SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Amg27
Pb lab jest nadal ale nie działa już na Polskę

Bo to kraj wysokich podatków, zusu i nie pewnego prawa

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Z Chin można ściągnąć SARMy w prochu po 10g albo w kapsułkach minimum 400 kapsułek. Sam wziąłem zapas ostaryny i LGD i wystarczy mi na kilka lat cyklowania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
Rad bardzo dobry środek dla mnie. Co do zamuly , była w 2 tyg (10mg) i 3 (20mg ) delikatna , obecnie żadnej zamuly. Na następny raz będę miał radzik w prochu więc będę zwiększał co 5mg zaczynając od 15 kończąc na 30 . Zdam relacje ale jakoś dop we wrześniu zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze biorę RAD przed snem i w dzień już nie ma żadnej zamuly ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
No ja rozbijam 10 przed snem 10 koło 12 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DonVico
Z Chin można ściągnąć SARMy w prochu po 10g albo w kapsułkach minimum 400 kapsułek. Sam wziąłem zapas ostaryny i LGD i wystarczy mi na kilka lat cyklowania :D


1g to jest z 200porcji yk11 wiec by sie oplacalo :) kazdy by mial na 3 miesiace :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
majkel47
DonVico
Z Chin można ściągnąć SARMy w prochu po 10g albo w kapsułkach minimum 400 kapsułek. Sam wziąłem zapas ostaryny i LGD i wystarczy mi na kilka lat cyklowania :D


1g to jest z 200porcji yk11 wiec by sie oplacalo :) kazdy by mial na 3 miesiace :)

Nie wiem czym sie podniecacie bo wyslac wam chinol może praktycznie wszystko o ile proch w ogóle doleci a nie zostanie zatrzymany do wyjaśnienia wiec według mnie gra nie warta uwagi . Na kilka lat cyklowania . Sarmy to nie podstawa cyklu a tylko dodatek . Nigdy nie zastąpią SAA wiec dla mnie to delikatna przesada ale wiadomo każdy sie jara czym chce .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Też bym się nie podniecał. Na plus, że takie małe ilości wyślą i normalna poczta można by jeszcze rozważyć ryzyko. Ale dalej ono istnieje. A co do jakości to niby maja tam hacapy etc. Piękne laboratoria też widziałem. Ale to wszystko na zdj. Takie zdj to sobie kupić można. Moje zdanie na temat SR czy YK już kiedyś pisałem. Gdyby był to środek dostępny jak osta, lgd itd to taki wxn miałby go w ofercie. Skoro nie ma to coś jest na rzeczy, bo nie sądzę że polityka firmy mówi "nie możemy za dużo hajsów zarabiać" Takie moje przemyślenia.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
19 dzien na S4 po 75mg (3 kapsy) i powiem tak. Jezeli chodzi o to dziwne widzenie to jak wspominalem sczesniej brak widzenia na zolto , ale duza ekspozycja na swiatlo dosc mocno zauwazany efekt w chwili przejscia z jasnego do ciemnego. Waga -5 kg wiec bardzo zadowalajacy wynik , ostatnimi czasy bardzo doskwieraja stawy glownie kolana i nadgarstki
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Przypomnij S4 jakie masz ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium