SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10292
Kokobann
gw ions dla mnie słabiutko, ale generalnie chyba dużo mniej czuje te "nowe" gw niż stare. Ions ma tylko 0742. Ja polecam stare 50cośtam ze Squibb, Andro


Bo nowe ma dodatkowo działanie kognitywne i wspomagające aparat ruchu jednak na jedno i drugie są lepsze rzeczy a w kwestii podnoszenia wydolności GW0742 jest o 14% słabszy od 501516. Nie jesteś też pierwszą osobą, która twierdzi, że pierwsza wersja lepiej działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3318
na plus dla "nowego" gw to, że nie występowało u mnie uczucie jak przy drastycznym spadku cukru - tutaj przy starym gw miałem to wielokrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10292
Kokobann
na plus dla "nowego" gw to, że nie występowało u mnie uczucie jak przy drastycznym spadku cukru - tutaj przy starym gw miałem to wielokrotnie.


To akurat minus i efekt słabszego działania. Jeśli spada Ci za bardzo cukierki może masz za mało węgli w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28639
Krystian_Wilk
@Helionus masz jakieś dane liczbowe do tych twierdzeń o słuszności zażywania metforminy podczas suplementacji mk-677, czy to po prostu Twoje uprzedzenia/przekonania?


Przeczytałem w "Advanced nutrition and human metabolism" czy jakoś tak. Poszukaj tam słów kluczowych. O Mk nic nie ma, ale jest mechanizm działania metforminy, to możesz sobie wydedukować jak się to zachowa względem Mk jak wiesz jak mk działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1209
Dzięki za odpowiedź, na pewno poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 196 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10595
Panowie jak dawkowac carderine?

Czytałem że 20 mg rozbite na 2 porcje w dzień?

Pierwszy kontakt z środkiem,cel poprawa wydolności tlenowej ( biegane długie dystanse) + spalanie tłuszczu

W tle enan 250e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29238 Napisanych postów 62746 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901754
Ja stosowałem 20mg rano naczczo.
Typowo pod wydolność można dać 30 mg.czytalem że efekt lepszy znacznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Możesz rozbić na dwie dawki, możesz też jak większość łykać z rana przed śniadaniem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 463
Witam stosowal ktos hupercyne a do mk 677? Podobno hupercyna ma w jakims stopniu niwelowac somatostatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10292
741538
Witam stosowal ktos hupercyne a do mk 677? Podobno hupercyna ma w jakims stopniu niwelowac somatostatyne.


Tak jest jej inhibitorem somatostatyny dzięki temu mk677 działa trochę mocniej bo w sprzężeniu zwrotnym w odpowiedzi na większy poziom GH przez somatoliberyne w celu balansu wydzielana jest somatostatyna. Hupercyna hamuje jej wydzielanie dzięki czemu substancja aktywna a raczej jej metabolity działają lepiej/dłużej. W teorii niby 20mg mk677 z hupercyną ma działać jak 30mg mk677. W praktyce uważam, że bardziej jak 25mg na pewno 30 być może. Firma TWP ma od razu dodatek hupercyny do mk677 i alpha gpc. Teraz sam mam mk677 Meta Black i dorzucam Huperzine od 7nutrition
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium