SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 100 dni Przeczytanych tematów 32
Proszę mądrzejsze głowy o podpowiedź w kwestii wyboru LGD czy RAD (lub inne?). Wiem, że tutaj temat był już wałkowany, ale nadal nie wiem co wybrać. Chodzi mi głównie o poprawę siły i wytrzymałości mięśniowej. Na który (lub które) się zdecydować, w jakich dawkach i jaka obecnie firma jest pewna? Czy np. od Hammer Labz można spokojnie kupować?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
Androchem lgd polecam. Radu jeszcze nie brałem ale lgd polecam. Wzrost sily jest mocno zauważalny po ok 2 tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
wish84
Proszę mądrzejsze głowy o podpowiedź w kwestii wyboru LGD czy RAD (lub inne?). Wiem, że tutaj temat był już wałkowany, ale nadal nie wiem co wybrać. Chodzi mi głównie o poprawę siły i wytrzymałości mięśniowej. Na który (lub które) się zdecydować, w jakich dawkach i jaka obecnie firma jest pewna? Czy np. od Hammer Labz można spokojnie kupować?

Rad dla mnie lipa środek,nie czułem jakiegoś super przyrosty siły,czy wytrzymałości w przeciwieństwie do lgd,świetnie się sprawdziło 14mg ed z IONS brałem i byłem zadowolony z tym,że podkład w postaci testa leciał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 100 dni Przeczytanych tematów 32
Ok...dzięki za wskazówki. A przez ile najlepiej lecieć z lgd...min8 tyg czy można dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
ziki2000
BSR
ziki2000
Lipidy badałeś ? Polepszyło faktycznie?


Kolega bokser badał lipidy i morfologię przed i po brał tylko SR pod język i się poprawiły.


czyli jak tabsy to też kruszyć i pod język trzymać ??


Nie wiem jaka jest forma tej tabletki może jest opcja żeby się po prostu rozpuściła pod językiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
8 tygodni, 5-15 mg w zależności od stażu i doświadczenia z podobnymi środkami ale to tylko moja sugestia. 10mg ładnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 672
Bertas
Cześć, kończę powoli cykl osta + Mk. Ostaryny 2 tyg mi zostały niecałe + Mk pociągnę jeszcze 4 tyg po. Badania robione były przed i w trakcie, jakichś dużych sidow nie odczułem, alat i aspat podwyższone, ale nie dużo. Poza tym morfologia mocz wszystko ok. Zrobię sobie jeszcze hormony z ciekawości, bo przed cyklem robiłem.

Na wspomaganie po cyklu mam tonkgat, maca, zma i jakiś zwykły tribulus. Wrzucić to już w ostatnim tygodniu osty czy jak skończę ? W jakich dawkach ? Takich jak na opakowaniu czy większych ?

.

Podbijam pytanie jeszcze raz bo zagubiło się w akcji

Ogólnie z połączenia osta i Mk jestem bardzo zadowolony i zastanawiam się czy w czerwcu/lipcu jak dobrze kopało te 30mg po prostu zrobić jeszcze raz oste + Mk czy dołożyć do tego lgd ? Albo lgd + osta cel masa/ siła ale żeby się nie ulać chce sobie zamówić już teraz żeby leżało i czekało jakby androchem miał się popsuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Witam jestem aktualnie na cyklu enan e5d, jestem już 2 tyg na cyklu. Mam też zakupione GW Cardarine oraz Ostaryne i pytanie czy włączyć je teraz czy od np 10tyg
Cykl enan 20tyg e5d
Masteron 12-20tyg

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Dlaczego akurat od 10 tygodnia a nie od razu? W jakim celu gw ma lecieć, że pozniej chcesz dopiero dodać?


Zmieniony przez - wincol w dniu 2024-01-18 15:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 100 dni Przeczytanych tematów 21
dzień dobry, czy może mi ktoś tutaj napisac opinie o środku - mk677, efekty, sajdy itp itd. Czy wzrost tego cukru we krwi jest bardzo odczuwalny?

Pozdrawiam
Użytkownik forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium