SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1162
Biore pod uwagę interakcję z innymi lekami - na nadciśnienie i NLPZ, które obecnie biorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 53
Witam ;) mam kilka pytań . Jestem obecnie 5 dzień na ostarynie i RAD-140 z firmy pro nutrition kupiłem niestety na znanym portalu akcyjnym i nie jestem pewien czy jest to orginał. Po jakim czasie coś odczuwaliście ? Jest to pierwszy mój kontakt z sarmami . Jadę 20mg osty i narazie 10mg Rada później planuje wejść na 20mg... Jak by ktoś miał oryginalny towar i wrzucił zdj opakowania i kapsułek to bym był wdzięczny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Jak ty robiłeś zakupy i nie jesteś pewien ori ?? ????


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-08-25 10:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
kosior9369
Witam ;) mam kilka pytań . Jestem obecnie 5 dzień na ostarynie i RAD-140 z firmy pro nutrition kupiłem niestety na znanym portalu akcyjnym i nie jestem pewien czy jest to orginał. Po jakim czasie coś odczuwaliście ? Jest to pierwszy mój kontakt z sarmami . Jadę 20mg osty i narazie 10mg Rada później planuje wejść na 20mg... Jak by ktoś miał oryginalny towar i wrzucił zdj opakowania i kapsułek to bym był wdzięczny ;)

Jaki masz cel tego „cyklu” ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 53
Na a nigdy nic nie wiadomo niby prawie same pozytywy ale ciul wie ... ostatnio robię treningi pod bardziej kontem siłowym . Cel priorytetowy to siła plus chciałbym złapać z 2-3kg mięsa . Osta bardziej na stawy bo ostatnio barki pobolewały . Dieta 4 tysie z nadywzką 400kcal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Witam, robię obecnie masę i zamierzam to ciągnąć do lutego. Zastanawiam się nad kupnem Mk 677. Czy branie go solo do lutego zwiększy moje efekty? Do tej pory i obecnie stosuje tylko suplementy. Dodam że mieszkam za granicą i mam możliwość kupna przez internet Mk firmy Direct Sarms. Czy ktoś słyszał o tej firmie? Nie chce jakiegoś szitu poniżej link
https://iceland.direct-sarms.com/product/mk-677-ibutamoren-capsules/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Nikt tu raczej nie bwdzie znał tej firmy. Mozesz z polski zamowic przeciez z androchemu czy wxn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andro pewny sprawdzony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Lux1980
Andro pewny sprawdzony

Andro kozak mk i wysyłka bez problemu za granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A Mk677 z firmy Pro Nutrition? Sprawdzone?
Dajcie link gdzie można kupić andro za granicą


Zmieniony przez - Sarm93 w dniu 2019-08-25 16:19:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium