SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10358
Antonek
Na czczo całą dawkę bierzecie czy rozbijacie na dwie w ciągu dnia ?
Ma znaczenie czy z posiłkiem czy bez ?


Z racji że GW ma czas półtrwania między 16h do 20h minimalnie lepsze korzyści daje rozbicie na dwie dawki jedną z rana na czczo drugą 12h później
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1681
Czy sesje 8 tygodni on/8 off/8 on/8 off... dla ostaryny ma sens? Co można wziąć w przerwie? Siła/rekompozycja/redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
sdf654
Czy sesje 8 tygodni on/8 off/8 on/8 off... dla ostaryny ma sens? Co można wziąć w przerwie? Siła/rekompozycja/redukcja


Moim zdaniem nie ma sensu bo to nie metanabol. Ostaryna potrzebuje czasu żeby się rozkręcić.

Na redukcję/rekomp wrzuć sobie 20mg ostaryny + 10mg rad + 20mg gw + deficyt kaloryczny na 3 miesiące i myślę że będziesz zadowolony. No chyba że bf jest 20%+ to sam deficyt na początek.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1681
DarXidE
sdf654
Czy sesje 8 tygodni on/8 off/8 on/8 off... dla ostaryny ma sens? Co można wziąć w przerwie? Siła/rekompozycja/redukcja


Moim zdaniem nie ma sensu bo to nie metanabol. Ostaryna potrzebuje czasu żeby się rozkręcić.

Na redukcję/rekomp wrzuć sobie 20mg ostaryny + 10mg rad + 20mg gw + deficyt kaloryczny na 3 miesiące i myślę że będziesz zadowolony. No chyba że bf jest 20%+ to sam deficyt na początek.


Źle zadałem pytanie.
Chciałbym suplementować ostarynę możliwie bez przerwy, jednak dzielę na cykle 8 tygodniowe, żeby zrobić badania/nie zablokować się/odpocząć. W przerwie od niej chciałbym brać coś podobnego, głównie zależy mi na wzroście siły.
Rad-140? Lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10358
Jeśli miałeś wyżej wymienionych firm to nie wywaliłeś się na mine. Pytanie czego się spodziewasz po tych środkach ostaryna jest najsłabszym sarmem a GW nadludzkich wydolności nie daje. Dużo ludzi nie odczuwa GW jednak jak robią badania lipidogram znacznie poprawiony. Jak chcesz znacznych przyrostów masy/siły celuj w rad i lgd plus mk677


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-01-19 11:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
BSR


Jeśli miałeś wyżej wymienionych firm to nie wywaliłeś się na mine. Pytanie czego się spodziewasz po tych środkach ostaryna jest najsłabszym sarmem a GW nadludzkich wydolności nie daje. Dużo ludzi nie odczuwa GW jednak jak robią badania lipidogram znacznie poprawiony. Jak chcesz znacznych przyrostów masy/siły celuj w rad i lgd plus mk677



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-01-19 11:37:03


Widzę, że naruszyłem regulamin i post usunięty. To może inaczej, szukam czegoś pod redukcję jak mówiłem dwa razy już miałem podejście pod ostarynę i GW pierwsze z TWP odczułem poprawę wydolności i siły, drugim razem z Alphaform nic.

Myślę dorzucić coś jeszcze, ostaryna 30mg, GW 20mg i co do tego, rad / lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10358
rolkoks
BSR


Jeśli miałeś wyżej wymienionych firm to nie wywaliłeś się na mine. Pytanie czego się spodziewasz po tych środkach ostaryna jest najsłabszym sarmem a GW nadludzkich wydolności nie daje. Dużo ludzi nie odczuwa GW jednak jak robią badania lipidogram znacznie poprawiony. Jak chcesz znacznych przyrostów masy/siły celuj w rad i lgd plus mk677





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-01-19 11:37:03


Widzę, że naruszyłem regulamin i post usunięty. To może inaczej, szukam czegoś pod redukcję jak mówiłem dwa razy już miałem podejście pod ostarynę i GW pierwsze z TWP odczułem poprawę wydolności i siły, drugim razem z Alphaform nic.

Myślę dorzucić coś jeszcze, ostaryna 30mg, GW 20mg i co do tego, rad / lgd?


Jeśli pod redukcje to polecam na początku pierwszy miesiąc samo GW i na ostatnie 8-10tyg zamiast ostaryny rad który jest od niej około 5 razy silniejszy i chroni mięśnie jeszcze lepiej przy dawce 10-15mg bo pod masę 20-30mg jednak na samą ochronę mięśni wystarczą mniejsze dawki. Nie łączył bym już osty i rad na redukcje celem ochrony mięśni wystarczy jeden i tu wziąłbym rad. Do tego na koniec dobry spalacz z johimbiną jeśli dobrze tolerujesz (niektóre osoby mają mdłości) jeśli do nich nie należysz to śmiało. I to byłby w połączeniu z dietą najlepszy duet.

Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-01-19 13:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Witam, próbował ktoś labu Musclegraphy Nutrition MGN? Dużo osób na fb poleca, zastanawiam sie czy to prawdziwe komentarze.

SenOd~BkO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium