SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
TomQ-MAG
Fajne te nowe bateryjki




A zawartość się zmieniła? Znaczy się, czy np. zamiast tabsów są kapsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 371
BSR
ziki2000
Rad140 obciaza wątrobę ? Ktoś robił badania bo widzę na necie różnie piszą


Prawdziwy rad w dawkach nie przekraczających zalecanych i przy czasie nie przekraczającym 10 tyg nie podnosi markerów wątrobowych. W badaniu trwającym 8tyg gdzie podawano osobom między 40 a 50 rokiem życia aż 150mg radu dziennie co jest uznawane za gigantyczne dawki nawet dla przesądzających z dawkami zanotowano podwyższone enzymy jednak nie do granic których można by się spodziewać po tak wielkich dawkach i to przez 8tyg.

Mogę potwierdzić.
Po 4 tyg dawki 10mg próby wątrobowe nic nie ruszone, wzorowe. Szły też jakieś drobne fosfolipidy ale to kosmetyczne dawki. Po 7 tyg troszkę wyższe wyniki ale dalej w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 281
Czy ktoś zażywa sarmy cierpiąc na cukrzycę?? Które z nich je podwyższają poziom cukru a które obniżają. Brałem Mk 677 po tym tragedia poziom x2 w górę szukam sprawdzonej alternatywy co będzie podobnie pompować przy czym będzie też bezpieczene dla poziomu cukru we krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2558
Panowie właśnie doszło do mnie LGD z Alphaform Labs. Powiem tak... opakowanie wygląda jakby ktoś je ze śmietnika wyciągnął, naklejka jak samoróbka i krzywo przeklejona a nawet w miejscach nie jest przyklejona. Ogólnie wygląda jakby to ktoś w piwnicy robił Alphaform Labs. Generalnie strach mi to brać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Psycho Dad
TomQ-MAG
Fajne te nowe bateryjki




A zawartość się zmieniła? Znaczy się, czy np. zamiast tabsów są kapsy?


Nie, w środku to samo, 1 tab 30 mg


2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
maciej86opp
Panowie właśnie doszło do mnie LGD z Alphaform Labs. Powiem tak... opakowanie wygląda jakby ktoś je ze śmietnika wyciągnął, naklejka jak samoróbka i krzywo przeklejona a nawet w miejscach nie jest przyklejona. Ogólnie wygląda jakby to ktoś w piwnicy robił Alphaform Labs. Generalnie strach mi to brać :)



To po co brałeś jakiś randomowy lab? Mnóstwo innych sprawdzonych jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2558
Czemus420
maciej86opp
Panowie właśnie doszło do mnie LGD z Alphaform Labs. Powiem tak... opakowanie wygląda jakby ktoś je ze śmietnika wyciągnął, naklejka jak samoróbka i krzywo przeklejona a nawet w miejscach nie jest przyklejona. Ogólnie wygląda jakby to ktoś w piwnicy robił Alphaform Labs. Generalnie strach mi to brać :)



To po co brałeś jakiś randomowy lab? Mnóstwo innych sprawdzonych jest.


No właśnie Alphaform wszyscy tutaj polecają czyli niby jest sprawdzony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
Galaxus
Łączył ktoś na redukcji Yohimbine (HCL) z GW (Kardaryna)? Jeżeli tak to jak dawkowaliście?


Bardzo dobre połączenie. Co do dawki kardaryna 20-30mg yohimbina zależna od indywidualnej wrażliwości na stymulanty jednak standardowo 0,2mg na kg/mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
Cukrzyca 350
Czy ktoś zażywa sarmy cierpiąc na cukrzycę?? Które z nich je podwyższają poziom cukru a które obniżają. Brałem Mk 677 po tym tragedia poziom x2 w górę szukam sprawdzonej alternatywy co będzie podobnie pompować przy czym będzie też bezpieczene dla poziomu cukru we krwi.


Tylko mk677 podbija cukier jak chcesz pompę idź w lgd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
maciej86opp
Czemus420
maciej86opp
Panowie właśnie doszło do mnie LGD z Alphaform Labs. Powiem tak... opakowanie wygląda jakby ktoś je ze śmietnika wyciągnął, naklejka jak samoróbka i krzywo przeklejona a nawet w miejscach nie jest przyklejona. Ogólnie wygląda jakby to ktoś w piwnicy robił Alphaform Labs. Generalnie strach mi to brać :)



To po co brałeś jakiś randomowy lab? Mnóstwo innych sprawdzonych jest.


No właśnie Alphaform wszyscy tutaj polecają czyli niby jest sprawdzony


Alphaform bardzo dobra firma, jeśli nie kupiłeś od prywatnej osoby czasami w transporcie puszka się obije. Ja teraz dostałem spalacz stimerex bez etykiety jednak jest co ma być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium