SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 197
Co do gainera to słuszna uwaga, też sobie wrzucę. Co do Ostaryny to właśnie mam zagwozdkę, bo mówisz nie zrobi total bloku ale obniży, a szkoda bo w wakację na ten maj/czerwiec chciałbym być w takim sztosie,a bez teścia trochę dentka będzie, a nie wiem w jakim czasie wraca :D A jeśli już jakie dawki tej ostaryny? jest sens 10 sobie brać ? czy tu odrazu wjeżdza się na min 20 by efekt jakikolwiek był. Myślałem żeby póki co jeść dużo+gainer i mk+bpc by po pracy była para i regeneracja żeby jeszcze móc treningi robić fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 197
Przepraszam za dubel post. Ale skłoniłem się ku samemu MK677 do którego dodam ewentualnie BPC z czasem na problemy żołądkowe które opisywali niektórzy że mogą być, jak i również berberynę profilaktycznie HCl co też wyczytałem. Chciałem jeszcze spytać się o firmę i dawkę. Będzie to mój absolutnie 1 środek cięższy od kreatyny(rozumiem że kretę też mogę do mk brać ?..pytanie laika wiem :D ),pewnie będę podatny, jest sens brać sprawdzonego Adrochema ale 30mg, czy może lepiej brać jakieś 10/15mg, tylko wtedy jaką firmę polecacie ? Znów rozeznałem po forum że Hammer LAbz jest dobre, i ktoś pisał o pro nutrition i momo nutrition. Czy Ebać to i lecieć odrazu w kosmos tą 30 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Forreur
Przepraszam za dubel post. Ale skłoniłem się ku samemu MK677 do którego dodam ewentualnie BPC z czasem na problemy żołądkowe które opisywali niektórzy że mogą być, jak i również berberynę profilaktycznie HCl co też wyczytałem. Chciałem jeszcze spytać się o firmę i dawkę. Będzie to mój absolutnie 1 środek cięższy od kreatyny(rozumiem że kretę też mogę do mk brać ?..pytanie laika wiem :D ),pewnie będę podatny, jest sens brać sprawdzonego Adrochema ale 30mg, czy może lepiej brać jakieś 10/15mg, tylko wtedy jaką firmę polecacie ? Znów rozeznałem po forum że Hammer LAbz jest dobre, i ktoś pisał o pro nutrition i momo nutrition. Czy Ebać to i lecieć odrazu w kosmos tą 30 ?


Osobiście polecam Androchem, mają tabletki 30mg i nie widzę sensu brać mniejszych ani większych dawek. Jak najbardziej możesz brać z kreatyną.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
O dziwo oststnio w szafce znalazłem mk677 z panaxa tabsy sa po 10mg i myślę będę bral na noc po 2-3 dniach zacząłem już więcej jeść a po ponad tygodniu o wiele wiele więcej więc to nie jest przypadek teraz nie biore juz z 5-ty dzień i apetyt mniejszy , trzeba przyznać apetyt strasznie podkręca

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 53 dni Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 78
Noszę się z zamiarem zakupu Triple X co o tym sądzicie, czy ktoś z Was już to brał ? co na ochronę czy w ogóle coś trzeba ?? Jakie Wasze jako ekspertów odczucia? Zależy mi mocno na przyroście czystej masy mięśniowej. Co do zasady michy nie trzymam, staram się dużo jeść i często ale z racji pracy nie mam możliwości na przestrzeganie diety, więc pomyślałem o Triple X... Czekam na Wasze komentarze, opinie, spostrzeżenia.

MASS EFECT :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 187 dni Na forum 187 dni Przeczytanych tematów 562
podczas aplikacji peptydu w tkanke tluszczowa (igla insulinowka 13mm) nie musze wbijac calej igly gdy mam niski body fat, nie? jak wy robicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 103 dni Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 347
Adrian B007
Noszę się z zamiarem zakupu Triple X co o tym sądzicie, czy ktoś z Was już to brał ? co na ochronę czy w ogóle coś trzeba ?? Jakie Wasze jako ekspertów odczucia? Zależy mi mocno na przyroście czystej masy mięśniowej. Co do zasady michy nie trzymam, staram się dużo jeść i często ale z racji pracy nie mam możliwości na przestrzeganie diety, więc pomyślałem o Triple X... Czekam na Wasze komentarze, opinie, spostrzeżenia.


No no no ! Zero nutrition = zero gains.
Spuchniesz on cycle potem gains gone
i depresja.Sides will drop you.Za mocny shit.

Jesień życia w Poland jest jak autumm in Alaska.Never give up bo można ustrzelić łosia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 53 dni Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 78
prz1993
Michy nie trzymam, to dorzucę koksu żeby czysta masa poszła, no mistrz


To nie tak że w ogóle michy nie trzymam, po prostu nie mam specjalnej diety, jem normalnie bez liczenia kcal ale staram się jeść regularnie. Co do koksu to nie uważam, że PH to czysty koks tylko pochodna od SAA. W każdym razie, po co takie komentarze, pytam tych co brali Triple X i jakie mają doświadczenia z tym związane. Dodam jeszcze, że preworkout takie jak VENOM, ANGEL DUST czy CENTURION wszystko z DMAA brałem i działa na mnie super. Nic mi nie dolega a treningi konkret. Obecnie jem koncentrat białka, kreatynę i przed treningówkę Boogeyman - średnio jestem z niej zadowolony w porównaniu do Venoma to się chowa.


Zmieniony przez - Adrian B007 w dniu 2024-03-05 18:58:10

MASS EFECT :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Michass90
O dziwo oststnio w szafce znalazłem mk677 z panaxa tabsy sa po 10mg i myślę będę bral na noc po 2-3 dniach zacząłem już więcej jeść a po ponad tygodniu o wiele wiele więcej więc to nie jest przypadek teraz nie biore juz z 5-ty dzień i apetyt mniejszy , trzeba przyznać apetyt strasznie podkręca


Kurde, jestem aktualnie w trakcie przerwy od MK677 bo jechałem już 5 miesięcy i zaczynam doceniać podkręcony apetyt. Na MK mimo, że nie czułem żadnych napadów głodu, i wydawało mi się że MK677 pod tym kątem na mnie nie działa, to bez problemu przejadałem 4 tys. kalorii. Odkąd odstawiłem mam straszny problem, czuję się wręcz wypchany pod korek, muszę wmuszać w siebie jedzenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium