SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
hipopodryl
Swoją drogą ten rewelacyjnie podniesiony gh i inne podobne skutki występują pewnie u osób, które dość mocno reklamują tutaj jedną firmę. Nie żebym węszył jakąś konspirę ale jakby tak miało być, to ludzie zamiast wydawać fortuny na iniejcyjny gh, jedliby mk677 garściami.


Nic by to nie dało, mk działa w porcji takiej jaka ma być , to że op******isz garść tabletek nie ruszy taj jak gh. Za to wiele osób sobie chwali mk, a jak sam zauważyłeś GH tani nie jest.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wrzucałem badania na cjc ghrp i Mk tańsza alternatywa hgh, hgh i igf wystrzelone były

Spróbować i wyrobić sobie swoje zdanie żaden problem tym bardziej że nie wychodzi to jakoś drogo

Sam byłem sceptycznie nastawiony nawet do tego typu środków ale lecę już z 3 albo 4 miesiąc cardaryne a na mostku zima poleci właśnie Mk cardaryna hcg i provi
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
właśnie , to chyba taki mostek idealny :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zawsze szło hcg i provi teraz dojdą gw i Mk i myślę że będzie naprawdę dobrze i nie drogo finansowo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Amg27
hipopodryl
O ile się nie mylę, to igf-1 może być produkowany w wątrobie pod wpływem hormonu wzrostu jak i również naturalnie w tkance mięśniowej a podczas wysyłku mięśnie produkują więcej ihf 1 niż wątroba.

Co do mojej opinii, opieram ją wyłącznie na swoich własnych badaniach. Pomimo spadku gh, igf-1 skoczył prawie trzykrotnie, no chyba że moja krew oszukuje %)

Wszystko zależy tez od tego w jakim czasie lub po jakim czasie od podania były robione badania
Możesz także wrzucić swoje z przed i po zastosowaniu danego środka bo rozumiem , ze aby badania były miarodajne to wypada zbadać poziom bazowy tych hormonów w naszym organizmie



Wrzucałem już wcześniej ale spoko, zrobię to jeszcze raz.
Pierwsze wykonane przed kuracją mk677, drugie po trzecim dniu stosowania 30mg ed.
Nie wiedziałem, że gh ma aż takie dobowe wahania jak pisze Xafloz, bardziej podejrzewałem spadek przez jelitówę, co przełożyło się na tydzień bez treningu. Zgodnie z poleceniem, doczytam ;)

Co do samego środka, nie hejtuję go a sceptycznie podchodzę tylko do samej kwestii gh. Już drugi tydzień biorę mk + gw i puki co jestem zadowolony, bo sprawdza po wejściu w pct. Z finalną oceną wstrzymam się do czasu stosowania środków conajmniej kilka tygodni.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Z mojego wlasnego doswiadczenie jestem zadowolony z mk tez nie wierzylem w jego dzialanie nie bede reklamowal zadej z firm wlasnie zamowilem nastepne opakowanie nie jest to androchem a dzialanie ma takie jak kazdy z bioracych opisuje wiec mk napewno dziala na ludzki organizm trzeba samemu sprobowac zeby wiedziec co I jak
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 713
5 dzien na ostarynie z gw w stosunku 20mg i 14 mg. Czy ktoś z was również miał bóle głowy które dosłownie trwają po 5-10 minut pare razy dziennie? Co jeszcze zauważyłem to „uciskanie” w okolicach brzucha. Nic strasznego póki co sie nie dzieje ale z drugiej strony troche niepokojące jak jest to uczucie jakby głowa zaraz miala sie ugotować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Miałem takie bóle głowy (tak jak by ciśnienie rozwalało mi trzache) zwłaszcza z tylu głowy - po ostarynie , która watpię aby była ostatyna bo byłem nabity po niej jak po anapolonie no i prolka wyebana w kosmos na badaniach wyszła wiec ciekawe co to były za czary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 770
Miałem takie bóle głowy po mk i ostarynie. Na wakacje odstawiłem i o dziwo po powrocie do samego mk bóle wróciły po kilku dniach. Może WXN sypie to samo do ostaryny i mk? A może powinienem udać się z reklamacja do sprzedawcy? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1974 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69364
Ldzie bolą was głowy że nie możecie wytrzymac! A dalej bierzecie te gówna! Po co jak efek jest marny po tym....lepiej porobi 20mg mety ed niż 3sarmy do kupy razem...
Ale sarmy to nie koks:) i.sa zdrowe:)
Jeszcze wylewu dostaniecie od tych wynalazków.
Jak Cię bolu głową to odłóż to , bo może rośnie Ci ciśnienie i z czasem wiadomo jak się to skończy ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium