SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10397
Dokładnie najpierw się robi rozeznanie później zakupy nie na odwrót. Na szczęście sklep jest pewny zamawiałem nie raz z różnych firm zawsze ok. Szybka wysyłka. Więc towar masz pewny tylko na przyszłość jak chcesz zamawiać z nowych miejsc najpierw zasięgnij opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Mod przekierwoał mnie tutaj, więc ładuję sie pytaniem, jednocześnie każdego z Was serdecznie witając :)

Szukam opinii na temat Ligandrolu (LGD-4033) i jego skutków ubocznych. Klasycznie producenci zachwalają, ale doszukałem się kilku badań z pubmed w temacie jego blokowania testosteronu, powodowania depresji, wypadania włosów i innych średnio sympatycznych skutków ubocznych (występujących już przy 1mg!!!! Co mnie totalnie zniszczyło, bo dawki stosowane w celu przyrostów to 8 mg, 10 a nawet i ładują po 20mg).

Zastanawiam się też nad jego skutecznością, czy jest dobrym pomysłem ładować się w to? Czy macie jakieś doświadczenia? Czy Was poblokowało? Czy polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy, vendorów?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/LGD_4033_LIGANDROL__garść_pytań-t1213167.html#post-0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Koledzy kiedy najlepiej brac MK677 ? Dawka to 30mg ,podklad z tescia i deki.Lekki plus kaloryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Przetestuj na noc i rano, zobaczysz co bardziej Ci odpowiada. Większość bierze na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
annmocy
Mod przekierwoał mnie tutaj, więc ładuję sie pytaniem, jednocześnie każdego z Was serdecznie witając :)

Szukam opinii na temat Ligandrolu (LGD-4033) i jego skutków ubocznych. Klasycznie producenci zachwalają, ale doszukałem się kilku badań z pubmed w temacie jego blokowania testosteronu, powodowania depresji, wypadania włosów i innych średnio sympatycznych skutków ubocznych (występujących już przy 1mg!!!! Co mnie totalnie zniszczyło, bo dawki stosowane w celu przyrostów to 8 mg, 10 a nawet i ładują po 20mg).

Zastanawiam się też nad jego skutecznością, czy jest dobrym pomysłem ładować się w to? Czy macie jakieś doświadczenia? Czy Was poblokowało? Czy polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy, vendorów?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/LGD_4033_LIGANDROL__garść_pytań-t1213167.html#post-0


Każdy środek co wiąże się z AR i wypiera testosteron w ten sam sposób będzie powodować supresje. Sam skrót SARM to wyjaśnia. Dlatego z własnego doświadczenia nie polecam lecieć za długo bo supresje się zwiększa z czasem. Produkujesz coraz mniej testa, estro leci na dół, stawy się odzywają. U mnie powyżej 10 mg ed już ciśnienie ponad normę było, gdzie teraz mam książkowe. Ale nabicie fajne na lgd i suchy wygląd, ale to dlatego że na końcu estro miałem uwalone. Można na tym profresowac. Ale jak Łodzianin mi kiedyś mówil, bez sensu na dłuższą metę bez podkładu testa bo więcej szkód jest, pomimo progresu jaki można na tym zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
piorun65
Przetestuj na noc i rano, zobaczysz co bardziej Ci odpowiada. Większość bierze na noc.


Ja jem rano, bo z zasady w nocy i tak sa najwyższe wyrzuty gh, poza tym jak rano wrzucę to nie mam problemu z przejadaniem czegokolwiek, na masie muszę się hamować z jedzeniem bo nie mogę gastro opanować. Jedyny minus to lekka zamula 1-2h po wrzuceniu tabsa, dlatego robię wtedy trening i preworkut robi robote, bo nawet tej zamuły nie zauważam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Helionus
annmocy
Mod przekierwoał mnie tutaj, więc ładuję sie pytaniem, jednocześnie każdego z Was serdecznie witając :)

Szukam opinii na temat Ligandrolu (LGD-4033) i jego skutków ubocznych. Klasycznie producenci zachwalają, ale doszukałem się kilku badań z pubmed w temacie jego blokowania testosteronu, powodowania depresji, wypadania włosów i innych średnio sympatycznych skutków ubocznych (występujących już przy 1mg!!!! Co mnie totalnie zniszczyło, bo dawki stosowane w celu przyrostów to 8 mg, 10 a nawet i ładują po 20mg).

Zastanawiam się też nad jego skutecznością, czy jest dobrym pomysłem ładować się w to? Czy macie jakieś doświadczenia? Czy Was poblokowało? Czy polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy, vendorów?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/LGD_4033_LIGANDROL__garść_pytań-t1213167.html#post-0


Każdy środek co wiąże się z AR i wypiera testosteron w ten sam sposób będzie powodować supresje. Sam skrót SARM to wyjaśnia. Dlatego z własnego doświadczenia nie polecam lecieć za długo bo supresje się zwiększa z czasem. Produkujesz coraz mniej testa, estro leci na dół, stawy się odzywają. U mnie powyżej 10 mg ed już ciśnienie ponad normę było, gdzie teraz mam książkowe. Ale nabicie fajne na lgd i suchy wygląd, ale to dlatego że na końcu estro miałem uwalone. Można na tym profresowac. Ale jak Łodzianin mi kiedyś mówil, bez sensu na dłuższą metę bez podkładu testa bo więcej szkód jest, pomimo progresu jaki można na tym zrobić.


Można lgd brać 8tyg. W dawce 7-14 mg zapewne odblok by był potrzebny clomid był by ok. ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Dzięki Panowie, właśnie też kminiłem clomid, ale chyba bym leciał już po badaniach i bardziej indywidualnie dobierał co i jak. A powiedzcie mi, przed badać klasykę typu lipogram, próby wątrobowe na wszelki wypadek i teścia wolego? Czy jakoś inaczej do tego podejść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Nie pytam, aby później kupić, tylko się upewniam .

Za dużo spamu tutaj macie aby coś wyciągnąć. Praktycznie jedna przydatna informacja na 10 stron.

Przewertowaszy chyba z 50, udało mi się wyselekcjonować kilka pewnych firm i że dwa pewne sklepy. Niemniej jednak mimo wszystko wolałem jeszcze raz zapytać, bo może nagle coś się zepsuło w którym aspekcie. Zakup już poczyniony, ale co to ma do rzeczy? Jak okaże się kiepski, to się zwróci, bądź wyrzuci.

A przynajmniej dzięki mnie, ktoś o wiele szybciej znajdzie i sklep i pewnego laba :)


Zmieniony przez - Kypselos w dniu 2021-07-21 13:47:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Zasada stara jak świat , najpierw zbierasz opinie , co dobre , sprawdzone , późnej kupujesz . Dla mnie to zacząłeś od doopy strony. Co najgorsze może to się skończyć utrata zdrowia .
Korzysta się ze sprawdzonym sklepów i źródeł .
Kupiłeś - zjedz - daj znaka czy działa


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-07-21 16:14:29

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium