maltodekstryny. Bez tego innych firm nie wiem jak SR ale GW taki lekko gorzkawy smak ale do zniesienia


Solo było na czczo. Może trzeba kilka dni poczekac na działanie az sie nasyci
organizm i wtedy zacznie kopać


Odwrotnie zawsze na początku działa najmocniej później w miarę upływu czasu zwiększa się tolerancja receptorów i klepie mniej trzeba zwiększać dawki nie w nieskończoność gdy dochodzimy do górnej granicy i przestaje być dany suplement odczuwalny robimy przerwę a po ponownej próbie rozpoczęcia brania znowu zaczynamy od mniejszej dawki i zwiększamy w czasie. I tak się koło zamyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Witam Panowie
Mam pytanie
Jak bierzecie GW i SR ? Na czczo ? Przed posiłkiem, po posiłku?
Że względu na okres półtrwania chce brać GW 25 mg w jednej dawca oraz 25 mg SR podzielone na dwie dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Gw z rana na czczo
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114142
Ja GW biorę po posiłku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Na każdej stronie są inne zalecenia, więc bierz jak ci wygodnie. Ja też biorę po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
Harold
Witam Panowie
Mam pytanie
Jak bierzecie GW i SR ? Na czczo ? Przed posiłkiem, po posiłku?
Że względu na okres półtrwania chce brać GW 25 mg w jednej dawca oraz 25 mg SR podzielone na dwie dawki.


Ponieważ nie jest lipofiony i nie potrzebuje tłuszczów ani pokarmu żeby być lepiej absorbowany najlepiej wchłania się na czczo 20-30min przed śniadaniem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
"Cardarine najlepiej przyjmować z posiłkami lub po posiłkach i co najmniej 30 do 45 minut przed treningiem oporowym, sesjami cardio, intensywnymi treningami lub treningiem siłowym." - bodybuildlabs.co.uk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Panowie a ostarynę lepiej brać rano czy przed snem ? I druga sprawa co sądzicie o biolab shop warto pewniak czy nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium