SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2907231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 738
Mam już EPI też od browna.W tle leci 250/week omki. Myślisz że starczy na wątrobę essentiale i silimarol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Powinno starczyć, ale i tak badania przed i po raczej muszą być zrobione aby mieć pewność
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
dami0211
Mam już EPI też od browna.W tle leci 250/week omki. Myślisz że starczy na wątrobę essentiale i silimarol?


Tak jak jeszcze na Ostaryne w O-Bol bym liczył to na Epistane w EPI już nie. :D Ale spokojnie na pewno tam będzie jakiś PH co porobi.

Daj ESSIENTALE i NAC , po cyklu NAC i Sylimarol (1-2 opakowania)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dobra wrzuciłem GW 10mg póki co. Podbije później na 20mg. Co z tym S4? Zawsze jest widzenie na żółto?warto się w to bawić?nie ma tam wsypki dht jakiejś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
trzy tyg na rad od pro 20 mg dziennie i do tego arimistane 50 mg dziennie i dim plus tongkat ali estro przed 70 max 40 progesteron przed 0.4 max 0.2 test 7 max 9.. po trzech tyg ladnie zbily te wynalazki estro do 40 progesteron do minimum a test upadl do 3.37 to juz wiadomka ze rad go obniza nastepne badania zrobie za ok miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dami0211
Mam już EPI też od browna.W tle leci 250/week omki. Myślisz że starczy na wątrobę essentiale i silimarol?


to czy starczy pokaza badania watroby

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
99kg. Aktualnie. Waga coraz mniejsza. Tak wygląda 8my tydzień na S4. Pierwsze 6 tyg od magnusa-działało b.dobrze- teraz zaczynam drugi tydzień na tym od focused nutrition- działa równie dobrze chociaż nie ma żółtego widzenia tak jak w poprzednim,więc zastanawiam się czy nie siedzi w tym jakiś prohormon zamiast andaryny tak jak pisałem wcześniej. Pompa na treningu lepsza niż na tym od Magnus ale to nie wiem czy nie od tego że dietę zmieniłem..Siła cały czas do przodu. Tyle

3

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
Tey, bardzo ladny progres.
1

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dziękować

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941370
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium