SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35000 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
Osobiście wskoczył bym na zero plus treningi na luzie... akurat jest czas gdzie można odsapnąć i porządnie się zregenerować...wszystko wróci do normy , otworzą siłownię wtedy powrót z podwójną siłą , gruba bomba masa/redu i lecisz z tematem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28656
Chyba tak zrobię, tylko że ledwo tydzień minął a ja już wytrzymać nie mogę...
Niby nap*****lam tak ciężko jak sie da w chacie, ale to nie jest to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 259
Siema slyszal ktos o sarmach z muscle rage? Jakies opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
sieeniewie
Siema slyszal ktos o sarmach z muscle rage? Jakies opinie ?


Jeżeli chodzi o sarmy, to tu na forum w większości przewijają się dwa brandy Andro i pro nutr.., czasem wxn.

Osobiście o muscle rage słyszę pierwszy raz czytając twój post, ale nie należę do najbardziej obeznanych w temacie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 259
Pytam bo widzialem kiedys na jedej z pl stron ale zostal wycofany ze sprzedarzy.. a w kraju w ktorym jestem wlasnie ten lab jest tylko dostepny .. bede musial testowac wtedy sie dowiem... granice pozamykane... lipa..

Dziekowa za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Witam,

Chcę zrobić swój pierwszy cykl na SARM-ach - co sądzicie aby na takowy wziąć mk-2866 8 tygodni w dawce 30mg oraz równolegle mk-677 w dawce 30mg przez pół roku? (planuję przez owe pół roku brać cały czas mk-677 a mk-2866 przeplatać 2 miesiące on i 2 miesiące off) - co o tym sądzicie? Czy będzie to efektywne i bezpieczne połączenie oraz dobre na 1szy raz? (nigdy wcześniej SAA ani SARM-ów nie brałem).


Z góry dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 590
sieeniewie
Siema slyszal ktos o sarmach z muscle rage? Jakies opinie ?


Zobacz sobie Sarms4You, wysyłają wszędzie.


Zmieniony przez - snienz w dniu 2020-03-22 06:49:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28656
crickett
Witam,

Chcę zrobić swój pierwszy cykl na SARM-ach - co sądzicie aby na takowy wziąć mk-2866 8 tygodni w dawce 30mg oraz równolegle mk-677 w dawce 30mg przez pół roku? (planuję przez owe pół roku brać cały czas mk-677 a mk-2866 przeplatać 2 miesiące on i 2 miesiące off) - co o tym sądzicie? Czy będzie to efektywne i bezpieczne połączenie oraz dobre na 1szy raz? (nigdy wcześniej SAA ani SARM-ów nie brałem).


Z góry dzięki za pomoc!


Mk 677 jak najbardziej będzie dobrym rozwiązaniem na masę. Tu trzeba pilnować tylko glikemii. Do tego możesz dawac chrom, kwas ala, berberyne(najlepiej) lub jeśli masz dostęp to w ostateczności metformine.
Co do ostaryny to sam nie próbowałem, ale wiem, że potrafi zsupresowac htpa dość wyraźnie przy czym efekty średnie. Poprawia pracę stawów, jednak samo mk tez trochę w tym pomaga.

Na pierwszy pierwszy kontakt dałbym samo mk 677, przynajmniej będziesz wiedział jak na ciebie działa, bo jak wrzucisz od razu dwie rzeczy to ciezko bedzie Ci sie połapać z tym co jak działa. Środek nie blokuję, nie wpływa negatywnie na wątrobę, ogolnie bardzo przyjemny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
GW-501516 Cardarine z jakiej firmy możecie polecić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35000 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium