SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
pyrson123
Cześć Panowie. Zaraz będę kończył cykl Osta, Gw + MK (Cykl Ostaryną 10 tygodni, w tle od 6 miesięcy leci GW i MK). Wydaję mi się, że po cyklu powinienem zrobić przerwę od orali w tym również od GW i MK. Ile powinna trwać taka przerwa zanim wskoczę sobie ponownie na jakiś cykl? Chciałbym tym razem spróbować RAD lub ew. LGD z MK i GW w tle.



Zmieniony przez - pyrson123 w dniu 2024-02-05 10:55:34


Minimum 4 tygodnie przerwy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Tyle że MK jak nie zrąbało glikemi można ciągnąć miesiącami, podobnie z GW
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Mind f***er
roczek
Helionus
prz1993
No mi nic tak nie podbiło jak lgd, nawet ment.


Tak samo, 20 mg lgd i bywały dni po 160 ciśnienia na 95.

Teraz na kilkunastu razy więcej towaru mam ok 135 na 75, ale 40 me telmisartanu ed. Także z sarmami warto się zaopatrzyć w coś lekkiego na nadciśnienie.


Co można użyć ? Ja zacząłem cykl z ciśnieniem 150 na 90 biorę 3 dzień 10 mg . A jak Twoje efekty po 20 mg , brałeś to solo ?



Miałeś takie ciśnienie przed LGD, czy teraz na 10mg?

Miałem przed , dopiero 4 dzień biorę , jakie środki można zastosować na zbicie , biorę czosnek jak narazie i będę mierzył systematycznie czy nie wzrasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Mind f***er
roczek
Helionus
prz1993
No mi nic tak nie podbiło jak lgd, nawet ment.


Tak samo, 20 mg lgd i bywały dni po 160 ciśnienia na 95.

Teraz na kilkunastu razy więcej towaru mam ok 135 na 75, ale 40 me telmisartanu ed. Także z sarmami warto się zaopatrzyć w coś lekkiego na nadciśnienie.


Co można użyć ? Ja zacząłem cykl z ciśnieniem 150 na 90 biorę 3 dzień 10 mg . A jak Twoje efekty po 20 mg , brałeś to solo ?



Miałeś takie ciśnienie przed LGD, czy teraz na 10mg?



Miałem przed , dopiero 4 dzień biorę , jakie środki można zastosować na zbicie ?biorę czosnek jak narazie i będę mierzył systematycznie czy nie wzrasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
I jeszcze jedno pytanie odnośnie badań po cyklu (Ostaryna) - po ilu dniach od zakończenia cyklu najlepiej zrobić badania? Od razu? Czy lepiej chwile zaczekać żeby zobaczyć czy organizm wraca do normy po supresji testa? (wiem że supresja nastąpiła, ponieważ badania w trakcie cyklu wykazały spadek z poziomu około 6,5 na 2,5, nadal widełkach, LH i TSH bez zmian).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
@roczek

Czosnek, głóg, magnez z B6, omega3 czy koenzym Q10 mogą pomóc, ale raczej gdy wartości są delikatnie przekroczone. Przy 150/90, no to, skurczowe już jest dosyć wysoko, tutaj raczej bym się udał do lekarza po jakieś środki właśnie typu telmisartan czy podobne.


Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2024-02-05 12:41:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 43
Witam, z tego co czytałem tu na forum to wiele osób poleca jako sklep androchem, natknąłem się na ich dwie strony, która jest Chciałbym zakupić ostarynę. Staż na siłce mam 6-7 lat i chciałbym ją brać na rekompozycję w dawce 10 mg. Do tej pory standardowe suple brałem. Wiem, że dawka nie powala, ale nie chciałbym by mnie zablokowała, a 10 mg powinno wystarczyć by wspomóc treningi i miche.



Zmieniony przez - Varow w dniu 2024-02-05 13:04:11

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-02-05 14:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
pyrson123
I jeszcze jedno pytanie odnośnie badań po cyklu (Ostaryna) - po ilu dniach od zakończenia cyklu najlepiej zrobić badania? Od razu? Czy lepiej chwile zaczekać żeby zobaczyć czy organizm wraca do normy po supresji testa? (wiem że supresja nastąpiła, ponieważ badania w trakcie cyklu wykazały spadek z poziomu około 6,5 na 2,5, nadal widełkach, LH i TSH bez zmian).


Tsh czy fsh ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Oczywiście FSH, literówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
roczek
Mind f***er
roczek
Helionus
prz1993
No mi nic tak nie podbiło jak lgd, nawet ment.


Tak samo, 20 mg lgd i bywały dni po 160 ciśnienia na 95.

Teraz na kilkunastu razy więcej towaru mam ok 135 na 75, ale 40 me telmisartanu ed. Także z sarmami warto się zaopatrzyć w coś lekkiego na nadciśnienie.


Co można użyć ? Ja zacząłem cykl z ciśnieniem 150 na 90 biorę 3 dzień 10 mg . A jak Twoje efekty po 20 mg , brałeś to solo ?



Miałeś takie ciśnienie przed LGD, czy teraz na 10mg?

Miałem przed , dopiero 4 dzień biorę , jakie środki można zastosować na zbicie , biorę czosnek jak narazie i będę mierzył systematycznie czy nie wzrasta


W aptece np wyciąg z głogu fajnie się sprawdza ,plus poszukaj może masz u siebie w mieście aptekę bonifratow lub jakiś inny zakon mają naprawdę fajne środki na różne schorzenia ,jak wartości są
jeszcze nie w kosmosie to często pomagają,jak nie masz mają sklepy netowe można zamówić sobie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium