SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Są leki np. o przedłużonym działaniu gdzie producent zakazuje dzielić tabletkę na pół, bo wtedy nie wszystkie substancje dostają się takiej dawce jak powinny do organizmu i nie uwalniają się w tempie jak przewidziano. Może i to MK od Androchemu też nie wolno dzielić. Takie cukierki z piwnicznych labów wolałbym łykać w całości


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-08-06 21:56:57
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
karol54
Chce sprawdzic od najmniejszej dawki pozniej sukcesywnie podnosić..
Dziwne tez.. Jak wypije kawe kolo 15stej to w nocy ciężko zasnąć. Wczesniej nie mialem takich nietypowych sytuacji Xd


Ogarnij kuwetę , witaminki lecisz a sajdy masz jak byś z 500 trena leciał
7

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1970
Tez tak myślę ze po podzieleniu tabletki nie wszystkie substancje w niej zawarte nie będą wchłonięte. Dziękuję za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
karol54
Tez tak myślę ze po podzieleniu tabletki nie wszystkie substancje w niej zawarte nie będą wchłonięte. Dziękuję za odpowiedzi.


Co za bzdury i teorie spiskowe Xd W tabletce masz jedną substancję czynną JEDNĄ, to jak ma się nie wchłonąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Opowieści z krypty tu się robią
To nie tabl do zmywarki


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-08-06 22:57:06
3

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 1276 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10429
Helionus
annmocy
Mod przekierwoał mnie tutaj, więc ładuję sie pytaniem, jednocześnie każdego z Was serdecznie witając :)

Szukam opinii na temat Ligandrolu (LGD-4033) i jego skutków ubocznych. Klasycznie producenci zachwalają, ale doszukałem się kilku badań z pubmed w temacie jego blokowania testosteronu, powodowania depresji, wypadania włosów i innych średnio sympatycznych skutków ubocznych (występujących już przy 1mg!!!! Co mnie totalnie zniszczyło, bo dawki stosowane w celu przyrostów to 8 mg, 10 a nawet i ładują po 20mg).

Zastanawiam się też nad jego skutecznością, czy jest dobrym pomysłem ładować się w to? Czy macie jakieś doświadczenia? Czy Was poblokowało? Czy polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy, vendorów?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/LGD_4033_LIGANDROL__garść_pytań-t1213167.html#post-0


Każdy środek co wiąże się z AR i wypiera testosteron w ten sam sposób będzie powodować supresje. Sam skrót SARM to wyjaśnia. Dlatego z własnego doświadczenia nie polecam lecieć za długo bo supresje się zwiększa z czasem. Produkujesz coraz mniej testa, estro leci na dół, stawy się odzywają. U mnie powyżej 10 mg ed już ciśnienie ponad normę było, gdzie teraz mam książkowe. Ale nabicie fajne na lgd i suchy wygląd, ale to dlatego że na końcu estro miałem uwalone. Można na tym profresowac. Ale jak Łodzianin mi kiedyś mówil, bez sensu na dłuższą metę bez podkładu testa bo więcej szkód jest, pomimo progresu jaki można na tym zrobić.


Wyjątek może stanowić ostaryna Bo mimo iż wiąże się z Receptorem androgenowym I też może powodować supresje To jednak zwiększa poziom estro nawilża i naprawia Stawy poprawia delikatnie cerę i tym podobne. Rad Np. nie ma już takich właściwości


Zmieniony przez - BSR w dniu 2021-08-07 09:28:04
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
karol54
Chce sprawdzic od najmniejszej dawki pozniej sukcesywnie podnosić..
Dziwne tez.. Jak wypije kawe kolo 15stej to w nocy ciężko zasnąć. Wczesniej nie mialem takich nietypowych sytuacji Xd


Najmniejszej dawki ,
A skąd ja wzieles ?

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Ambaras92pl
Dobry. Chciałem zapytać o sprawdzone źródło SARMów, ostatnio gdy kupiłem RAD-140 to dostałem wyj**kę. Poproszę o krótką zwięzłą odpowiedź albo jakieś przekierowanie bo trudno znaleźć prostą odpowiedź w tym p******niku.

Podbijam. Bo też chciałem się o to zapytać (Konkretnie to o RAD140 mi chodzi)


Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2021-08-08 15:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
Jakieś opinie o LunaPharm? Jest to legitne czy wyj**ka? Bo troche dziwne że mają sklep w ktorym wysylaja produkty takie jak hcg czyli handel lekami na recepte bez recepty , a spolka normalnie zarejestrowana w PL. Ktoś to badał? Czy w tym hcg faktycznie moze byc hcg? No i w sarmach sarmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
goede vraag
Handel lekami na receptę , bez recept
Qurwa to żeś mnie na dobranoc pobudził


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-08-08 21:20:38

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium