SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1135 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28536
maciej86opp
BSR
Kevanek
W poniedziałek powinienem mieć już ostarynę, cały czas czytam sobie artykuły, reddit i jest w pyte.
Tylko zastanawiam się co jeśli przez te 8 tygodni stosowania, jednak mnie zablokuje, albo zmniejszy produkcje(?). Czy muszę zawczasu załątwiać sobie jakieś
PCT? Czy zwyczajnie jakiś Naturalny Booster testosteronu chociażby z activlabu powinien zadziałać i pomóc?






Zmieniony przez - Kevanek w dniu 2022-06-26 02:13:44


Ostaryna jest najłagodniejszym z sarmow w moim odczuciu taka 3x mocniejsza kreatyna. Bloka Ci nie zrobi osta a ewentualna supresja jest albo nie odczuwalna albo do odbicia się samoistnie nawet bez boostera typu activ lab zwykle tydzień-dwa po odstawieniu. Bardziej módl się obyś nie odczuł typowej dla osty zamuly która trwa kilka dni
ja się cały czas zastanawiam co na pierwszy cykl... osta czy LGD. Kreatyna to ile bym jej nie wziął to efektu nie mam żadnego. Chciałbym mieć mocny efekt. Tak z 5 tygodni pociagnac i zeby z 2cm w łapce poszło. Jesli osta 3x mocniejsza od kreatyny to moze jednak LGD


Nie spodziewaj się wow po Sarmach też. Coś Smyrnie, ale na dłuższą metę bez podkładu (wielu o tym pisało,sam nie słuchałem) zarobisz sobię więcej szkody.

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2022-06-27 16:18:33
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Masa deca i enan-jak teraz wyglada sprawa z dawkowaniem mk677? Chce lecieć stałe przez 5-6 miesięcy. Zacznę od 30 mg..podbijać dawkę czy stać na 30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2462
Mi po 30mg tak kostki i dłonie puchły że nie szło funkcjonować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Wosjkowyy
Masa deca i enan-jak teraz wyglada sprawa z dawkowaniem mk677? Chce lecieć stałe przez 5-6 miesięcy. Zacznę od 30 mg..podbijać dawkę czy stać na 30?

30 mg to idealna dawka. Działanie przez cały okres będzie na takim samym poziomie


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-06-28 09:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Helionus
maciej86opp
BSR
Kevanek
W poniedziałek powinienem mieć już ostarynę, cały czas czytam sobie artykuły, reddit i jest w pyte.
Tylko zastanawiam się co jeśli przez te 8 tygodni stosowania, jednak mnie zablokuje, albo zmniejszy produkcje(?). Czy muszę zawczasu załątwiać sobie jakieś
PCT? Czy zwyczajnie jakiś Naturalny Booster testosteronu chociażby z activlabu powinien zadziałać i pomóc?







Zmieniony przez - Kevanek w dniu 2022-06-26 02:13:44


Ostaryna jest najłagodniejszym z sarmow w moim odczuciu taka 3x mocniejsza kreatyna. Bloka Ci nie zrobi osta a ewentualna supresja jest albo nie odczuwalna albo do odbicia się samoistnie nawet bez boostera typu activ lab zwykle tydzień-dwa po odstawieniu. Bardziej módl się obyś nie odczuł typowej dla osty zamuly która trwa kilka dni
ja się cały czas zastanawiam co na pierwszy cykl... osta czy LGD. Kreatyna to ile bym jej nie wziął to efektu nie mam żadnego. Chciałbym mieć mocny efekt. Tak z 5 tygodni pociagnac i zeby z 2cm w łapce poszło. Jesli osta 3x mocniejsza od kreatyny to moze jednak LGD


Nie spodziewaj się wow po Sarmach też. Coś Smyrnie, ale na dłuższą metę bez podkładu (wielu o tym pisało,sam nie słuchałem) zarobisz sobię więcej szkody.

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2022-06-27 16:18:33

Problem z tym podkładem może być taki że z czasem stanie się on koniecznością dożywotniego podkładowania. Sarmy są dobre do kilku krótkich cykli w roku. Mk wydaje się bezpieczny na dłuższą metę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2200
Siema!

Po jakim czasie powinno sie odczuwac dzialanie lgd?Jak to wyglada u was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zależy o jakim działaniu mówisz, bo ciśnienie, to po kilku dniach już rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2200
O to musze zwrocic na to uwage czy u mnie tez to wystepuje hehe.Laduje juz tydzien 14 ed i moze cos tam czuje, ale nie jestem pewien.Chodzi tutaj o hmm nie wiem nabitce moze poprawy jakiejs w sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
jacekehe
O to musze zwrocic na to uwage czy u mnie tez to wystepuje hehe.Laduje juz tydzien 14 ed i moze cos tam czuje, ale nie jestem pewien.Chodzi tutaj o hmm nie wiem nabitce moze poprawy jakiejs w sile?


Spokojnie, to nie metka, ale myślę, ze w drugim tygodniu już powinno być widać progres siłowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2200
Haha wiadomo, siedzisz troche moze w sarmach na czym jest najlepsza nabitka wedlug Ciebie z tych dostepnych teraz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Wiecej