SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 619
Haha Fakt ale byka je*łem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
thugnwk
Gdybyś połknął 30g MK i 20g osty to byśmy Ci do szpitala czekoladki wysyłali :D


Wolałbym Sam je zjesc niż komuś wysyłać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1234
Biostomek12345

Z jakieś firmy sarmy miałeś?
Ja dziennie kefir pije i do największego posiłku probiotyk i enzymy trawienne i żadnych problemów z trawieniem

Epi było z brawna chyba. Ale to było dawno temu. Brawn w ogóle ma złą opinię, ale to chyba dlatego, że mnóstwo wałków lata.

Ja piję actimelki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Heliogabal
Biostomek12345

Z jakieś firmy sarmy miałeś?
Ja dziennie kefir pije i do największego posiłku probiotyk i enzymy trawienne i żadnych problemów z trawieniem

Epi było z brawna chyba. Ale to było dawno temu. Brawn w ogóle ma złą opinię, ale to chyba dlatego, że mnóstwo wałków lata.

Ja piję actimelki :)


Albo Epi było ok jak działało jak trzeba, ale może samo Epi jest takie toksyczne, nie wiem bo nie brałem, ale po sarmach wszystko ok, żadnych taki akcji, nawet samopoczucie spoko, ale efekty też nie są jakieś spektakularne, lepsze nabicie i takie czucie mięśni fajne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 619
Pany czasami hipoglikemia nie dopada po Mk? Bo coś dzisiaj mi się słabo zrobiło jakoś ok. 2godz po 1 posiłku , i na bank to był spadek cukru. Bardzo rzadko mam takie coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
2pro4u
Pany czasami hipoglikemia nie dopada po Mk? Bo coś dzisiaj mi się słabo zrobiło jakoś ok. 2godz po 1 posiłku , i na bank to był spadek cukru. Bardzo rzadko mam takie coś.


Mnie zawsze. Dodatkowo ciągnie mnie na cukier jak skur****. Na MK zawsze muszę dodawać jeden posiłek więcej z węglami, szczególnie po treningu. Więcej niż godzina przerwy jedzenia i już robi mi się przed oczami ciemno i zaczyna mnie "telepać". Kiedyś miałem pod ręką rogaliki SevenDays i autentycznie każdego wieczoru po normalnych posiłkach musiałem jednego zapodać żeby czuć się dobrze.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4242
Jakie opinie o mk neogenica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Mam pytanie, dawno mnie nie bylo. to GW z WXN Labs jest ok ? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 619
Jakie są pierwsze oznaki że LGD działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Siła w górę , nabicie , wyostrzenie sylwetki
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium