SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Dla mnie ostaryne b. Warto na stawy a tak jak wyzej... Jest progres siła itd ale pozniej testosteron mimimalny i wszystko @$# strzelił.... Wiec placic po 140 zl.. Lepiej test taniej zdrowiej lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
MK poprzez greline też wpływa na testosteron. Jednak może pomóc w regeneracji. Może dodaj po prostu johe na spalenie resztek fatu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Arkus P
Doping mózgu fajna sprawa, przynajmniej tak twierdzi kilku znajomych, sam nie próbowałem ale czasami przechodzi mi to przez myśl ;)


Ja mocno siedziałem w nootropach, dwukrotnie - i nie jest tak wesoło Fajnie to wygląda w teorii - fantazje o potędze umysłu itd.. Ale w praktyce to tak nie działa. W praktyce działa to tak, jak na filmie "Dzień Świra" w tej scenie co Marek Kondrat mówi, co bierze... "ten lek na pobudzenie, potem na wieczór drugi na uspokojenie bo nie mogę zasnąć, ten na wątrobę, bo tamte oba szkodzą" itd itp

Z biochemią mózgu jest jeszcze gorzej niż z hormonami w BBuildingu. Zmiany są szybkie, gwałtowne i mocno wchodzą na głowę. Poprawiasz sobie koncentrację, to na 100% pogorszy się jakość snu i pojawią się tendencje lękowe. Weźmiesz coś na uspokojenie i relaks, to będziesz miał problemy z koncentracją itd. Kwadratura koła - nie da się tego przeskoczyć! Do teg o biochemia mózgu dąży do równowagi.. zmieniasz jeden składnik, zmieni się reszta aby zrównoważyć efekt.

Nootropy? TYLKO doraźnie... przed egzaminem itp. Na dłuższą metę to porażka. Zjadłem tego sporo i wiem co mówię. Nie ma Świętego Gralla... to obusieczny miecz.
3

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94452 Napisanych postów 364377 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668961
Panowie wróćmy do tematu przewodniego
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10359
annmocy
A tam p******icie, wielcy twardziele p***a bo nie kłuje, p***a bo coś tam. Ja wiem, że fajnie ego dopompować, zupełnie jak mięśnie, ale błagam Was, nie dajmy się zwariować

Odpowiadając @Piorun, wycinam ostatnie 2 tygodnie teraz do 10% i od myślę 20.08 będę wchodził coś pomasować, stąd pomyślałem o LGD. O dorzucce MK pomyslałem jako dorzutka bo Doucette coś tam kaszlał, że to dobry pomysł. ALe to tylko taka myśl, dlatego pytam bardziej doświadczonych. Natomiast, jeśli faktycznie słabym pomysłem jest robić to bez podkładu, to chyba po prostu podziękuję. Chociaż niby supresja, niby nie blokuje, niby szybko sam wraca. Sam juz nie do konca wiem, gdzie jest tutaj prawda, czy jest ona wogole możliwa bez indywidualnego podejścia...



Zmieniony przez - annmocy w dniu 2021-07-29 20:32:08


Prawda jest taka, że nie można jednoznacznie stwierdzić że nie blokuje i że blokuje kwestia właśnie indywidualna. Ponieważ mimo wszystko są selektywne jak nie przesadza się z rekomendowanymi dawkami i długością cyklu a tak najczęściej jest a to wezmę jeszcze 5mg a jeszcze jedna tabletka będę silniejszy większy a pociągnę jeszcze 2 tyg dłużej itp to zwykle nie blokuje lub blok jest naprawdę mały i przechodzi sam. Ja jestem po 7 cyklach zawsze krótko 8 do 12 tyg tylko ostaryna 16 nigdy żadnego bloka spadku libido. Wiec dało się bez podkładu teścia ale ja nie jestem wyznacznikiem. Ktoś zrobi tak samo i już po 4 tyg go bloknie. To kwestia indywidualna i pytania czy mnie zablokuje itp nikt na to nie odpowie. Ponieważ w nazwie jest research chemicals związki badawcze to badajcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Prawda prawda, dzięki za Wasze odpowiedzi. Daje to trochę do myślenia i potestuje na sobie jak wróce z wycieczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Spróbuj joche. Możesz dodać GW. To pewne rzeczy a powinny Ci pomóc. Generalnie na ostatnie szlify to już nie ma co szaleć, zwłaszcza przed wakacjami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
piorun65
Spróbuj joche. Możesz dodać GW. To pewne rzeczy a powinny Ci pomóc. Generalnie na ostatnie szlify to już nie ma co szaleć, zwłaszcza przed wakacjami.


Dzięki, jasne. Boje się trochę yochy, że mnie w kosmos wystrzeli, bo na mnie trochę dziwnie działają stymulanty, ale spróbuję małe ilości i zobaczymy. Ogólnie to mam coś takiego, że zamulacze na mnie działają też antagonistycznie i pobudzają np. antyhistaminowce. Albo też kupiłem ostatnio jakiś sleep rose czy coś takiego, sporo osób chwali. Ja jak j**ne miarkę, to mogę maraton biec i nocka z głowy dobrze, że chociaż żona korzysta z tego proszku bo by poszedl do kosza.

Ale joszke spróbuję. Tak delikatnie. Dzięki za wskazówki <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Pytanie do BSR to ostaryna solo 16 mg??? Ja podobnie nawet 12 tyg po 20 mg był o i soadek testa do 3,2 bodajże a innym razem tylko 10 mg i test spadł do 2,7 jakoś tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
I jeszcze jedno jakiej firmy ostaryna pewna Wiem ze pro niby ale na alledrogo tych pro jest kilka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium